Pulje 2 - 3. division / A1

Info

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2021 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Sydvest Krocket 2021 - Holdturnering
3. division / A1
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point + / - 20'ere
1. Tistrup KK 3 10 5 4 1 26-14 618-499 119 26
2. Varde KK 3 10 4 5 1 24-16 591-486 105 24
3. Bramming KK 1 10 2 8 0 22-18 611-471 140 22
4. Årre BK 1 10 3 4 3 20-20 517-577 -60 20
5. Kongeådal SF 1 10 1 4 5 17-23 541-595 -54 17
6. Janderup FS 1 10 1 3 6 11-29 429-679 -250 11

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=47727

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Krocket 2021 - Holdturnering
3. division / A1
Pulje 2

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 20-04-21 18:30 Varde KK 3 - Årre BK 1 3 - 1
(69 - 28)
Tirsdag 20-04-21 18:30 Janderup FS 1 - Kongeådal SF 1 0 - 4
(29 - 80)
Tirsdag 20-04-21 18:30 Bramming KK 1 - Tistrup KK 3 2 - 2
(56 - 50)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Bramming KK 1 - Varde KK 3 2 - 2
(68 - 49)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Årre BK 1 - Janderup FS 1 4 - 0
(80 - 33)
Tirsdag 27-04-21 18:30 Tistrup KK 3 - Kongeådal SF 1 3 - 1
(67 - 49)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Janderup FS 1 - Bramming KK 1 1 - 3
(26 - 67)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Kongeådal SF 1 - Årre BK 1 2 - 2
(59 - 44)
Tirsdag 04-05-21 18:30 Varde KK 3 - Tistrup KK 3 1 - 3
(39 - 61)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Bramming KK 1 - Kongeådal SF 1 2 - 2
(64 - 52)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Varde KK 3 - Janderup FS 1 4 - 0
(80 - 24)
Tirsdag 11-05-21 18:30 Tistrup KK 3 - Årre BK 1 4 - 0
(80 - 17)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Kongeådal SF 1 - Varde KK 3 1 - 3
(36 - 61)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Årre BK 1 - Bramming KK 1 2 - 2
(49 - 58)
Tirsdag 18-05-21 18:30 Janderup FS 1 - Tistrup KK 3 2 - 2
(64 - 63)
Tirsdag 25-05-21 13:30 Kongeådal SF 1 - Janderup FS 1 1 - 3
(51 - 69)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Tistrup KK 3 - Bramming KK 1 1 - 3
(29 - 72)
Tirsdag 25-05-21 18:30 Årre BK 1 - Varde KK 3 2 - 2
(60 - 56)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Varde KK 3 - Bramming KK 1 2 - 2
(53 - 54)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Janderup FS 1 - Årre BK 1 1 - 3
(43 - 72)
Tirsdag 01-06-21 18:30 Kongeådal SF 1 - Tistrup KK 3 2 - 2
(64 - 53)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Bramming KK 1 - Janderup FS 1 2 - 2
(56 - 56)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Årre BK 1 - Kongeådal SF 1 3 - 1
(72 - 47)
Tirsdag 08-06-21 18:30 Tistrup KK 3 - Varde KK 3 2 - 2
(59 - 58)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Kongeådal SF 1 - Bramming KK 1 2 - 2
(60 - 60)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Janderup FS 1 - Varde KK 3 2 - 2
(53 - 50)
Tirsdag 15-06-21 18:30 Årre BK 1 - Tistrup KK 3 1 - 3
(48 - 76)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Varde KK 3 - Kongeådal SF 1 3 - 1
(76 - 43)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Bramming KK 1 - Årre BK 1 2 - 2
(56 - 47)
Tirsdag 22-06-21 18:30 Tistrup KK 3 - Janderup FS 1 4 - 0
(80 - 32)

Til toppen