A-række Double | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Petanque 2021 - Double
Turneringsansvarlige
Thomas Andersen Tlf: 30701319
Hanne Grauballe Tlf: 40354251
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112170

Komplet kampprogram


A-række Double

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 22-04-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Lis - Birger, Esbjerg - Fodboldbaner 13 - 6
Torsdag 22-04-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Niels - Tina, Stenderup/Kroager 10 - 13
Torsdag 22-04-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Kirsten - Jesper, Grindsted 13 - 8
Torsdag 22-04-21 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Svend - Verner, Fåborg - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 7
Torsdag 22-04-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Asger - Knud, Føvling 13 - 9
Torsdag 22-04-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Ulla - Gorm, Næsbjerg 13 - 5
Torsdag 22-04-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Alis - Inga, Stenderup/Krogager 13 - 8
Torsdag 22-04-21 18:30 Birgit - Pia, Næsbjerg - Birte - Gert, Tjæreborg 3 - 13
Torsdag 22-04-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Svend - Verner, Fåborg - Fodboldbaner 7 - 13
Torsdag 22-04-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 12 - 13
Torsdag 22-04-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Kirsten - Jesper, Grindsted 13 - 7
Torsdag 22-04-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Marianne - Ole, Læborg 13 - 4
Torsdag 22-04-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Birte - Gert, Tjæreborg 13 - 2
Torsdag 22-04-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Flemming - Birgit, Agerbæk - Petanquebaner 13 - 11
Torsdag 22-04-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Alis - Inga, Stenderup/Krogager 13 - 11
Torsdag 22-04-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Ingrid - Kirsten, Fåborg 12 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Ingrid - Kirsten, Fåborg 13 - 1
Torsdag 06-05-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Bodil - Niels, Lintrup - Petanquebaner 13 - 6
Torsdag 06-05-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Flemming - Birgit, Agerbæk 3 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Birgit - Pia, Næsbjerg 3 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Marianne - Ole, Læborg - Fodboldbaner 9 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Eva - Margit, Næsbjerg 13 - 11
Torsdag 06-05-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 13 - 7
Torsdag 06-05-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Grethe - Ernst, Tjæreborg 4 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Birgit - Pia, Næsbjerg 6 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Ulla - Gorm, Næsbjerg - Petanquebaner 6 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Flemming - Birgit, Agerbæk 4 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Ingrid - Kirsten, Fåborg - Petanquebaner - Brovej 12 8 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Grethe - Ernst, Tjæreborg - Fodboldbaner 13 - 2
Torsdag 06-05-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Niels - Tina, Stenderup/Kroager 13 - 6
Torsdag 06-05-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 6 - 13
Torsdag 06-05-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Marianne - Ole, Læborg - Petanquebaner 13 - 9
Torsdag 20-05-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Kirsten - Jesper, Grindsted - Fodboldbaner 13 - 0
Torsdag 20-05-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Grethe - Ernst, Tjæreborg 13 - 9
Torsdag 20-05-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Marianne - Ole, Læborg 11 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Svend - Verner, Fåborg 6 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Alis - Inga, Stenderup/Krogager 13 - 9
Torsdag 20-05-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Birgit - Pia, Næsbjerg - Petanquebaner 6 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Ingrid - Kirsten, Fåborg 10 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Birte - Gert, Tjæreborg 13 - 7
Torsdag 20-05-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Flemming - Birgit, Agerbæk 5 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 5 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Birte - Gert, Tjæreborg 8 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Birgit - Pia, Næsbjerg - Ingrid - Kirsten, Fåborg 7 - 13
Torsdag 20-05-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Fodboldbaner 13 - 7
Torsdag 20-05-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Kirsten - Jesper, Grindsted 13 - 8
Torsdag 20-05-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Svend - Verner, Fåborg 13 - 10
