Fjord Cup 2022

Stævne

Stævne: Fjord Cup 2022
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799
Dokumenter
Reglement Holdkort Stævneinformation

Resultatindberetning

Række / Puljeoversigt

Pulje 2
Pulje 1 MH ApS - Fyrstesønner - Red Lipstick - SVP Connections - Viking Gulvbelægning - Superskud
U-6 Mix (2016) - 3 mands
Pulje 1 Snekkersten IF - 1 - RIngsted IF - Hornbæk IF - Frederikssund IK - 1
Pulje 2 Snekkersten IF - 2 - Frederikssund IK -2 - HimmelevVeddelev - Stenløse BK
Finale HimmelevVeddelev - Frederikssund IK - 1
Bronze RIngsted IF - Stenløse BK
5-6. Plads Snekkersten IF - 1 - Frederikssund IK -2
7-8. Plads Hornbæk IF - Snekkersten IF - 2
U-7 Mix (2015) - 3 mands
Pulje 1 Ølstykke FC - 1 - Hareskov IF - Fredensborg BI - Tåstrup FC - Ølstykke FC - 2
U-7 Drenge A (2015) - 5 mands
Pulje 1 Frederikssund FB - Greve Fodbold - Stenløse BK - Snekkersten IF - Taastrup FC - Allerød FK
U-7 Drenge B (2015) - 5 Mands
Pulje 1 Frederikssund FB - Greve Fodbold - RIngsted IF - Allerød FK
Pulje 2 Taastrup FC - Hg Fodbold - Ølstykke FC - Snekkersten IF
Finale Hg Fodbold - RIngsted IF
Bronze Ølstykke FC - Allerød FK
5-6. Plads Frederikssund FB - Snekkersten IF
7-8. Plads Greve Fodbold - Taastrup FC
U-7 Drenge C (2015) - 5 Mands
Pulje 1 Hareskov IF - 2 - Hg Fodbold - 1 - Frederikssund FB - Snekkersten IF - RIngsted IF - 1
Pulje 2 Blovstrød IF - Hareskov IF - 1 - Taastrup FC - Hg Fodbold - 2 - RIngsted IF - 2
Finale Blovstrød IF - Hg Fodbold - 1
Bronze Hareskov IF - 2 - Hareskov IF - 1
U-8 Drenge B (2014) - 5 Mands
Pulje 1 Snekkersten IF - Hvidovre IF - 1 - Taastrup FC - Slagelse B&i - 1
Pulje 2 Jyllinge FC - RIngsted IF - Slagelse B&i - 2 - Hvidovre IF - 2
Række A Hvidovre IF - 2 - Snekkersten IF - Jyllinge FC - Slagelse B&i - 1
Række B RIngsted IF - Slagelse B&i - 2 - Hvidovre IF - 1 - Taastrup FC
U-8 Drenge C (2014) - 5 Mands
Pulje 1 Snekkersten IF - Allerød FK - RIngsted IF - 1 - Slangerup OIF - Frederikssund FB - 2
Pulje 2 Blistrup - Jyllinge FC - Frederikssund FB - 1 - RIngsted IF - 2 - Taastrup FC
Nr. 1-5 Frederikssund FB - 2 - Blistrup - RIngsted IF - 1 - Frederikssund FB - 1 - Allerød FK
Nr. 6-10 RIngsted IF - 2 - Snekkersten IF - Slangerup OIF - Jyllinge FC - Taastrup FC
U-8 Drenge D (2014) - 5 Mands
Pulje 1 Frederikssund FB - 1 - Frederikssund FB - 2 - Ølsted IF - RIngsted IF
U-9 Drenge A/B (2013) - 5 mands
Pulje 1 RIngsted IF - Herstedøster I.C. - LSF - Lyngby BK - 2
Pulje 2 Taastrup FC - 1 - Allerød FK - 2 - Lyngby BK - 3 - Frederikssund FB
Pulje 3 Allerød FK - 3 - Hareskov IF - Taastrup FC - 2 - Lyngby BK - 1
Pulje 4 Boldklubben Stefan - Allerød FK - 1 - Stenløse BK - HUI
A - Pulje 1 LSF - Lyngby BK - 1 - Boldklubben Stefan - Taastrup FC - 1
A - Pulje 2 Lyngby BK - 2 - Lyngby BK - 3 - Hareskov IF - HUI
