B-rækken (nordlige) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Vestsjælland Petanque 2022 - Kvartet
Turneringsansvarlige
Niels Flemming Müller Tlf: 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 / 79404806
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=117763

Komplet kampprogram


B-rækken (nordlige)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 25-04-22 Kalundborg 3 - Kalundborg 2 0 - 6
(32 - 78)
Mandag 25-04-22 Holbæk 3 - Høng 4 6 - 0
(78 - 42)
Mandag 25-04-22 Nykøbing Sj. 2 - Tølløse 1 0 - 6
(23 - 78)
Mandag 25-04-22 Høng 5 - Lumsås 2 - 4
(47 - 64)
Mandag 25-04-22 Tømmerup 1 - Ugerløse 1 4 - 2
(74 - 53)
Mandag 25-04-22 11:00 Holbæk 5 - Kalundborg 1 3 - 3
(64 - 61)
Mandag 25-04-22 14:00 Svebølle 2 - Kalundborg 4 3 - 3
(66 - 63)
Mandag 25-04-22 14:00 Høng 2 - Nykøbing Sj. 1 1 - 5
(51 - 73)
Mandag 02-05-22 Tølløse 1 - Holbæk 3 2 - 4
(49 - 71)
Mandag 02-05-22 Høng 4 - Kalundborg 3 5 - 1
(77 - 36)
Mandag 02-05-22 Lumsås - Holbæk 5 4 - 2
(63 - 42)
Mandag 02-05-22 14:00 Ugerløse 1 - Høng 5 6 - 0
(78 - 43)
Mandag 02-05-22 14:00 Kalundborg 2 - Nykøbing Sj. 2 - Petanque bane 1 5 - 1
(74 - 55)
Mandag 02-05-22 15:00 Petanque Odsherred - Svebølle 2 3 - 3
(59 - 58)
Mandag 09-05-22 Holbæk 3 - Nykøbing Sj. 2 6 - 0
(78 - 26)
Mandag 09-05-22 Høng 5 - Tømmerup 1 2 - 4
(60 - 70)
Mandag 09-05-22 14:00 Holbæk 5 - Ugerløse 1 2 - 4
(45 - 68)
Mandag 09-05-22 14:00 Svebølle 2 - Høng 2 4 - 2
(65 - 58)
Onsdag 11-05-22 14:00 Kalundborg 1 - Tømmerup 1 3 - 3
(72 - 56)
Onsdag 11-05-22 14:00 Nykøbing Sj. 1 - Petanque Odsherred 2 - 4
(58 - 67)
Onsdag 11-05-22 18:00 Kalundborg 3 - Tølløse 1 3 - 3
(55 - 50)
Torsdag 12-05-22 14:00 Kalundborg 4 - Høng 2 - Petanque bane 1 3 - 3
(61 - 61)
Torsdag 12-05-22 14:00 Kalundborg 2 - Høng 4 2 - 4
(54 - 69)
Torsdag 12-05-22 14:00 Kalundborg 1 - Lumsås 4 - 2
(70 - 57)
Mandag 16-05-22 Tømmerup 1 - Lumsås 4 - 2
(65 - 68)
Mandag 16-05-22 Kalundborg 4 - Nykøbing Sj. 1 2 - 4
(49 - 72)
Mandag 16-05-22 Kalundborg 3 - Holbæk 3 0 - 6
(19 - 78)
Mandag 16-05-22 13:00 Holbæk 5 - Høng 5 2 - 4
(59 - 71)
Mandag 16-05-22 15:00 Høng 2 - Petanque Odsherred 4 - 2
(69 - 55)
Onsdag 18-05-22 18:00 Tølløse 1 - Kalundborg 2 4 - 2
(66 - 51)
Torsdag 19-05-22 10:00 Nykøbing Sj. 1 - Høng 2 4 - 2
(72 - 47)
Torsdag 19-05-22 14:00 Ugerløse 1 - Kalundborg 1 4 - 2
(72 - 51)
Torsdag 19-05-22 14:00 Nykøbing Sj. 2 - Høng 4 3 - 3
(60 - 51)
Mandag 23-05-22 Høng 4 - Tølløse 1 4 - 2
(73 - 55)
Mandag 23-05-22 Holbæk 3 - Kalundborg 2 6 - 0
(78 - 24)
Mandag 23-05-22 Lumsås - Ugerløse 1 2 - 4
(48 - 62)
Mandag 23-05-22 Høng 5 - Kalundborg 1 3 - 3
(63 - 64)
Mandag 23-05-22 13:00 Nykøbing Sj. 1 - Svebølle 2 5 - 1