Torsdag 20-05-21 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Marianne - Ole, Læborg - Petanquebaner - Brovej 12 4 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Fodboldbaner 13 - 10
Torsdag 03-06-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Marianne - Ole, Læborg 10 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Grethe - Ernst, Tjæreborg 4 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Svend - Verner, Fåborg 12 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Ulla - Gorm, Næsbjerg 12 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Ingrid - Kirsten, Fåborg - Petanquebaner 9 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Birgit - Pia, Næsbjerg 13 - 8
Torsdag 03-06-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Birte - Gert, Tjæreborg 13 - 2
Torsdag 03-06-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Lis - Birger, Esbjerg - Petanquebaner 13 - 9
Torsdag 03-06-21 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Eva - Margit, Næsbjerg - Petanquebaner - Brovej 12 3 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Niels - Tina, Stenderup/Kroager 13 - 8
Torsdag 03-06-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 9 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Asger - Knud, Føvling - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 6
Torsdag 03-06-21 18:30 Birgit - Pia, Næsbjerg - Bodil - Niels, Lintrup 6 - 13
Torsdag 03-06-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Ulla - Gorm, Næsbjerg 13 - 7
Torsdag 03-06-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Flemming - Birgit, Agerbæk - Petanquebaner 13 - 12
Torsdag 17-06-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Bodil - Niels, Lintrup 13 - 12
Torsdag 17-06-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Birgit - Pia, Næsbjerg 13 - 5
Torsdag 17-06-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Birte - Gert, Tjæreborg 13 - 2
Torsdag 17-06-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Ingrid - Kirsten, Fåborg 10 - 13
Torsdag 17-06-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Eva - Margit, Næsbjerg - Fodboldbaner 13 - 7
Torsdag 17-06-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Grethe - Ernst, Tjæreborg 12 - 13
Torsdag 17-06-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Svend - Verner, Fåborg 3 - 13
Torsdag 17-06-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Marianne - Ole, Læborg 5 - 13
Torsdag 01-07-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Svend - Verner, Fåborg 13 - 1
Torsdag 01-07-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Grethe - Ernst, Tjæreborg 5 - 13
Torsdag 01-07-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Kirsten - Jesper, Grindsted 13 - 10
Torsdag 01-07-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Marianne - Ole, Læborg 13 - 8
Torsdag 01-07-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Birte - Gert, Tjæreborg - Petanquebaner 6 - 13
Torsdag 01-07-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Birgit - Pia, Næsbjerg 0 - 13
Torsdag 01-07-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Alis - Inga, Stenderup/Krogager 13 - 8
Torsdag 01-07-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Ingrid - Kirsten, Fåborg 13 - 8
Torsdag 15-07-21 18:30 Asger - Knud, Føvling - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 2 - 13
Torsdag 15-07-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Bodil - Niels, Lintrup 6 - 13
Torsdag 15-07-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Flemming - Birgit, Agerbæk 0 - 13
Torsdag 15-07-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Birgit - Pia, Næsbjerg - Petanquebaner - Brovej 12 11 - 13
Torsdag 15-07-21 18:30 Lis - Birger, Esbjerg - Dorte - Aksel, Føvling 13 - 3
Torsdag 15-07-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Eva - Margit, Næsbjerg 13 - 7
Torsdag 15-07-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager 5 - 13
Torsdag 15-07-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Grethe - Ernst, Tjæreborg - Petanquebaner 13 - 5
Torsdag 29-07-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Dorte - Aksel, Føvling - Petanquebaner 13 - 0
Torsdag 29-07-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Lis - Birger, Esbjerg 3 - 13
Torsdag 29-07-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Niels - Tina, Stenderup/Kroager 13 - 5
Torsdag 29-07-21 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Kirsten - Jesper, Grindsted - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 7
Torsdag 29-07-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner 13 - 10
Torsdag 29-07-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Asger - Knud, Føvling 11 - 13
Torsdag 29-07-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Ulla - Gorm, Næsbjerg 9 - 13
