35+ Herrer | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Hverdagsfloorball 3-mands
Turneringsansvarlige
Nicolai Schmidt Tlf: 31399598

Bemærkninger

Pulje oversigt

35+ Herrer
Storkøbenhavn, pulje 1, runde 1 Vanløse Floorball - Hvidovre Attack FC 5 - Hvidovre Attack FC Motion - Rødovre FC - Vallensbæk motion
Storkøbenhavn, pulje 2, runde 1 Hvidovre Attack FC 4 - Virum Floorball Klub - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Idrætsforening Ahorn
Nordsjælland pulje 1, runde 2 Ølsted IF Floorball - Søllerød Floorball Klub - HFC Seals - Petit rouge - Petit Rouge 2
Sydsjælland, pulje 1 Tårnborg Towers 2 - Skælskør Eagles Floorball - Cowboys - Suså Mighty Dogs 1 - TFK-Men
Sydsjælland, pulje 2 Tårnborg Towers 1 - Stevns Floorball - HG/Næstved - Haslev Kfum´s Idrætsforening - TSG Floorball Fighters - Suså Mighty Dogs 2
Nordjylland, pulje 1, runde 1 Fr. havn Blackhawks 1 - Fr. havn Blackhawks 2 - Haubro Tigers - VHG Floorball 1 - Havndal Fitness Herre - VHG Floorball 2
Fyn, pulje 1, runde 1 Rudkøbing Ravens - BGF floorball - DSIO - Odense floorball - FS Green Swans - Morud Floorball, kvinder
Midt/øst Jylland, runde 1 KLG 1 - KLG 2 - Herning Pirates - ÅFK 2.Herre - Floorball Horsens
Midt/øst Jylland, runde 2 KLG 1 - KLG 2 - Herning Pirates - ÅFK 2.Herre - Floorball Horsens - Mørke IF
Sydsjælland, pulje 1, Runde 2 Stevns Floorball - HG/Næstved - Skælskør Eagles Floorball - TSG Floorball Fighters - Suså Mighty Dogs 2
Sydsjælland, pulje 2, Runde 2 Tårnborg Towers 2
Fyn, pulje 1, runde 2 Rudkøbing Ravens - BGF floorball - DSIO - Odense floorball - FS Green Swans - Morud Floorball, kvinder
Nordjylland, pulje 1, runde 2 Fr. havn Blackhawks 1 - Fr. havn Blackhawks 2 - Haubro Tigers - VHG Floorball 1 - Havndal Fitness Herre - VHG Floorball 2
Storkøbenhavn, pulje 1, runde 2 Hvidovre Attack FC 4 - Hvidovre Attack FC Motion - Rødovre FC - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Vanløse Floorball 2
Storkøbenhavn, pulje 2, runde 2 Vanløse Floorball - Hvidovre Attack FC 5 - Virum Floorball Klub - Vallensbæk motion - Idrætsforening Ahorn
Storkøbenhavn, pulje 2, runde 3 Hvidovre Attack FC 4 - Hvidovre Attack FC Motion - Rødovre FC - Virum Floorball Klub - Vanløse Floorball 2
Storkøbenhavn, pulje 1, runde 3 Vanløse Floorball - Hvidovre Attack FC 5 - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Vallensbæk motion - Idrætsforening Ahorn
Fyn, pulje 1, runde 3 Rudkøbing Ravens - BGF floorball - Odense floorball - FS Green Swans - Morud Floorball, kvinder
Sydsjælland, pulje 1, Runde 3 Tårnborg Towers 1 - Skælskør Eagles Floorball - Cowboys - Suså Mighty Dogs 1 - TFK-Men - Suså Mighty Dogs 2
Sydsjælland, pulje 2, Runde 3 Stevns Floorball - HG/Næstved - Haslev Kfum´s Idrætsforening - TSG Floorball Fighters - Bears FC
Midt/øst Jylland, pulje 1, runde 3 KLG 1 - Herning Pirates - ÅFK 2.Herre - Brande G&U - KLG 3
Nordjylland, pulje 1, runde 3 Fr. havn Blackhawks 1 - Fr. havn Blackhawks 2 - Haubro Tigers - VHG Floorball 1 - Havndal Fitness Herre - VHG Floorball 2
Nordsjælland pulje 1, runde 3 Ølsted IF Floorball - Søllerød Floorball Klub - HFC Seals - Petit rouge - Ølsted Floorball 2
Midt/øst Jylland, pulje 2, runde 3 KLG 2 - Floorball Horsens - Mørke IF - Brande G&U - KLG 4
Jægerspris UFC - DSIO - FCKC - Helsingør FT 3 - Floorball - Floorball - Floorball - Floorball - Floorball - Floorball
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112421

Komplet kampprogram


35+ Herrer

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 22-09-21 20:30 Idrætsforening Ahorn - Hvidovre Attack FC 4 1 - 6
Onsdag 22-09-21 20:30 Vanløse Floorball - Hvidovre Attack FC 5 2 - 6
Onsdag 22-09-21 20:39 Hvidovre Attack FC Motion - Rødovre FC 2 - 2
Onsdag 22-09-21 20:39 Virum Floorball Klub - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 2 - 4
Onsdag 22-09-21 20:48 Hvidovre Attack FC 4 - Virum Floorball Klub 3 - 4
Onsdag 22-09-21 20:48 Vallensbæk motion - Vanløse Floorball 3 - 3