B - Pulje 1 Allerød FK - 2 - Allerød FK - 1 - RIngsted IF - Taastrup FC - 2
B - Pulje 2 Frederikssund FB - Stenløse BK - Allerød FK - 3 - Herstedøster I.C.
A-Finale Lyngby BK - 3 - Taastrup FC - 1
A-Bronze Lyngby BK - 1 - Lyngby BK - 2
B-Finale RIngsted IF - Stenløse BK
B-Bronze Taastrup FC - 2 - Frederikssund FB
U-9 Drenge C (2013) - 5 Mands
Pulje 1 Lyngby BK - FC Hornsherred - Boldklubben Stefan - Hornbæk IF - Tuse IF - 1 - HUI
Pulje 2 Nørre Alslev BK - Frederikssund FB - LSF - RIngsted IF - Stenløse BK - Tuse IF - 2
Nr. 1-6 HUI - Tuse IF - 1 - Tuse IF - 2 - Frederikssund FB - Lyngby BK - RIngsted IF
Nr.- 7-12 Hornbæk IF - Nørre Alslev BK - Boldklubben Stefan - Stenløse BK - FC Hornsherred - LSF
U-9 Drenge D (2013) - 5 Mands
Pulje 1 Slangerup OIF - Taastrup FC - 2 - Frederikssund FB - 1 - Tuse IF - 2
Pulje 2 Taastrup FC - 1 - FC Hornsherred - Frederikssund FB - 2 - Tuse IF - 1
Nr. 1-4 Taastrup FC - 1 - Tuse IF - 1 - Tuse IF - 2 - Slangerup OIF
Nr. 5-8 Frederikssund FB - 1 - Frederikssund FB - 2 - Taastrup FC - 2 - FC Hornsherred
U-10 Drenge B/C (2012) - 5 Mands
Pulje 1 Værløse BK - 2 - Taastrup FC - Værløse BK - 3 - Boldklubben FIX - VBA - B 1973 Herlev - 1
Pulje 2 Ølstykke FC - Værløse BK - 1 - Frederikssund FB - Slangerup OIF - U10 Piger - Herstedøster I.C. - B1973 Herlev - 2
B-Rækken Værløse BK - 2 - Ølstykke FC - B1973 Herlev - 2 - Boldklubben FIX - B 1973 Herlev - 1 - Værløse BK - 1
C-Rækken Taastrup FC - Slangerup OIF - U10 Piger - Frederikssund FB - Værløse BK - 3 - VBA - Herstedøster I.C.
U-10 Drenge D (2012) - 5 Mands
Pulje 1 Allerød FK - Frederikssund FB - Ølstykke FC - RIngsted IF
U-10 Drenge A (2012) - 8 Mands
Pulje 1 Kirke Værløse If - Taastrup FC - VBA - RIngsted IF - Allerød FK - Snekkersten IF
U-10 Drenge B (2012) - 8 Mands
Pulje 1 Ølstykke FC - Taastrup FC - Hornbæk IF - Valby BK - VBA - Herstedøster I.C.
U-10 Drenge C (2012) - 8 Mands
Pulje 1 Kirke Værløse If - Snekkersten IF - Slagelse B&i - Frederikssund FB - Oversidder - Allerød FK
U-11 Drenge A/B (2011) - 8 mands
Pulje 1 Frederikssund FB - 1 - Tåstrup FC - Snekkersten IF - Herlufsholm - 1 - BK Skjold - Slagelse B&i
Pulje 2 Frederikssund FB - 2 - Roskilde BK - Frederiksværk FK - Herlufsholm - 2 - Stenløse BK - Skjold Birkerød
A-Finale Roskilde BK - Frederikssund FB - 1
A-Bronze Stenløse BK - Herlufsholm - 1
B-Finale Tåstrup FC - Herlufsholm - 2
B-Bronze BK Skjold - Frederiksværk FK
Nr. 9-10 Skjold Birkerød - Slagelse B&i
Nr. 11-12 Snekkersten IF - Frederikssund FB - 2
U-11 Drenge C (2011) - 8 mands
Pulje 1 Greve Fodbold - Viking Fodbold - Herlufsholm - Frederikssund FB - 1 - Taastrup FC - Nørre Alslev Boldklub
Pulje 2 Stenløse BK - Ølsted IF - Roskilde BK - BK Skjold - Skjold Birkerød - Frederikssund FB - 2
Finale BK Skjold - Viking Fodbold
Bronze Skjold Birkerød - Nørre Alslev Boldklub
C-Nr. 5-6 Taastrup FC - Roskilde BK
