U7 mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3mands på oppustelig bane - Grejs-Dalen
Stævneansvarlige
Dorthe Isager Tlf: 79404421 / 24774138
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=115078

Komplet kampprogram


U7 mix

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Lørdag 02-10-21 10:00 Løsning Idrætsforening 1 - Taulov-Skærbæk IF 3
Lørdag 02-10-21 10:00 Løsning Idrætsforening 2 - Lund Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 10:10 Egebjerg If - Juelsminde IF 3
Lørdag 02-10-21 10:10 Strib IF Fodbold 2 - Skibet Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 10:20 Lund Idrætsforening 3 - As IF
Lørdag 02-10-21 10:20 Lund Idrætsforening 2 - Skibet Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 10:30 Strib IF Fodbold - Løsning Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 10:30 Hatting-Torsted Fodbold - Løsning Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 10:40 Taulov-Skærbæk IF 3 - Strib IF Fodbold 2
Lørdag 02-10-21 10:40 Lund Idrætsforening 1 - Egebjerg If
Lørdag 02-10-21 10:50 Juelsminde IF 3 - Lund Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 10:50 Skibet Idrætsforening 1 - Lund Idrætsforening 3
Lørdag 02-10-21 11:00 As IF - Hatting-Torsted Fodbold
Lørdag 02-10-21 11:00 Skibet Idrætsforening 2 - Strib IF Fodbold
Lørdag 02-10-21 11:10 Løsning Idrætsforening 2 - Egebjerg If
Lørdag 02-10-21 11:10 Løsning Idrætsforening 1 - Strib IF Fodbold 2
Lørdag 02-10-21 11:20 Skibet Idrætsforening 1 - Taulov-Skærbæk IF 3
Lørdag 02-10-21 11:20 Juelsminde IF 3 - Lund Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 11:30 Lund Idrætsforening 2 - Strib IF Fodbold
Lørdag 02-10-21 11:30 Lund Idrætsforening 3 - Hatting-Torsted Fodbold
Lørdag 02-10-21 11:40 As IF - Løsning Idrætsforening 1
Lørdag 02-10-21 11:40 Skibet Idrætsforening 2 - Løsning Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 11:50 Egebjerg If - Lund Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 11:50 Strib IF Fodbold 2 - Lund Idrætsforening 3
Lørdag 02-10-21 12:00 Vinding Sportsforening 2 - Nr. Bjært Strandhuse 1
Lørdag 02-10-21 12:00 Taulov-Skærbæk IF 3 - Hatting-Torsted Fodbold
Lørdag 02-10-21 12:00 Lund Idrætsforening 1 - Strib IF Fodbold
Lørdag 02-10-21 12:10 Grejs-Dalen Idrætsklub - Strib IF Fodbold 1
Lørdag 02-10-21 12:10 Juelsminde IF 3 - Skibet Idrætsforening 2
Lørdag 02-10-21 12:10 Skibet Idrætsforening 1 - As IF
Lørdag 02-10-21 12:20 Vinding Sportsforening 1 - Nr. Bjært Strandhuse 2
Lørdag 02-10-21 12:20 Lindved GF - Vinding Sportsforening 3
Lørdag 02-10-21 12:20 Taulov-Skærbæk IF 1 - Hatting-Torsted Fodbold
Lørdag 02-10-21 12:30 Juelsminde IF 2 - Vinding Sportsforening 2
Lørdag 02-10-21 12:30 Taulov-Skærbæk IF 2 - Juelsminde IF 1
Lørdag 02-10-21 12:30 Isenvad Sport og Fritid - Vinding Sportsforening 1
Lørdag 02-10-21 12:40 Nr. Bjært Strandhuse 2 - Lindved GF
Lørdag 02-10-21 12:40 Vinding Sportsforening 3 - Taulov-Skærbæk IF 2
Lørdag 02-10-21 12:40 Nr. Bjært Strandhuse 1 - Grejs-Dalen Idrætsklub
Lørdag 02-10-21 12:50 Strib IF Fodbold 1 - Taulov-Skærbæk IF 1
Lørdag 02-10-21 12:50 Juelsminde IF 1 - Isenvad Sport og Fritid
Lørdag 02-10-21 12:50 Vinding Sportsforening 1 - Lindved GF
Lørdag 02-10-21 13:00 Hatting-Torsted Fodbold - Juelsminde IF 2
Lørdag 02-10-21 13:00 Vinding Sportsforening 3 - Nr. Bjært Strandhuse 2
Lørdag 02-10-21 13:00 Taulov-Skærbæk IF 2 - Isenvad Sport og Fritid
Lørdag 02-10-21 13:10 Vinding Sportsforening 2 - Grejs-Dalen Idrætsklub
Lørdag 02-10-21 13:10 Juelsminde IF 1 - Vinding Sportsforening 1
Lørdag 02-10-21 13:10 Lindved GF - Taulov-Skærbæk IF 2
Lørdag 02-10-21 13:20 Strib IF Fodbold 1 - Nr. Bjært Strandhuse 1
Lørdag 02-10-21 13:20 Nr. Bjært Strandhuse 2 - Isenvad Sport og Fritid
Lørdag 02-10-21 13:20 Vinding Sportsforening 3 - Juelsminde IF 1
Lørdag 02-10-21 13:30 Taulov-Skærbæk IF 1 - Juelsminde IF 2
Lørdag 02-10-21 13:40 Hatting-Torsted Fodbold - Vinding Sportsforening 2
Lørdag 02-10-21 13:50 Grejs-Dalen Idrætsklub - Taulov-Skærbæk IF 1
Lørdag 02-10-21 14:00 Nr. Bjært Strandhuse 1 - Juelsminde IF 2
Lørdag 02-10-21 14:10 Strib IF Fodbold 1 - Hatting-Torsted Fodbold

Til toppen