Storstrømmen 4-mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Storstrømmen Petanque 2022
Turneringsansvarlige
Lars Gross Hyltoft Tlf: 60645800
Anette Høegh Tlf: 79404860 / 79404860
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=118260

Komplet kampprogram


Storstrømmen 4-mands

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 18-04-22 Eskilstrup Petanqueklub - Stokkemarke Petanque - 1 2 3 - 3
(56 - 59)
Tirsdag 19-04-22 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 2 - Nordfalster Petanque - 1 3 - 3
(63 - 65)
Tirsdag 19-04-22 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 3 - Nordfalster Petanque - 2 2 - 4
(53 - 72)
Tirsdag 19-04-22 18:30 Allerslev U & If - TP Herfølge - 2 2 - 4
(50 - 70)
Tirsdag 19-04-22 18:30 Allerslev U & If - 1 - Dalby G & IF 1 6 - 0
(78 - 12)
Torsdag 21-04-22 18:00 Stokkemarke Petanque - 1 1 - Petanque 2013 Næstved - 1 1 5 - 1
(72 - 39)
Mandag 25-04-22 18:30 Nordfalster Petanque - 4 - Dalby G & IF 4 - 2
(71 - 50)
Mandag 25-04-22 18:30 Nordfalster Petanque - 3 - Tappernøje Petanque - 2 2 0 - 6
(51 - 78)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 - TP Herfølge - 1 1 - 5
(54 - 73)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Tappernøje Petanque - 1 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 1 5 - 1
(73 - 35)
Tirsdag 26-04-22 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 2 - Møn Petanque Klub 4 - 2
(62 - 56)
Onsdag 27-04-22 18:30 Troldens Petanque - 1 - Stensved Ifs Venner Petanque - 2 3 - 3
(60 - 56)
Mandag 02-05-22 Nordfalster Petanque - 1 - Eskilstrup Petanqueklub 3 - 3
(67 - 54)
Mandag 02-05-22 18:30 TP Herfølge - 1 - Nordfalster Petanque - 4 4 - 2
(64 - 53)
Mandag 02-05-22 18:30 Nordfalster Petanque - 2 - Allerslev U & If - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 48)
Tirsdag 03-05-22 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Allerslev U & If - 1 6 - 0
(78 - 31)
Onsdag 04-05-22 18:30 Dalby G & IF - Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 3 - 3
(68 - 59)
Onsdag 04-05-22 18:30 TP Herfølge - 2 - Petanque 2013 Næstved - 1 3 5 - 1
(67 - 41)
Torsdag 05-05-22 18:00 Stokkemarke Petanque - 1 2 - Petanque 2013 Næstved - 1 2 3 - 3
(55 - 65)
Torsdag 05-05-22 18:30 Dalby G & IF 1 - Stokkemarke Petanque - 1 1 1 - 5
(46 - 76)
Tirsdag 10-05-22 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 2 - Nordfalster Petanque - 3 3 - 3
(56 - 53)
Tirsdag 10-05-22 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 - Næstelsø-Brandelev PK - 1 2 3 - 3
(56 - 64)
Onsdag 11-05-22 18:00 Møn Petanque Klub - Tappernøje Petanque - 1 1 0 - 6
(38 - 78)
Mandag 16-05-22 Eskilstrup Petanqueklub - Petanque 2013 Næstved - 1 2 4 - 2
(68 - 44)
Mandag 16-05-22 18:30 Nordfalster Petanque - 1 - Stokkemarke Petanque - 1 2 - Petanquebaner 4 - 2
(73 - 51)
Mandag 16-05-22 18:30 Nordfalster Petanque - 2 - TP Herfølge - 2 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 34)
Tirsdag 17-05-22 18:00 Petanque 2013 Næstved - 1 1 - Dalby G & IF 1 6 - 0
(78 - 31)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Allerslev U & If - Petanque 2013 Næstved - 1 3 3 - 3
(63 - 60)
Tirsdag 17-05-22 18:30 Allerslev U & If - 1 - Stokkemarke Petanque - 1 1 2 - 4
(64 - 61)
Onsdag 18-05-22 18:30 Tappernøje Petanque - 2 2 - Troldens Petanque - 1 6 - 0
(78 - 34)
Mandag 23-05-22 18:30 Nordfalster Petanque - 3 - Troldens Petanque - 1 4 - 2
(63 - 54)
Tirsdag 24-05-22 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 2 - Tappernøje Petanque - 2 2 0 - 6
(44 - 78)
Tirsdag 24-05-22 18:00 Stensved Ifs Venner Petanque - 1 - Møn Petanque Klub 3 - 3
(59 - 66)
Tirsdag 24-05-22 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 1 - Nordfalster Petanque - 4 4 - 2
(66 - 42)
Tirsdag 24-05-22 18:30 Næstelsø-Brandelev PK - 1 2 - Tappernøje Petanque - 1 1 2 - 4
(58 - 71)
Onsdag 25-05-22 18:30 Dalby G & IF - TP Herfølge - 1 1 - 5
(43 - 72)

Til toppen