Old boys A | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Fodbold 2021
Turneringsansvarlige
Sisse Bruun Tlf: 79404169 / 40200355
Dokumenter
Invitation Reglement Dommere

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113908

Komplet kampprogram


Old boys A

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 09-08-21 19:15 Ellidshøj Idrætsforening - Veddum Idrætsforening 3 - 2
Onsdag 11-08-21 19:00 IF Frem Skørping - Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening 1 - 4
Torsdag 12-08-21 18:30 LKB-Gistrup - Hvornum IF 4 - 5
Tirsdag 17-08-21 19:15 Sebber Idrætsforening - Farstrup Boldklub 0 - 2
Onsdag 18-08-21 19:15 Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening - Ellidshøj Idrætsforening 5 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Sygdomsramt
Torsdag 19-08-21 18:30 Veddum Idrætsforening - LKB-Gistrup 0 - 3
Torsdag 19-08-21 18:30 Hvornum IF - IF Frem Skørping 3 - 6
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 19-08-21 19:00 If Stjernen Gundersted - Farsø-Ullits IK 3 - 0
Onsdag 25-08-21 19:00 IF Frem Skørping - LKB-Gistrup 5 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 26-08-21 18:30 Veddum Idrætsforening - Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening 0 - 3
Torsdag 26-08-21 19:15 Ellidshøj Idrætsforening - Hvornum IF 2 - 3
Torsdag 26-08-21 19:15 Farsø-Ullits IK - Sebber Idrætsforening 6 - 2
Tirsdag 31-08-21 19:15 Farstrup Boldklub - If Stjernen Gundersted 7 - 3
Onsdag 01-09-21 19:00 IF Frem Skørping - Ellidshøj Idrætsforening 5 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 02-09-21 18:30 Hvornum IF - Veddum Idrætsforening 3 - 0
Torsdag 02-09-21 18:30 LKB-Gistrup - Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 02-09-21 19:15 Farstrup Boldklub - Farsø-Ullits IK 3 - 0
Onsdag 08-09-21 18:30 Veddum Idrætsforening - IF Frem Skørping 3 - 4
Torsdag 09-09-21 19:00 Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening - Hvornum IF 2 - 2
Torsdag 09-09-21 19:00 If Stjernen Gundersted - Sebber Idrætsforening 5 - 1
Torsdag 09-09-21 19:15 Ellidshøj Idrætsforening - LKB-Gistrup 1 - 6
Onsdag 15-09-21 19:15 Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening - IF Frem Skørping 1 - 4
Torsdag 16-09-21 18:30 Hvornum IF - LKB-Gistrup
Torsdag 16-09-21 18:30 Veddum Idrætsforening - Ellidshøj Idrætsforening 4 - 1
Torsdag 16-09-21 19:00 If Stjernen Gundersted - Farstrup Boldklub 5 - 0
Onsdag 22-09-21 19:00 IF Frem Skørping - Hvornum IF 2 - 4
Torsdag 23-09-21 18:30 LKB-Gistrup - Veddum Idrætsforening 6 - 1
Torsdag 23-09-21 19:15 Ellidshøj Idrætsforening - Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening 0 - 4
Torsdag 23-09-21 19:15 Farsø-Ullits IK - If Stjernen Gundersted 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 29-09-21 19:15 Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening - Veddum Idrætsforening 3 - 0
NB!
Kamp udsat
Torsdag 30-09-21 18:00 Hvornum IF - Ellidshøj Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
Torsdag 30-09-21 18:30 LKB-Gistrup - IF Frem Skørping 0 - 3
Torsdag 30-09-21 19:15 Farstrup Boldklub - Sebber Idrætsforening 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Torsdag 30-09-21 19:15 Sebber Idrætsforening - Farsø-Ullits IK 3 - 0
Onsdag 06-10-21 19:00 Sebber Idrætsforening - If Stjernen Gundersted 3 - 3
Onsdag 06-10-21 19:15 Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening - LKB-Gistrup 0 - 2
Torsdag 07-10-21 18:30 Veddum Idrætsforening - Hvornum IF 1 - 2
Torsdag 07-10-21 19:15 Ellidshøj Idrætsforening - IF Frem Skørping 2 - 5
Torsdag 07-10-21 19:15 Farsø-Ullits IK - Farstrup Boldklub 2 - 7
Onsdag 13-10-21 19:00 IF Frem Skørping - Veddum Idrætsforening 3 - 5
Torsdag 14-10-21 18:00 Hvornum IF - Grindsted og Uggerhalne Idrætsforening
Torsdag 14-10-21 19:15 LKB-Gistrup - Ellidshøj Idrætsforening 3 - 1

Til toppen