U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) Finalestævne d. 7./8. marts 2021 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 3
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109715

Komplet kampprogram


U9 drenge C/D (Spilletid: 9 min.) Finalestævne d. 7./8. marts 2021

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 10-01-21 12:00 Hørve IF - Mørkøv IF U9 - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 12:10 Tuse IF 2 - Gislinge Boldklub - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 12:20 Svinninge Idrætsforening - Asnæs - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 12:30 Mørkøv IF U9 - Tuse IF 2 - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 12:40 Asnæs - Hørve IF - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 12:50 Gislinge Boldklub - Svinninge Idrætsforening - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 13:00 Mørkøv IF U9 - Asnæs - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 13:10 Tuse IF 2 - Svinninge Idrætsforening - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 13:20 Gislinge Boldklub - Hørve IF - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 13:30 Svinninge Idrætsforening - Mørkøv IF U9 - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 13:40 Hørve IF - Tuse IF 2 - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 13:50 Asnæs - Gislinge Boldklub - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 14:00 Hørve IF - Svinninge Idrætsforening - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 14:10 Mørkøv IF U9 - Gislinge Boldklub - Svinninge Sportscenter
Søndag 10-01-21 14:20 Tuse IF 2 - Asnæs - Svinninge Sportscenter
Søndag 17-01-21 09:00 RB 06 - Lynge-Broby Idrætsforening - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 09:10 Skælskør B&I - Fodboldklubben Sorø Freja - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 09:20 Fk Sorø Freja 2 - RB 06 - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 09:30 Lynge-Broby Idrætsforening - Skælskør B&I - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 09:40 Fodboldklubben Sorø Freja - Fk Sorø Freja 2 - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 09:50 Skælskør B&I - RB 06 - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 10:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Lynge-Broby Idrætsforening - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 10:10 Fk Sorø Freja 2 - Skælskør B&I - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 10:20 RB 06 - Fodboldklubben Sorø Freja - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 17-01-21 10:30 Lynge-Broby Idrætsforening - Fk Sorø Freja 2 - St. Merløse Fritidscenter
Søndag 31-01-21 09:00 Boeslunde (B) - Dianalund IF - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 09:10 Vestermose If u9 - Fuglebjerg, 1 - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 09:20 B 73, Slagelse - Boeslunde (B) - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 09:30 Dianalund IF - Vestermose If u9 - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 09:40 Fuglebjerg, 1 - B 73, Slagelse - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 09:50 Vestermose If u9 - Boeslunde (B) - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 10:00 Fuglebjerg, 1 - Dianalund IF - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 10:10 B 73, Slagelse - Vestermose If u9 - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 10:20 Boeslunde (B) - Fuglebjerg, 1 - Fuglebjerg hallen
Søndag 31-01-21 10:30 Dianalund IF - B 73, Slagelse - Fuglebjerg hallen

Til toppen