(76 - 41)
Mandag 23-05-22 14:00 Nykøbing Sj. 2 - Kalundborg 3 4 - 2
(70 - 55)
Mandag 23-05-22 15:00 Petanque Odsherred - Kalundborg 4 4 - 2
(64 - 51)
Mandag 30-05-22 Kalundborg 4 - Svebølle 2 6 - 0
(78 - 47)
Mandag 30-05-22 Lumsås - Høng 5 5 - 1
(73 - 37)
Mandag 30-05-22 Tølløse 1 - Nykøbing Sj. 2 5 - 1
(71 - 41)
Mandag 30-05-22 Høng 4 - Holbæk 3 2 - 4
(51 - 68)
Mandag 30-05-22 14:00 Ugerløse 1 - Tømmerup 1 1 - 5
(40 - 72)
Tirsdag 31-05-22 Tømmerup 1 - Holbæk 5 6 - 0
(78 - 35)
Onsdag 01-06-22 14:00 Kalundborg 2 - Kalundborg 3 - Petanque bane 1 2 - 4
(2 - 4)
Torsdag 02-06-22 14:00 Kalundborg 1 - Holbæk 5 5 - 1
(73 - 46)
Mandag 06-06-22 Høng 5 - Ugerløse 1 3 - 3
(51 - 58)
Mandag 06-06-22 Tømmerup 1 - Kalundborg 1 5 - 1
(76 - 53)
Mandag 06-06-22 Holbæk 3 - Tølløse 1 6 - 0
(78 - 41)
Mandag 06-06-22 Kalundborg 3 - Høng 4 0 - 1
(1 - 5)
Tirsdag 07-06-22 10:00 Høng 2 - Kalundborg 4 5 - 1
(77 - 30)
Tirsdag 07-06-22 14:00 Holbæk 5 - Lumsås 4 - 2
(59 - 44)
Torsdag 09-06-22 14:00 Nykøbing Sj. 2 - Kalundborg 2 4 - 2
(61 - 57)
Torsdag 09-06-22 15:00 Svebølle 2 - Petanque Odsherred 5 - 1
(75 - 53)
Mandag 13-06-22 Tømmerup 1 - Høng 5 3 - 3
(63 - 43)
Mandag 13-06-22 Lumsås - Kalundborg 1 4 - 2
(69 - 58)
Mandag 13-06-22 Tølløse 1 - Kalundborg 3 4 - 2
(64 - 52)
Mandag 13-06-22 Høng 4 - Kalundborg 2 3 - 3
(67 - 57)
Mandag 13-06-22 14:00 Ugerløse 1 - Holbæk 5 5 - 1
(73 - 44)
Mandag 13-06-22 14:00 Høng 2 - Svebølle 2 5 - 1
(73 - 31)
Tirsdag 14-06-22 18:30 Nykøbing Sj. 2 - Holbæk 3 0 - 6
(15 - 78)
Onsdag 15-06-22 14:00 Petanque Odsherred - Nykøbing Sj. 1 4 - 2
(75 - 64)
Mandag 20-06-22 Høng 5 - Holbæk 5 2 - 4
(57 - 72)
Mandag 20-06-22 Lumsås - Tømmerup 1 4 - 2
(66 - 41)
Mandag 20-06-22 Høng 4 - Nykøbing Sj. 2 4 - 2
(60 - 43)
Mandag 20-06-22 Holbæk 3 - Kalundborg 3 6 - 0
(78 - 29)
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 20-06-22 13:00 Nykøbing Sj. 1 - Kalundborg 4 6 - 0
Onsdag 22-06-22 14:00 Kalundborg 1 - Ugerløse 1 3 - 3
(60 - 66)
Onsdag 22-06-22 14:00 Svebølle 2 - Nykøbing Sj. 1 4 - 2
(71 - 52)
Onsdag 22-06-22 18:30 Kalundborg 2 - Tølløse 1 3 - 3
(59 - 60)
Torsdag 23-06-22 13:00 Petanque Odsherred - Høng 2 3 - 3
(64 - 65)
Mandag 27-06-22 Kalundborg 4 - Petanque Odsherred 2 - 4
(61 - 68)
Mandag 27-06-22 Tølløse 1 - Høng 4 4 - 2
(69 - 41)
Mandag 27-06-22 Kalundborg 3 - Nykøbing Sj. 2 6 - 0
(78 - 30)
Mandag 27-06-22 14:00 Holbæk 5 - Tømmerup 1 2 - 4
(44 - 66)
Mandag 27-06-22 18:30 Ugerløse 1 - Lumsås 4 - 2
(63 - 55)
Onsdag 29-06-22 18:30 Kalundborg 2 - Holbæk 3 - Petanque bane 1 0 - 6
(26 - 78)
Torsdag 30-06-22 14:00 Kalundborg 1 - Høng 5 6 - 0
(78 - 43)

Til toppen