Onsdag 22-09-21 20:57 Hvidovre Attack FC 5 - Hvidovre Attack FC Motion 1 - 2
Onsdag 22-09-21 20:57 Virum Floorball Klub - Idrætsforening Ahorn 2 - 3
Onsdag 22-09-21 21:06 Hvidovre Attack FC 4 - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 3 - 3
Onsdag 22-09-21 21:10 Rødovre FC - Vallensbæk motion 0 - 0
Onsdag 22-09-21 21:15 Idrætsforening Ahorn - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 1 - 3
Onsdag 22-09-21 21:20 Hvidovre Attack FC Motion - Vanløse Floorball 3 - 2
Onsdag 22-09-21 21:30 Hvidovre Attack FC 5 - Rødovre FC 3 - 4
Onsdag 22-09-21 21:40 Vallensbæk motion - Hvidovre Attack FC Motion 3 - 2
Onsdag 22-09-21 21:50 Vanløse Floorball - Rødovre FC 1 - 1
Onsdag 22-09-21 21:59 Hvidovre Attack FC 5 - Vallensbæk motion 2 - 1
Torsdag 23-09-21 19:30 BGF floorball - DSIO 0 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 19:37 Odense floorball - FS Green Swans 2 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 19:44 Rudkøbing Ravens - Morud Floorball, kvinder 3 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 19:51 DSIO - Odense floorball 3 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 19:58 FS Green Swans - Rudkøbing Ravens 3 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:00 Cowboys - Suså Mighty Dogs 1 3 - 0
Torsdag 23-09-21 20:05 Morud Floorball, kvinder - BGF floorball 1 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:09 TFK-Men - Tårnborg Towers 2 2 - 2
Torsdag 23-09-21 20:12 DSIO - FS Green Swans 3 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:18 Skælskør Eagles Floorball - Cowboys 3 - 1
Torsdag 23-09-21 20:19 Odense floorball - Morud Floorball, kvinder 5 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:26 BGF floorball - Rudkøbing Ravens 5 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:27 Suså Mighty Dogs 1 - TFK-Men 3 - 3
Torsdag 23-09-21 20:33 FS Green Swans - Morud Floorball, kvinder 5 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:36 Tårnborg Towers 2 - Skælskør Eagles Floorball 5 - 3
Torsdag 23-09-21 20:40 Rudkøbing Ravens - DSIO 3 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:45 TFK-Men - Cowboys 1 - 3
Torsdag 23-09-21 20:47 Odense floorball - BGF floorball 1 - 6 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:54 Morud Floorball, kvinder - DSIO 0 - 5 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 20:54 Suså Mighty Dogs 1 - Tårnborg Towers 2 3 - 1
Torsdag 23-09-21 21:01 Rudkøbing Ravens - Odense floorball 1 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 21:03 Skælskør Eagles Floorball - TFK-Men 1 - 4
Torsdag 23-09-21 21:08 BGF floorball - FS Green Swans 1 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 23-09-21 21:12 Cowboys - Tårnborg Towers 2 2 - 4
Torsdag 23-09-21 21:21 Suså Mighty Dogs 1 - Skælskør Eagles Floorball 1 - 2
Mandag 27-09-21 18:10 VHG Floorball 1 - Havndal Fitness Herre 3 - 4
Mandag 27-09-21 18:17 VHG Floorball 2 - Fr. havn Blackhawks 1 2 - 3
Mandag 27-09-21 18:24 Fr. havn Blackhawks 2 - Haubro Tigers 3 - 4
Mandag 27-09-21 18:31 Havndal Fitness Herre - VHG Floorball 2 3 - 4
Mandag 27-09-21 18:38 Fr. havn Blackhawks 1 - Fr. havn Blackhawks 2 5 - 3
Mandag 27-09-21 18:45 Haubro Tigers - VHG Floorball 1 2 - 2
Mandag 27-09-21 18:52 Havndal Fitness Herre - Fr. havn Blackhawks 1 1 - 4
Mandag 27-09-21 18:59 VHG Floorball 2 - Haubro Tigers 2 - 1
Mandag 27-09-21 19:06 VHG Floorball 1 - Fr. havn Blackhawks 2 3 - 5
Mandag 27-09-21 19:13 Fr. havn Blackhawks 1 - Haubro Tigers 5 - 3
Mandag 27-09-21 19:20 Fr. havn Blackhawks 2 - Havndal Fitness Herre 5 - 2
Mandag 27-09-21 19:27 VHG Floorball 2 - VHG Floorball 1 6 - 2
Mandag 27-09-21 19:30 KLG 2 - Herning Pirates 0 - 5
Mandag 27-09-21 19:34 Haubro Tigers - Havndal Fitness Herre 1 - 6
Mandag 27-09-21 19:39 ÅFK 2.Herre - Floorball Horsens 5 - 3
Mandag 27-09-21 19:41 Fr. havn Blackhawks 2 - VHG Floorball 2 5 - 4
Mandag 27-09-21 19:48 VHG Floorball 1 - Fr. havn Blackhawks 1 4 - 2
Mandag 27-09-21 19:48 Herning Pirates - ÅFK 2.Herre 3 - 2
