Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U7/U8 Uøvede Mix (B) | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Totalhåndboldstævne U6-U8 – EM i Hafnia Hallen
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
U7/U8 Uøvede Mix (B)
Pulje 1
Østrig (HIK 2)
-
Spanien (CIK Håndbold 1)
-
Rumænien (Tårnby HK 3)
-
Island (Islands Brygge - Amager SK 1)
-
Pulje 2
Ungarn (Amager SK 4)
-
Italien (Ajax København 3)
-
Montenegro (HIK 1)
-
Slovakiet (Tårnby HK 2)
-
Pulje 3
Slovenien (Dragør HK)
-
Norge (Islands Brygge - Amager SK 2)
-
Kroatien (Ajax København 4)
-
Makedonien (Tårnby HK 4)
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111347
Komplet kampprogram
U7/U8 Uøvede Mix (B)
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
829523
Søndag
29-11-20
09:00
Østrig (HIK 2)
-
Spanien (CIK Håndbold 1)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 1
829524
Søndag
29-11-20
09:00
Island (Islands Brygge - Amager SK 1)
-
Rumænien (Tårnby HK 3)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 2
829525
Søndag
29-11-20
09:15
Spanien (CIK Håndbold 1)
-
Island (Islands Brygge - Amager SK 1)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 1
829526
Søndag
29-11-20
09:15
Rumænien (Tårnby HK 3)
-
Østrig (HIK 2)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 2
829527
Søndag
29-11-20
09:30
Island (Islands Brygge - Amager SK 1)
-
Østrig (HIK 2)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 1
829528
Søndag
29-11-20
09:30
Spanien (CIK Håndbold 1)
-
Rumænien (Tårnby HK 3)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 2
829529
Søndag
29-11-20
10:15
Slovakiet (Tårnby HK 2)
-
Ungarn (Amager SK 4)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 1
829530
Søndag
29-11-20
10:15
Italien (Ajax København 3)
-
Montenegro (HIK 1)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 2
829535
Søndag
29-11-20
10:15
Slovenien (Dragør HK)
-
Norge (Islands Brygge - Amager SK 2)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 3
829536
Søndag
29-11-20
10:30
Kroatien (Ajax København 4)
-
Makedonien (Tårnby HK 4)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 3
829531
Søndag
29-11-20
10:30
Ungarn (Amager SK 4)
-
Italien (Ajax København 3)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 1
829532
Søndag
29-11-20
10:30
Montenegro (HIK 1)
-
Slovakiet (Tårnby HK 2)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 2
829537
Søndag
29-11-20
10:45
Norge (Islands Brygge - Amager SK 2)
-
Kroatien (Ajax København 4)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 3
829533
Søndag
29-11-20
10:45
Italien (Ajax København 3)
-
Slovakiet (Tårnby HK 2)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 1
829534
Søndag
29-11-20
10:45
Ungarn (Amager SK 4)
-
Montenegro (HIK 1)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 2
829538
Søndag
29-11-20
11:00
Makedonien (Tårnby HK 4)
-
Slovenien (Dragør HK)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 3
829539
Søndag
29-11-20
11:15
Kroatien (Ajax København 4)
-
Slovenien (Dragør HK)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 3
829540
Søndag
29-11-20
11:30
Norge (Islands Brygge - Amager SK 2)
-
Makedonien (Tårnby HK 4)
Spillested
Hafnia Hallen
- Minibane 3
Til toppen