U6 - mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3mands på oppustelig bane - Grejs-Dalen
Stævneansvarlige
Dorthe Isager Tlf: 79404421 / 24774138
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=115077

Komplet kampprogram


U6 - mix

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 02-10-21 10:00 FB-Fodbold - Taulov-Skærbæk IF 3
Lørdag 02-10-21 10:00 Isenvad Sport og Fritid - Grejs-Dalen Idrætsklub
Lørdag 02-10-21 10:10 Hover IF 1 - Skibet Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 10:10 Nr. Bjært Strandhuse If 2 - Taulov-Skærbæk IF 1
Lørdag 02-10-21 10:20 Nr. Bjært Strandhuse If 1 - Trelde G&I
Lørdag 02-10-21 10:20 Nr. Bjært Strandhuse If 2 - FB-Fodbold
Lørdag 02-10-21 10:30 Taulov-Skærbæk IF 1 - Taulov-Skærbæk IF 3
Lørdag 02-10-21 10:30 Isenvad Sport og Fritid - Skibet Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 10:40 Grejs-Dalen Idrætsklub - Nr. Bjært Strandhuse If 1
Lørdag 02-10-21 10:40 FB-Fodbold - Taulov-Skærbæk IF 1
Lørdag 02-10-21 10:50 Trelde G&I - Hover IF 1
Lørdag 02-10-21 10:50 Taulov-Skærbæk IF 3 - Nr. Bjært Strandhuse If 2
Lørdag 02-10-21 11:00 Hover IF 2 - Lund IF
Lørdag 02-10-21 11:00 Nr. Bjært Strandhuse If 1 - Skibet Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 11:10 Taulov-Skærbæk IF 2 - Skibet Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 11:10 Hover IF 1 - Isenvad Sport og Fritid
Lørdag 02-10-21 11:20 Bredballe IF - Hover IF 2
Lørdag 02-10-21 11:20 Trelde G&I - Grejs-Dalen Idrætsklub
Lørdag 02-10-21 11:30 Lund IF - Taulov-Skærbæk IF 2
Lørdag 02-10-21 11:30 Hover IF 1 - Nr. Bjært Strandhuse If 1
Lørdag 02-10-21 11:40 Skibet Idrætsforening 2 - Bredballe IF
Lørdag 02-10-21 11:40 Isenvad Sport og Fritid - Trelde G&I
Lørdag 02-10-21 11:50 Taulov-Skærbæk IF 2 - Hover IF 2
Lørdag 02-10-21 11:50 Grejs-Dalen Idrætsklub - Skibet Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 12:00 Skibet Idrætsforening 2 - Lund IF
Lørdag 02-10-21 12:10 Bredballe IF - Taulov-Skærbæk IF 2
Lørdag 02-10-21 12:20 Hover IF 2 - Skibet Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 12:30 Lund IF - Bredballe IF

Til toppen