6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 5- og 6-mands, efteråret 2. runde d. 19.09.21
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113173

Komplet kampprogram


6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 19-09-21 10:00 Tømmerup - Raklev G&I - Høng Hallen, Bane 3 - 6-mands 1 - 2
Søndag 19-09-21 10:00 Høng GF - Mørkøv IF U10 - Høng Hallen, Bane 4 - 6-mands 1 - 3
Søndag 19-09-21 10:00 B 73, Slagelse 1 - Benløse IF 1 - Vest hallen, Bane 1 - 6-mands 4 - 3
Søndag 19-09-21 10:00 Vestermose IF - Lynge-Broby IF - Vest hallen, Bane 2 - 6-mands 1 - 1
Søndag 19-09-21 10:20 B 73, Slagelse 2 - Benløse IF 2 - Vest hallen, Bane 1 - 6-mands 0 - 0
Søndag 19-09-21 10:20 Boeslunde BK - B 73, Slagelse 1 - Vest hallen, Bane 2 - 6-mands 0 - 0
Søndag 19-09-21 10:20 Tuse IF - Rørby-Værslev IF - Høng Hallen, Bane 3 - 6-mands 3 - 1
Søndag 19-09-21 10:20 Mørkøv IF U10 - Tømmerup - Høng Hallen, Bane 4 - 6-mands 3 - 0
Søndag 19-09-21 10:40 Benløse IF 1 - Vestermose IF - Vest hallen, Bane 1 - 6-mands 10 - 1
Søndag 19-09-21 10:40 Lynge-Broby IF - B 73, Slagelse 2 - Vest hallen, Bane 2 - 6-mands 0 - 4
Søndag 19-09-21 10:45 Raklev G&I - Tuse IF - Høng Hallen, Bane 3 - 6-mands 1 - 3
Søndag 19-09-21 10:45 Rørby-Værslev IF - Høng GF - Høng Hallen, Bane 4 - 6-mands 0 - 3
Søndag 19-09-21 11:00 Benløse IF 2 - Boeslunde BK - Vest hallen, Bane 1 - 6-mands 3 - 1
Søndag 19-09-21 11:00 B 73, Slagelse 1 - Lynge-Broby IF - Vest hallen, Bane 2 - 6-mands 2 - 1
Søndag 19-09-21 11:05 Tuse IF - Mørkøv IF U10 - Høng Hallen, Bane 3 - 6-mands 3 - 2
Søndag 19-09-21 11:05 Høng GF - Tømmerup - Høng Hallen, Bane 4 - 6-mands 3 - 1
Søndag 19-09-21 11:20 B 73, Slagelse 2 - Benløse IF 1 - Vest hallen, Bane 1 - 6-mands 1 - 2
Søndag 19-09-21 11:20 Boeslunde BK - Vestermose IF - Vest hallen, Bane 2 - 6-mands 2 - 1
Søndag 19-09-21 11:30 Rørby-Værslev IF - Raklev G&I - Høng Hallen, Bane 3 - 6-mands 0 - 2
Søndag 19-09-21 11:30 Høng GF - Tuse IF - Høng Hallen, Bane 4 - 6-mands 0 - 2
Søndag 19-09-21 11:40 Benløse IF 1 - Lynge-Broby IF - Vest hallen, Bane 1 - 6-mands 2 - 0
Søndag 19-09-21 11:40 Vestermose IF - Benløse IF 2 - Vest hallen, Bane 2 - 6-mands 0 - 4
Søndag 19-09-21 11:50 Tømmerup - Rørby-Værslev IF - Høng Hallen, Bane 3 - 6-mands 2 - 2
Søndag 19-09-21 11:50 Raklev G&I - Mørkøv IF U10 - Høng Hallen, Bane 4 - 6-mands 0 - 2
Søndag 19-09-21 12:00 B 73, Slagelse 2 - Boeslunde BK - Vest hallen, Bane 1 - 6-mands 2 - 0
Søndag 19-09-21 12:00 Benløse IF 2 - B 73, Slagelse 1 - Vest hallen, Bane 2 - 6-mands 2 - 0

Til toppen