Mandag 27-09-21 19:57 Floorball Horsens - KLG 1 2 - 2
Mandag 27-09-21 20:06 KLG 2 - Floorball Horsens 7 - 4
Mandag 27-09-21 20:15 KLG 1 - ÅFK 2.Herre 2 - 3
Mandag 27-09-21 20:24 Herning Pirates - Floorball Horsens 5 - 1
Mandag 27-09-21 20:33 KLG 2 - KLG 1 1 - 3
Mandag 27-09-21 20:42 ÅFK 2.Herre - KLG 2 2 - 3
Mandag 27-09-21 20:51 KLG 1 - Herning Pirates 3 - 6
Mandag 04-10-21 19:00 Suså Mighty Dogs 2 - Tårnborg Towers 1 3 - 0
Mandag 04-10-21 19:07 Stevns Floorball - HG/Næstved 2 - 2
Mandag 04-10-21 19:14 Haslev Kfum´s Idrætsforening - TSG Floorball Fighters 3 - 2
Mandag 04-10-21 19:21 Tårnborg Towers 1 - Stevns Floorball 0 - 3
Mandag 04-10-21 19:28 HG/Næstved - Haslev Kfum´s Idrætsforening 4 - 2
Mandag 04-10-21 19:35 TSG Floorball Fighters - Suså Mighty Dogs 2 3 - 6
Mandag 04-10-21 19:42 Tårnborg Towers 1 - HG/Næstved 0 - 3
Mandag 04-10-21 19:49 Stevns Floorball - TSG Floorball Fighters 5 - 0
Mandag 04-10-21 19:56 Suså Mighty Dogs 2 - Haslev Kfum´s Idrætsforening 6 - 2
Mandag 04-10-21 20:03 HG/Næstved - TSG Floorball Fighters 4 - 0
Mandag 04-10-21 20:10 Haslev Kfum´s Idrætsforening - Tårnborg Towers 1 3 - 0
Mandag 04-10-21 20:17 Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 2 3 - 0
Mandag 04-10-21 20:24 TSG Floorball Fighters - Tårnborg Towers 1 3 - 0
Mandag 04-10-21 20:31 Haslev Kfum´s Idrætsforening - Stevns Floorball 1 - 0
Mandag 04-10-21 20:38 Suså Mighty Dogs 2 - HG/Næstved 0 - 4
Mandag 25-10-21 19:30 Vallensbæk motion - Hvidovre Attack FC 5 1 - 4 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 19:39 Vanløse Floorball - Idrætsforening Ahorn 0 - 5 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 19:45 ÅFK 2.Herre - Mørke IF 7 - 3 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 19:48 Virum Floorball Klub - Vallensbæk motion 2 - 3 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 19:52 KLG 2 - Herning Pirates 1 - 2 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 19:57 Hvidovre Attack FC 5 - Vanløse Floorball 5 - 0 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 19:59 KLG 1 - Floorball Horsens 6 - 2 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:06 Mørke IF - KLG 2 1 - 4 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:06 Idrætsforening Ahorn - Virum Floorball Klub 1 - 2 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 20:13 Herning Pirates - KLG 1 4 - 3 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:15 Vanløse Floorball - Vallensbæk motion 0 - 5 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 20:20 Floorball Horsens - ÅFK 2.Herre 1 - 4 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:24 Hvidovre Attack FC 5 - Idrætsforening Ahorn 0 - 1 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 20:27 Mørke IF - Herning Pirates 2 - 1 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:33 Virum Floorball Klub - Vanløse Floorball 5 - 0 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 20:34 KLG 2 - Floorball Horsens 1 - 3 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:41 ÅFK 2.Herre - KLG 1 3 - 2 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:42 Vallensbæk motion - Idrætsforening Ahorn 1 - 1 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 20:48 Herning Pirates - Floorball Horsens 2 - 0 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 20:51 Hvidovre Attack FC 5 - Virum Floorball Klub 0 - 2 Vallensbæk IF39, Floorball
Mandag 25-10-21 20:55 KLG 1 - Mørke IF 5 - 3 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 21:02 KLG 2 - ÅFK 2.Herre 2 - 3 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 21:09 Floorball Horsens - Mørke IF 2 - 1 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 21:16 KLG 1 - KLG 2 3 - 3 Floorball Horsens
Mandag 25-10-21 21:23 ÅFK 2.Herre - Herning Pirates 3 - 1 Floorball Horsens