C - Nr. 7-8 Greve Fodbold - Stenløse BK
C - Nr. 9-10 Frederikssund FB - 1 - Frederikssund FB - 2
C - Nr. 11-12 Ølsted IF - Herlufsholm
U-11 Piger C (2011/2012) - 5 Mands
Pulje 1 Snekkersten IF - Taastrup FC - 1 - Hornbæk IF - 2 - Skjold Birkerød - Slangerup OIF
Pulje 2 Nørre Alslev BK - Frederikssund FB - Hornbæk IF - 1 - Taastrup FC - 2 - Herstedøster I.C.
Nr. 1-5 Taastrup FC - 2 - Nørre Alslev BK - Snekkersten IF - Taastrup FC - 1 - Skjold Birkerød
Nr. 6-10 Frederikssund FB - Herstedøster I.C. - Hornbæk IF - 2 - Hornbæk IF - 1 - Slangerup OIF
U-12 Drenge B (2010) - 8 mands
Pulje 1 BK Hekla - Blå - Slangerup OIF - Herstedøster I.C. - Slagelse B&i - 2 - Allerød FK - Nørrebro United
Pulje 2 FC Hornsherred - Snekkersten IF - Frederikssund FB - BK Hekla - Orange - Ølstykke FC - Slagelse B&i - 1
Finale Slagelse B&i - 2 - Slagelse B&i - 1
Bronze Allerød FK - Ølstykke FC
U-12 Drenge C (2010) - 8 mands
Pulje 1 Taastrup FC - Ølstykke FC - Frederikssund FB - Allerød FK - FC Hornsherred
U-13 Drenge B (2009) - 8 mands
Pulje 1 Snekkersten IF - Ølstykke FC - 2 - Herlufsholm - 1 - Viking Fodbold
Pulje 2 Hvidovre IF - Herlufsholm - 2 - Ølstykke FC - 1 - Frederikssund FB
A Rækken Ølstykke FC - 1 - Viking Fodbold - Herlufsholm - 1 - Frederikssund FB
B Rækken Hvidovre IF - Ølstykke FC - 2 - Snekkersten IF - Herlufsholm - 2
U-13 Drenge C (2009) - 8 mands
Pulje 1 Frederikssund FB - B1908 - Løve IF - Taastrup FC
Pulje 2 Hvidovre IF - Snekkersten IF - Viking Fodbold - Nørre Alslev Boldklub
C-Rækken Taastrup FC - Hvidovre IF - B1908 - Nørre Alslev Boldklub
D-Rækken Snekkersten IF - Frederikssund FB - Viking Fodbold - Løve IF
U-13 Piger C (2009/2010) - 8 Mands
Pulje 1 Taastrup FC - 2 - B 1908 - 2 - Nørre Alslev Boldklub - B 1908 - 1 - Snekkersten IF
Pulje 2 B1908 - 3 - Taastrup FC - 1 - Skjold Birkerød - FC Hornsherred - Skælskør B&I
Finale Nørre Alslev Boldklub - Skælskør B&I
Bronze Snekkersten IF - Taastrup FC - 1
5-6. Plads B1908 - 3 - Taastrup FC - 2
7-8. Plads Skjold Birkerød - B 1908 - 2
9-10. Plads B 1908 - 1 - FC Hornsherred
U-14 Drenge B (2008) - 11 mands
Pulje 1 KB - Taastrup FC - Herstedøster I.C. - Himmelev-Veddelev - Frederiksværk FK
U-14 Drenge C (2008) - 11 mands
Pulje 1 KB - Nørre Alslev BK - Slangerup OIF
Pulje 2 Herstedøster I.C. - Frederiksværk FK - FC Hornsherred
Pulje 1 Nørre Alslev BK - FC Hornsherred - Herstedøster I.C.
Pulje 2 Slangerup OIF - KB - Frederiksværk FK
U-15 Drenge B (2007) - 11 mands
Pulje 1 KB - Taastrup FC - Tingsted Boldklub - Oversidder
U-15 Piger C (2007/2008) - 11 mands
Pulje 1 Herstedøster I.C. - Frederikssund FB - Frederiksværk FK
Pulje 2 Snekkersten IF - Oversidder - Slangerup OIF
Nr. 1-3 Frederiksværk FK - Herstedøster I.C. - Snekkersten IF
Nr. 4-6 Oversidder - Slangerup OIF - Frederikssund FB

Til toppen