Torsdag 29-07-21 18:30 Birgit - Pia, Næsbjerg - Alis - Inga, Stenderup/Krogager 6 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Bodil - Søren, Føvling - Petanquebaner - Brovej 12 4 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Asger - Knud, Føvling 13 - 10
Torsdag 12-08-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Bodil - Niels, Lintrup 4 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Ulla - Gorm, Næsbjerg - Petanquebaner 10 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Dorte - Aksel, Føvling - Petanquebaner 12 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Lis - Birger, Esbjerg 12 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Eva - Margit, Næsbjerg 4 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Petanquebaner 2 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Dorte - Aksel, Føvling - Grethe - Ernst, Tjæreborg - Fodboldbaner 13 - 5
Torsdag 12-08-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Lis - Birger, Esbjerg 8 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Eva - Margit, Næsbjerg 13 - 7
Torsdag 12-08-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Svend - Verner, Fåborg - Petanquebaner 9 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Bodil - Søren, Føvling - Birgit - Pia, Næsbjerg 13 - 9
Torsdag 12-08-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Asger - Knud, Føvling 10 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Bodil - Niels, Lintrup 11 - 13
Torsdag 12-08-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Birte - Gert, Tjæreborg - Petanquebaner 6 - 13
Torsdag 26-08-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Bodil - Søren, Føvling 5 - 13
Torsdag 26-08-21 18:30 Birgit - Pia, Næsbjerg - Asger - Knud, Føvling 13 - 9
Torsdag 26-08-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Bodil - Niels, Lintrup - Petanquebaner 13 - 11
Torsdag 26-08-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Ulla - Gorm, Næsbjerg - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 9
Torsdag 26-08-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Dorte - Aksel, Føvling 13 - 3
Torsdag 26-08-21 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Lis - Birger, Esbjerg - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 11
Torsdag 26-08-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Eva - Margit, Næsbjerg - Petanquebaner 4 - 13
Torsdag 26-08-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Petanquebaner 13 - 7
Torsdag 26-08-21 18:30 Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Dorte - Aksel, Føvling 5 - 13
Torsdag 26-08-21 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Lis - Birger, Esbjerg 12 - 13
Torsdag 26-08-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Eva - Margit, Næsbjerg - Petanquebaner 11 - 13
Torsdag 26-08-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Grethe - Ernst, Tjæreborg - Petanquebaner 13 - 7
Torsdag 26-08-21 18:30 Flemming - Birgit, Agerbæk - Bodil - Søren, Føvling 13 - 6
Torsdag 26-08-21 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Asger - Knud, Føvling 6 - 13
Torsdag 26-08-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Bodil - Niels, Lintrup - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 3
Torsdag 26-08-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Birgit - Pia, Næsbjerg - Petanquebaner 9 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Ulla - Gorm, Næsbjerg - Bodil - Søren, Føvling 4 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Asger - Knud, Føvling - Petanquebaner 13 - 5
Torsdag 09-09-21 18:30 Birgit - Pia, Næsbjerg - Flemming - Birgit, Agerbæk 2 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Petanquebaner - Brovej 12 10 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Dorte - Aksel, Føvling 13 - 8
Torsdag 09-09-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Lis - Birger, Esbjerg - Petanquebaner 2 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Petanquebaner - Brovej 12 13 - 7
Torsdag 09-09-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Kirsten - Jesper, Grindsted - Petanquebaner 13 - 9
Torsdag 09-09-21 18:30 Eva - Margit, Næsbjerg - Dorte - Aksel, Føvling 2 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Grethe - Ernst, Tjæreborg - Niels - Tina, Stenderup/Kroager - Petanquebaner - Brovej 12 9 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Svend - Verner, Fåborg - Kirsten - Ib, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 11 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Kirsten - Jesper, Grindsted - Petanquebaner 12 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Bodil - Niels, Lintrup - Bodil - Søren, Føvling 5 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Birgit - Pia, Næsbjerg - Ulla - Gorm, Næsbjerg 13 - 2
Torsdag 09-09-21 18:30 Birte - Gert, Tjæreborg - Flemming - Birgit, Agerbæk - Petanquebaner - Brovej 12 2 - 13
Torsdag 09-09-21 18:30 Ingrid - Kirsten, Fåborg - Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 13 - 9

Til toppen