Tirsdag 02-11-21 20:15 Hvidovre Attack FC Motion - Rødovre FC 1 - 2 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 20:24 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Hvidovre Attack FC 4 0 - 6 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 20:33 Vanløse Floorball 2 - Hvidovre Attack FC Motion 0 - 5 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 20:42 Rødovre FC - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 3 - 3 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 20:51 Hvidovre Attack FC 4 - Vanløse Floorball 2 5 - 0 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 21:00 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Hvidovre Attack FC Motion 2 - 3 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 21:09 Rødovre FC - Hvidovre Attack FC 4 1 - 3 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 21:18 Vanløse Floorball 2 - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 0 - 5 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 21:27 Hvidovre Attack FC Motion - Hvidovre Attack FC 4 2 - 2 Hvidovre Attack FC
Tirsdag 02-11-21 21:36 Rødovre FC - Vanløse Floorball 2 5 - 0 Hvidovre Attack FC
Torsdag 04-11-21 18:00 Ølsted IF Floorball - Søllerød Floorball Klub 0 - 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 18:09 HFC Seals - Petit rouge 2 - 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 18:18 Petit Rouge 2 - Ølsted IF Floorball 5 - 1 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 18:27 Søllerød Floorball Klub - HFC Seals 2 - 1 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 18:30 Skælskør Eagles Floorball - TSG Floorball Fighters 4 - 3 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 18:36 Petit rouge - Petit Rouge 2 2 - 2 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 18:39 HG/Næstved - Stevns Floorball 1 - 3 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 18:45 HFC Seals - Ølsted IF Floorball 1 - 3 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 18:48 Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles Floorball 1 - 4 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 18:54 Søllerød Floorball Klub - Petit rouge 4 - 1 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 18:57 TSG Floorball Fighters - HG/Næstved 2 - 2 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 19:03 Petit Rouge 2 - HFC Seals 1 - 0 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 19:06 Stevns Floorball - Suså Mighty Dogs 2 1 - 1 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 19:12 Ølsted IF Floorball - Petit rouge 6 - 1 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 19:15 HG/Næstved - Skælskør Eagles Floorball 3 - 5 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 19:21 Søllerød Floorball Klub - Petit Rouge 2 3 - 1 Ølsted Idrætsforening
Torsdag 04-11-21 19:24 TSG Floorball Fighters - Stevns Floorball 0 - 4 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 19:30 Odense floorball - Rudkøbing Ravens 1 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 19:33 Suså Mighty Dogs 2 - HG/Næstved 3 - 1 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 19:37 BGF floorball - DSIO 6 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 19:42 Skælskør Eagles Floorball - Stevns Floorball 10 - 3 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 19:44 FS Green Swans - Morud Floorball, kvinder 6 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 19:51 Rudkøbing Ravens - BGF floorball 1 - 2 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 19:51 TSG Floorball Fighters - Suså Mighty Dogs 2 0 - 5 Stevns Floorball Klub
Torsdag 04-11-21 19:58 DSIO - FS Green Swans 2 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:05 Morud Floorball, kvinder - Odense floorball 1 - 6 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:12 Rudkøbing Ravens - DSIO 5 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:19 BGF floorball - Morud Floorball, kvinder 4 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:26 Odense floorball - FS Green Swans 3 - 5 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:33 DSIO - Morud Floorball, kvinder 5 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:40 FS Green Swans - Rudkøbing Ravens 3 - 1 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:47 BGF floorball - Odense floorball 3 - 0 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 20:54 Morud Floorball, kvinder - Rudkøbing Ravens 1 - 3 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 21:01 FS Green Swans - BGF floorball 0 - 6 Odense Floorball Club
