Pulje 1 - U-8 Drenge D (2014)

Info

Turnering: DGI Junior League 2021/2022 - INDOOR
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=50555

Stilling DGI Junior League 2021/2022 - INDOOR
U-8 Drenge D (2014)
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Espergærde IF 3 1 2 0 4-3 5
2. Hareskov IF 3 1 2 0 3-2 5
3. KBK Hillerød 2 0 1 1 4-5 1
4. Esrum IF 2 0 1 1 1-2 1
5. Kirke Værløse If 0 0 0 0 0-0 0
6. Alsønderup S, G & I 0 0 0 0 0-0 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=50555

Komplet kampprogram

DGI Junior League 2021/2022 - INDOOR
U-8 Drenge D (2014)
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 28-11-21 13:10 Hareskov IF - Esrum IF 0 - 0 Espergærde IF
Søndag 28-11-21 13:20 Kirke Værløse If - Alsønderup S, G & I Espergærde IF
Søndag 28-11-21 13:30 Espergærde IF - KBK Hillerød 2 - 2 Espergærde IF
Søndag 28-11-21 13:40 Alsønderup S, G & I - Hareskov IF Espergærde IF
Søndag 28-11-21 13:50 Esrum IF - Espergærde IF 1 - 2 Espergærde IF
Søndag 28-11-21 14:00 KBK Hillerød - Kirke Værløse If Espergærde IF
Søndag 28-11-21 14:10 Espergærde IF - Alsønderup S, G & I Espergærde IF
Søndag 28-11-21 14:20 Kirke Værløse If - Hareskov IF Espergærde IF
Søndag 28-11-21 14:30 KBK Hillerød - Esrum IF Espergærde IF
Søndag 28-11-21 14:40 Kirke Værløse If - Espergærde IF Espergærde IF
Søndag 28-11-21 14:50 Hareskov IF - KBK Hillerød 3 - 2 Espergærde IF
Søndag 28-11-21 15:00 Esrum IF - Alsønderup S, G & I Espergærde IF
Søndag 28-11-21 15:10 Hareskov IF - Espergærde IF 0 - 0 Espergærde IF
Søndag 28-11-21 15:20 Esrum IF - Kirke Værløse If Espergærde IF
Søndag 28-11-21 15:30 Alsønderup S, G & I - KBK Hillerød Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 11:00 Esrum IF - Hareskov IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 11:10 Alsønderup S, G & I - Kirke Værløse If Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 11:20 KBK Hillerød - Espergærde IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 11:30 Hareskov IF - Alsønderup S, G & I Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 11:40 Espergærde IF - Esrum IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 11:50 Kirke Værløse If - KBK Hillerød Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 12:00 Alsønderup S, G & I - Espergærde IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 12:10 Hareskov IF - Kirke Værløse If Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 12:20 Esrum IF - KBK Hillerød Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 12:30 Espergærde IF - Kirke Værløse If Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 12:40 KBK Hillerød - Hareskov IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 12:50 Alsønderup S, G & I - Esrum IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 13:00 Espergærde IF - Hareskov IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 13:10 Kirke Værløse If - Esrum IF Espergærde IF
Lørdag 29-01-22 13:20 KBK Hillerød - Alsønderup S, G & I Espergærde IF
Søndag 06-02-22 13:20 Hareskov IF - Esrum IF - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 13:30 Kirke Værløse If - Alsønderup S, G & I - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 13:40 Espergærde IF - KBK Hillerød - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 13:50 Alsønderup S, G & I - Hareskov IF - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 14:00 Esrum IF - Espergærde IF - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 14:10 KBK Hillerød - Kirke Værløse If - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 14:20 Espergærde IF - Alsønderup S, G & I - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 14:30 Kirke Værløse If - Hareskov IF - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 14:40 KBK Hillerød - Esrum IF - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 14:50 Kirke Værløse If - Espergærde IF - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 15:00 Hareskov IF - KBK Hillerød - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 15:10 Esrum IF - Alsønderup S, G & I - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 15:20 Hareskov IF - Espergærde IF - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 15:30 Esrum IF - Kirke Værløse If - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 06-02-22 15:40 Alsønderup S, G & I - KBK Hillerød - Hal 2 Hareskov IF
Søndag 13-03-22 13:20 Esrum IF - Hareskov IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 13:20 Alsønderup S, G & I - Kirke Værløse If - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 13:30 KBK Hillerød - Espergærde IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 13:40 Hareskov IF - Alsønderup S, G & I - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 13:50 Espergærde IF - Esrum IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 14:00 Kirke Værløse If - KBK Hillerød - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 14:10 Alsønderup S, G & I - Espergærde IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 14:20 Hareskov IF - Kirke Værløse If - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 14:30 Esrum IF - KBK Hillerød - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 14:40 Espergærde IF - Kirke Værløse If - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 14:50 KBK Hillerød - Hareskov IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 15:00 Alsønderup S, G & I - Esrum IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 15:10 Espergærde IF - Hareskov IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 15:20 Kirke Værløse If - Esrum IF - Hal A Alsønderup S, G & I
Søndag 13-03-22 15:30 KBK Hillerød - Alsønderup S, G & I - Hal A Alsønderup S, G & I

Til toppen