U7 mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3mands på oppustelig bane - Juelsminde
Stævneansvarlige
Dorthe Isager Tlf: 79404421 / 79404421
Andrea Dam Hoedt Tlf: 79404407 / 29374638
Dokumenter
Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113464

Komplet kampprogram


U7 mix

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 12-06-21 12:40 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 1 - Juelsminde Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 12-06-21 12:40 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 12:40 Grejs-Dalen Idrætsklub - Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 12:50 Egebjerg If 2 - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 12:50 Lindved Gymnastikforening 1 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 2
Lørdag 12-06-21 12:50 Uldum Idrætsforening - Skibet Idrætsforening 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 13:00 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Egebjerg If 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 13:00 Skibet Idrætsforening 2 - Rårup Gif - Bane 2
Lørdag 12-06-21 13:00 Lindved Gymnastikforening 2 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:10 Grejs-Dalen Idrætsklub - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:10 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 2
Lørdag 12-06-21 13:10 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 1 - Skibet Idrætsforening 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 13:20 Juelsminde Idrætsforening - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 13:20 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 2 - Skibet Idrætsforening 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 13:20 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Lindved Gymnastikforening 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:30 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Egebjerg If 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:30 Rårup Gif - Lindved Gymnastikforening 1 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 13:30 Egebjerg If 1 - Uldum Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 12-06-21 13:40 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Skibet Idrætsforening 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 13:40 Skibet Idrætsforening 2 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 2
Lørdag 12-06-21 13:40 Lindved Gymnastikforening 2 - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:50 Egebjerg If 2 - Grejs-Dalen Idrætsklub - Bane 3
Lørdag 12-06-21 13:50 Lindved Gymnastikforening 1 - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 13:50 Uldum Idrætsforening - Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 14:00 Egebjerg If 1 - Juelsminde Idrætsforening - Bane 1
Lørdag 12-06-21 14:00 Rårup Gif - Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 14:00 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:10 Egebjerg If 2 - Lindved Gymnastikforening 2 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:10 Lindved Gymnastikforening 1 - Skibet Idrætsforening 2 - Bane 2
Lørdag 12-06-21 14:10 Uldum Idrætsforening - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 14:20 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 1 - Egebjerg If 1 - Bane 1
Lørdag 12-06-21 14:20 Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 2 - Rårup Gif - Bane 2
Lørdag 12-06-21 14:20 Grejs-Dalen Idrætsklub - Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Fodbold 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:30 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 3 - Skibet Idrætsforening 3 - Bane 3
Lørdag 12-06-21 14:30 Gauerslund Idrætsforening, Fodbold 2 - Gårslev Gymnastikforening - Bane 2
Lørdag 12-06-21 14:30 Juelsminde Idrætsforening - Skibet Idrætsforening 1 - Bane 1

Til toppen