Torsdag 04-11-21 21:08 Odense floorball - DSIO 2 - 2 Odense Floorball Club
Tirsdag 09-11-21 19:00 Haubro Tigers - Fr. havn Blackhawks 1 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:07 Fr. havn Blackhawks 2 - Havndal Fitness Herre Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:14 VHG Floorball 1 - VHG Floorball 2 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:21 Fr. havn Blackhawks 1 - Fr. havn Blackhawks 2 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:28 Havndal Fitness Herre - VHG Floorball 1 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:35 VHG Floorball 2 - Haubro Tigers Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:42 Fr. havn Blackhawks 1 - Havndal Fitness Herre Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:49 Fr. havn Blackhawks 2 - VHG Floorball 2 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 19:56 Haubro Tigers - VHG Floorball 1 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 20:03 Havndal Fitness Herre - VHG Floorball 2 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 20:10 VHG Floorball 1 - Fr. havn Blackhawks 1 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 20:17 Fr. havn Blackhawks 2 - Haubro Tigers Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 20:24 VHG Floorball 2 - Fr. havn Blackhawks 1 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 20:31 VHG Floorball 1 - Fr. havn Blackhawks 2 Haubro Idrætsforening
Tirsdag 09-11-21 20:38 Haubro Tigers - Havndal Fitness Herre Haubro Idrætsforening
Tirsdag 23-11-21 19:40 Morud Floorball, kvinder - Rudkøbing Ravens 1 - 2 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 19:47 BGF floorball - Odense floorball 7 - 2 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 19:54 FS Green Swans - Morud Floorball, kvinder 8 - 0 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 20:01 Rudkøbing Ravens - BGF floorball 3 - 7 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 20:08 Odense floorball - FS Green Swans 3 - 4 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 20:15 BGF floorball - Morud Floorball, kvinder 6 - 0 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 20:22 Rudkøbing Ravens - Odense floorball 2 - 2 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 20:29 FS Green Swans - BGF floorball 2 - 6 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 20:36 Morud Floorball, kvinder - Odense floorball 0 - 5 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Tirsdag 23-11-21 20:43 Rudkøbing Ravens - FS Green Swans 4 - 3 Morud Idrætsforening, Gymnastik
Mandag 29-11-21 19:10 HG/Næstved - Stevns Floorball 4 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 19:19 Haslev Kfum´s Idrætsforening - Bears FC 3 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 19:28 TSG Floorball Fighters - HG/Næstved 1 - 4 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 19:37 Stevns Floorball - Haslev Kfum´s Idrætsforening 3 - 2 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 19:46 Bears FC - TSG Floorball Fighters 2 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 19:55 Haslev Kfum´s Idrætsforening - HG/Næstved 4 - 0 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 20:04 Stevns Floorball - Bears FC 1 - 2 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 20:13 TSG Floorball Fighters - Haslev Kfum´s Idrætsforening 2 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 20:22 HG/Næstved - Bears FC 1 - 3 HG/Næstved Dragons
Mandag 29-11-21 20:31 Stevns Floorball - TSG Floorball Fighters 4 - 4 HG/Næstved Dragons
