Pulje 3 - U8 drenge D

Info

Turnering: Indendørsturnering for børn 2021/2022
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=50151

Stilling Indendørsturnering for børn 2021/2022
U8 drenge D
Pulje 3

Hold Kampe V U T Score Point
1. Fuglebjerg If 15 14 0 1 52-9 42
2. FK Sorø Freja 2 15 11 1 3 37-8 34
3. Skælskør B&i 15 7 1 7 23-26 22
4. Vestermose If NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
15 4 3 8 17-27 15
5. Stillinge Idrætsforening 15 3 1 11 13-41 10
6. Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
15 3 0 12 10-41 9

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=50151

Komplet kampprogram

Indendørsturnering for børn 2021/2022
U8 drenge D
Pulje 3

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 07-11-21 09:00 Skælskør B&i - Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 09:10 Stillinge Idrætsforening - Vestermose If - Hal 1 0 - 6 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 09:20 Fuglebjerg If - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 2 - 4 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 09:30 Vestermose If - Skælskør B&i - Hal 1 1 - 1 Skælskør B&i
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 07-11-21 09:40 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Fuglebjerg If - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 09:50 FK Sorø Freja 2 - Stillinge Idrætsforening - Hal 1 5 - 0 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 10:00 Fuglebjerg If - Vestermose If - Hal 1 3 - 1 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 10:10 Stillinge Idrætsforening - Skælskør B&i - Hal 1 1 - 2 Skælskør B&i
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 07-11-21 10:20 FK Sorø Freja 2 - Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 10:30 Stillinge Idrætsforening - Fuglebjerg If - Hal 1 0 - 5 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 10:40 Skælskør B&i - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 07-11-21 10:50 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Vestermose If - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 11:00 Skælskør B&i - Fuglebjerg If - Hal 1 1 - 2 Skælskør B&i
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 07-11-21 11:10 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Stillinge Idrætsforening - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
Søndag 07-11-21 11:20 Vestermose If - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 0 - 2 Skælskør B&i
Søndag 05-12-21 09:00 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 09:10 Fuglebjerg If - Stillinge Idrætsforening - Hal 1 4 - 0 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 09:20 FK Sorø Freja 2 - Skælskør B&i - Hal 1 0 - 1 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 09:30 Vestermose If - Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Hal 1 3 - 1 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 09:40 Fuglebjerg If - Skælskør B&i - Hal 1 8 - 0 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 09:50 Stillinge Idrætsforening - Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Hal 1 0 - 4 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 10:00 FK Sorø Freja 2 - Vestermose If - Hal 1 1 - 1 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 10:10 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Skælskør B&i - Hal 1 2 - 1 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 10:20 Vestermose If - Stillinge Idrætsforening - Hal 1 0 - 0 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 10:30 FK Sorø Freja 2 - Fuglebjerg If - Hal 1 1 - 2 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 10:40 Skælskør B&i - Vestermose If - Hal 1 0 - 2 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 10:50 Fuglebjerg If - Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Hal 1 7 - 0 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 11:00 Stillinge Idrætsforening - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 0 - 3 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 11:10 Vestermose If - Fuglebjerg If - Hal 1 0 - 4 Fuglebjerg If
Søndag 05-12-21 11:20 Skælskør B&i - Stillinge Idrætsforening - Hal 1 3 - 2 Fuglebjerg If
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 23-01-22 09:00 Vestermose If - Skælskør B&i - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 23-01-22 09:10 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Fuglebjerg If - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
Søndag 23-01-22 09:20 FK Sorø Freja 2 - Stillinge Idrætsforening - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 23-01-22 09:30 Fuglebjerg If - Vestermose If - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
Søndag 23-01-22 09:40 Stillinge Idrætsforening - Skælskør B&i - Hal 1 1 - 4 Skælskør B&i
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 23-01-22 09:50 FK Sorø Freja 2 - Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
Søndag 23-01-22 10:00 Stillinge Idrætsforening - Fuglebjerg If - Hal 1 0 - 2 Skælskør B&i
Søndag 23-01-22 10:10 Skælskør B&i - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 0 - 2 Skælskør B&i
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 23-01-22 10:20 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Vestermose If - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
Søndag 23-01-22 10:30 Skælskør B&i - Fuglebjerg If - Hal 1 1 - 2 Skælskør B&i
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 23-01-22 10:40 Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Stillinge Idrætsforening - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
NB!
Hjemmehold taberdømt
Søndag 23-01-22 10:50 Vestermose If - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 0 - 3 Skælskør B&i
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 23-01-22 11:00 Skælskør B&i - Hashøj If (Kan ikke stille hold d. 23.01) - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
NB!
Udehold taberdømt
Søndag 23-01-22 11:10 Stillinge Idrætsforening - Vestermose If - Hal 1 3 - 0 Skælskør B&i
Søndag 23-01-22 11:20 Fuglebjerg If - FK Sorø Freja 2 - Hal 1 2 - 1 Skælskør B&i

Til toppen