6-mands - M-række | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Petanque 2021 - 6-mands
Turneringsansvarlige
Thomas Andersen Tlf: 30701319
Ulla Kragelund Troelsen Tlf: 75267333 / 23717490

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112184

Komplet kampprogram


6-mands - M-række

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 17-08-21 18:30 Læborg - Bent - Agerbæk-Jeppe - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 32)
Tirsdag 17-08-21 18:30 Fåborg-Verner - Næsbjerg/Alslev - Petanquebaner 1 - 5
(48 - 76)
Tirsdag 17-08-21 18:30 Næsbjerg-Karen - Føvling - Knud 1 - 5
(28 - 73)
Tirsdag 17-08-21 18:30 Agerbæk-Ingrid - Læborg-Flemming - petanquebaner 1 - 5
(44 - 72)
Tirsdag 24-08-21 18:30 Fåborg-Verner - Læborg - Bent - Petanquebaner 1 - 5
(42 - 71)
Tirsdag 24-08-21 18:30 Føvling - Knud - Agerbæk-Ingrid 6 - 0
(78 - 34)
Tirsdag 24-08-21 18:30 Næsbjerg/Alslev - Agerbæk-Jeppe - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 55)
Tirsdag 24-08-21 18:30 Læborg-Flemming - Næsbjerg-Karen - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 59)
Tirsdag 31-08-21 18:30 Læborg - Bent - Næsbjerg/Alslev - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 36)
Tirsdag 31-08-21 18:30 Fåborg-Verner - Agerbæk-Jeppe - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 46)
Tirsdag 31-08-21 18:30 Føvling - Knud - Læborg-Flemming 4 - 2
(73 - 40)
Tirsdag 31-08-21 18:30 Næsbjerg-Karen - Agerbæk-Ingrid 5 - 1
(71 - 51)
Tirsdag 07-09-21 18:30 Næsbjerg/Alslev - Fåborg-Verner - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 52)
Tirsdag 07-09-21 18:30 Føvling - Knud - Næsbjerg-Karen 6 - 0
(78 - 41)
Tirsdag 07-09-21 18:30 Læborg-Flemming - Agerbæk-Ingrid - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 32)
Tirsdag 07-09-21 18:30 Agerbæk-Jeppe - Læborg - Bent - petanquebaner 1 - 5
(44 - 67)
Tirsdag 14-09-21 18:30 Agerbæk-Jeppe - Næsbjerg/Alslev - petanquebaner 5 - 1
(66 - 49)
Tirsdag 14-09-21 18:30 Næsbjerg-Karen - Læborg-Flemming 1 - 5
(34 - 71)
Tirsdag 14-09-21 18:30 Læborg - Bent - Fåborg-Verner - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 42)
Tirsdag 14-09-21 18:30 Agerbæk-Ingrid - Føvling - Knud - petanquebaner 2 - 4
(52 - 69)
Tirsdag 21-09-21 18:30 Læborg-Flemming - Føvling - Knud - Petanquebaner 4 - 2
(55 - 57)
Tirsdag 21-09-21 18:30 Agerbæk-Ingrid - Næsbjerg-Karen - petanquebaner 3 - 3
(64 - 66)
Tirsdag 21-09-21 18:30 Næsbjerg/Alslev - Læborg - Bent - Petanquebaner 4 - 2
(60 - 61)
Tirsdag 21-09-21 18:30 Agerbæk-Jeppe - Fåborg-Verner - petanquebaner 3 - 3
(59 - 49)

Til toppen