Tirsdag 30-11-21 19:10 HFC Seals - Petit rouge 1 - 2 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 19:19 Søllerød Floorball Klub - Ølsted IF Floorball 2 - 1 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 19:28 Ølsted Floorball 2 - HFC Seals 1 - 0 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 19:35 Søllerød Floorball Klub - HFC Seals 3 - 1 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 19:37 Petit rouge - Søllerød Floorball Klub 0 - 2 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 19:44 Petit rouge - Ølsted IF Floorball 3 - 2 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 19:46 Ølsted IF Floorball - Ølsted Floorball 2 2 - 1 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 19:53 Ølsted Floorball 2 - Søllerød Floorball Klub 1 - 1 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 20:02 HFC Seals - Ølsted IF Floorball 0 - 0 HFC Seals
Tirsdag 30-11-21 20:11 Petit rouge - Ølsted Floorball 2 1 - 0 HFC Seals
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 01-12-21 19:00 Virum Floorball Klub - Rødovre FC 3 - 0 Virum Floorball Klub
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 01-12-21 19:09 Hvidovre Attack FC Motion - Vanløse Floorball 2 0 - 3 Virum Floorball Klub
Onsdag 01-12-21 19:18 Hvidovre Attack FC 4 - Virum Floorball Klub Virum Floorball Klub
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 01-12-21 19:27 Rødovre FC - Hvidovre Attack FC Motion 0 - 3 Virum Floorball Klub
Onsdag 01-12-21 19:36 Vanløse Floorball 2 - Hvidovre Attack FC 4 8 - 4 Virum Floorball Klub
NB!
Hjemmehold taberdømt
Onsdag 01-12-21 19:45 Hvidovre Attack FC Motion - Virum Floorball Klub 0 - 3 Virum Floorball Klub
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 01-12-21 19:54 Rødovre FC - Vanløse Floorball 2 0 - 3 Virum Floorball Klub
Onsdag 01-12-21 20:00 KLG 2 - Mørke IF 3 - 0 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:00 KLG 1 - Brande G&U 8 - 0 KLG Gymnastik
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 01-12-21 20:03 Hvidovre Attack FC 4 - Hvidovre Attack FC Motion 3 - 0 Virum Floorball Klub
Onsdag 01-12-21 20:09 KLG 3 - ÅFK 2.Herre 3 - 7 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:09 Floorball Horsens - Brande G&U 1 - 5 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:12 Virum Floorball Klub - Vanløse Floorball 2 3 - 4 Virum Floorball Klub
Onsdag 01-12-21 20:18 KLG 4 - KLG 2 1 - 2 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:18 Herning Pirates - KLG 1 6 - 3 KLG Gymnastik
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 01-12-21 20:21 Rødovre FC - Hvidovre Attack FC 4 0 - 3 Virum Floorball Klub
Onsdag 01-12-21 20:27 Brande G&U - KLG 3 3 - 5 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:27 Mørke IF - Floorball Horsens 0 - 3 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:36 Brande G&U - KLG 4 2 - 0 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:36 ÅFK 2.Herre - Herning Pirates 3 - 4 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:45 KLG 3 - KLG 1 3 - 6 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:45 Floorball Horsens - KLG 2 4 - 4 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:54 Mørke IF - Brande G&U 0 - 3 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 20:54 Brande G&U - ÅFK 2.Herre 4 - 7 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 21:03 Herning Pirates - KLG 3 6 - 4 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 21:03 KLG 4 - Floorball Horsens 3 - 5 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 21:12 KLG 2 - Brande G&U 4 - 4 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 21:12 KLG 1 - ÅFK 2.Herre 5 - 3 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 21:21 Brande G&U - Herning Pirates 1 - 3 KLG Gymnastik
Onsdag 01-12-21 21:21 Mørke IF - KLG 4 0 - 3 KLG Gymnastik
