Oldgirls/Sen.oldgirls +28/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113246

Komplet kampprogram


Oldgirls/Sen.oldgirls +28/C

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 11-08-21 18:30 Team Solrød KB - Gadstrup IF - S.O.G. 0 - 1
Torsdag 12-08-21 18:30 Knabstrup IF - FC4340 0 - 9
Mandag 16-08-21 18:30 Boldklubben FIX - Frufølge 0 - 2
Mandag 16-08-21 18:30 AIK 65 - Hvalsø 0 - 6
Onsdag 18-08-21 18:00 Gadstrup IF - S.O.G. - B 1973 Herlev 5 - 3
Torsdag 19-08-21 18:30 Frufølge - Greve Fodbold 1 - 4
Torsdag 19-08-21 18:30 FC4340 - Team Solrød KB 1 - 4
Mandag 23-08-21 18:45 Greve Fodbold - Boldklubben FIX 2 - 1
Tirsdag 24-08-21 19:00 B 1973 Herlev - FC4340 1 - 2
Onsdag 25-08-21 18:00 Knabstrup IF - Team Solrød KB - Hal 1 0 - 7
Onsdag 25-08-21 18:30 Hvalsø - Gadstrup IF - S.O.G. 2 - 0
NB!
Kamp udsat
Torsdag 26-08-21 18:30 Frufølge - AIK 65
Mandag 30-08-21 18:30 FC4340 - Hvalsø 0 - 5
Mandag 30-08-21 18:30 Boldklubben FIX - Knabstrup IF 3 - 0
Mandag 30-08-21 18:30 AIK 65 - Greve Fodbold 1 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 01-09-21 18:00 Gadstrup IF - S.O.G. - Frufølge 3 - 0
Onsdag 01-09-21 18:30 Team Solrød KB - B 1973 Herlev 6 - 0
Mandag 06-09-21 18:30 Boldklubben FIX - AIK 65 1 - 0
Mandag 06-09-21 18:45 Greve Fodbold - Gadstrup IF - S.O.G. 1 - 1
Onsdag 08-09-21 18:00 Knabstrup IF - B 1973 Herlev - Hal 1 1 - 6
Onsdag 08-09-21 18:30 Hvalsø - Team Solrød KB 2 - 0
Torsdag 09-09-21 18:30 Frufølge - FC4340 1 - 1
Mandag 13-09-21 18:30 AIK 65 - Knabstrup IF 12 - 0
Tirsdag 14-09-21 18:30 B 1973 Herlev - Hvalsø 2 - 5
Onsdag 15-09-21 18:00 Team Solrød KB - Frufølge 2 - 3
Onsdag 15-09-21 18:00 Gadstrup IF - S.O.G. - Boldklubben FIX 3 - 3
Torsdag 16-09-21 18:30 FC4340 - Greve Fodbold 0 - 4
Mandag 20-09-21 18:30 Boldklubben FIX - FC4340 2 - 1
Mandag 20-09-21 18:45 Greve Fodbold - Team Solrød KB 1 - 0
Onsdag 22-09-21 18:30 Hvalsø - Knabstrup IF
Onsdag 22-09-21 18:30 AIK 65 - Gadstrup IF - S.O.G.
Torsdag 23-09-21 18:30 Frufølge - B 1973 Herlev
Onsdag 29-09-21 18:00 Team Solrød KB - Boldklubben FIX
Onsdag 29-09-21 18:00 Knabstrup IF - Gadstrup IF - S.O.G. - Hal 1
Onsdag 29-09-21 18:30 Hvalsø - Frufølge
Torsdag 30-09-21 18:00 B 1973 Herlev - Greve Fodbold
Torsdag 30-09-21 18:30 FC4340 - AIK 65
Mandag 04-10-21 18:30 AIK 65 - Team Solrød KB
Mandag 04-10-21 18:45 Greve Fodbold - Hvalsø
Mandag 04-10-21 19:30 Boldklubben FIX - B 1973 Herlev
Onsdag 06-10-21 18:00 Gadstrup IF - S.O.G. - FC4340
Torsdag 07-10-21 18:30 Frufølge - Knabstrup IF
Torsdag 07-10-21 20:00 B 1973 Herlev - AIK 65
Mandag 11-10-21 18:45 Greve Fodbold - Knabstrup IF
Torsdag 14-10-21 20:00 Hvalsø - Boldklubben FIX

Til toppen