Torsdag 02-12-21 18:10 Skælskør Eagles Floorball - Cowboys 0 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 18:17 Suså Mighty Dogs 2 - Tårnborg Towers 1 1 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 18:23 Suså Mighty Dogs 1 - TFK-Men 2 - 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 18:30 Cowboys - Suså Mighty Dogs 2 1 - 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 18:37 Tårnborg Towers 1 - Suså Mighty Dogs 1 2 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 18:44 TFK-Men - Skælskør Eagles Floorball 0 - 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 18:51 Cowboys - Tårnborg Towers 1 0 - 0 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 18:58 Suså Mighty Dogs 2 - TFK-Men 0 - 3 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 19:05 Skælskør Eagles Floorball - Suså Mighty Dogs 1 4 - 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 19:12 Tårnborg Towers 1 - TFK-Men 1 - 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 19:19 Suså Mighty Dogs 1 - Cowboys 0 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 19:26 Suså Mighty Dogs 2 - Skælskør Eagles Floorball 3 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 19:34 TFK-Men - Cowboys 1 - 2 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 19:41 Suså Mighty Dogs 1 - Suså Mighty Dogs 2 4 - 4 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 19:48 Skælskør Eagles Floorball - Tårnborg Towers 1 4 - 1 Skælskør Eagles Floorball
Torsdag 02-12-21 20:10 Vanløse Floorball - Idrætsforening Ahorn 0 - 2 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 20:19 Vallensbæk motion - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 2 - 3 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 20:28 Hvidovre Attack FC 5 - Vanløse Floorball 3 - 3 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 20:37 Idrætsforening Ahorn - Vallensbæk motion 2 - 3 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 20:46 Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup - Hvidovre Attack FC 5 6 - 4 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 20:55 Vallensbæk motion - Vanløse Floorball 2 - 5 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 21:04 Idrætsforening Ahorn - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 2 - 7 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 21:13 Hvidovre Attack FC 5 - Vallensbæk motion 5 - 3 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 21:22 Vanløse Floorball - Sons of Hothouse Floorball Høje Taastrup 5 - 3 Vanløse Floorball
Torsdag 02-12-21 21:31 Idrætsforening Ahorn - Hvidovre Attack FC 5 2 - 1 Vanløse Floorball
Tirsdag 14-12-21 19:10 Fr. havn Blackhawks 1 - VHG Floorball 1 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 19:17 Fr. havn Blackhawks 2 - VHG Floorball 2 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 19:24 Haubro Tigers - Havndal Fitness Herre Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 19:31 VHG Floorball 1 - Fr. havn Blackhawks 2 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 19:38 VHG Floorball 2 - Haubro Tigers Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 19:45 Havndal Fitness Herre - Fr. havn Blackhawks 1 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 19:52 VHG Floorball 1 - VHG Floorball 2 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 19:59 Fr. havn Blackhawks 2 - Havndal Fitness Herre Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 20:06 Fr. havn Blackhawks 1 - Haubro Tigers Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 20:13 VHG Floorball 2 - Havndal Fitness Herre Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 20:20 Haubro Tigers - VHG Floorball 1 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 20:27 Fr. havn Blackhawks 2 - Fr. havn Blackhawks 1 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 20:34 Havndal Fitness Herre - VHG Floorball 1 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 20:41 Haubro Tigers - Fr. havn Blackhawks 2 Frederikshavn Blackhawks
Tirsdag 14-12-21 20:48 Fr. havn Blackhawks 1 - VHG Floorball 2 Frederikshavn Blackhawks

Til toppen