A Rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Vestjylland Petanque 2022
Turneringsansvarlige
Børge Roest Kristensen Tlf: 42275610
Dokumenter
Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=118289

Komplet kampprogram


A Rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 04-04-22 18:30 Lem BK 3 - Lyne 1 0 - 4
(35 - 52)
Mandag 04-04-22 18:30 ROFI 5 - ROFI 2 3 - 1
(49 - 40)
Mandag 04-04-22 18:30 Aadum I&U - Mejdal-Halgård 2 2 - 2
(39 - 47)
Mandag 11-04-22 18:30 ROFI 2 - Lem BK 3 4 - 0
(52 - 23)
Mandag 11-04-22 18:30 Mejdal-Halgård 2 - ROFI 5 2 - 2
(41 - 40)
Mandag 11-04-22 18:30 Vinding UIF 1 - Aadum I&U 1 - 3
(27 - 48)
Tirsdag 19-04-22 18:30 Lem BK 3 - Mejdal-Halgård 2 3 - 1
(41 - 27)
Tirsdag 19-04-22 18:30 Lyne 1 - ROFI 2 1 - 3
(39 - 39)
Tirsdag 19-04-22 18:30 ROFI 5 - Vinding UIF 1 3 - 1
(50 - 29)
Mandag 25-04-22 18:30 Aadum I&U - ROFI 5 3 - 1
(49 - 33)
Mandag 25-04-22 18:30 Mejdal-Halgård 2 - Lyne 1 3 - 1
(50 - 40)
Mandag 25-04-22 18:30 Vinding UIF 1 - Lem BK 3 2 - 2
(44 - 36)
Mandag 02-05-22 18:30 Lem BK 3 - Aadum I&U 1 - 3
(34 - 43)
Mandag 02-05-22 18:30 Lyne 1 - Vinding UIF 1 4 - 0
(52 - 22)
Mandag 02-05-22 18:30 ROFI 2 - Mejdal-Halgård 2 3 - 1
(49 - 28)
Mandag 16-05-22 18:30 Aadum I&U - Lyne 1 3 - 1
(47 - 31)
Mandag 16-05-22 18:30 Vinding UIF 1 - ROFI 2 0 - 4
(18 - 52)
Tirsdag 17-05-22 18:30 ROFI 5 - Lem BK 3 2 - 2
(37 - 36)
Mandag 23-05-22 18:30 Lyne 1 - ROFI 5 2 - 2
(48 - 46)
Mandag 23-05-22 18:30 ROFI 2 - Aadum I&U 4 - 0
(52 - 15)
Mandag 23-05-22 18:30 Mejdal-Halgård 2 - Vinding UIF 1 4 - 0
(52 - 14)
Mandag 06-06-22 18:30 Lyne 1 - Lem BK 3 4 - 0
(52 - 14)
Mandag 06-06-22 18:30 ROFI 2 - ROFI 5 3 - 1
(41 - 26)
Mandag 06-06-22 18:30 Mejdal-Halgård 2 - Aadum I&U 2 - 2
(40 - 35)
Mandag 13-06-22 18:30 Lem BK 3 - ROFI 2 2 - 2
(34 - 40)
Mandag 13-06-22 18:30 ROFI 5 - Mejdal-Halgård 2 3 - 1
(46 - 39)
Mandag 13-06-22 18:30 Aadum I&U - Vinding UIF 1 3 - 1
(46 - 30)
Mandag 20-06-22 18:30 Mejdal-Halgård 2 - Lem BK 3 4 - 0
(52 - 39)
Mandag 20-06-22 18:30 ROFI 2 - Lyne 1 4 - 0
(52 - 14)
Mandag 20-06-22 18:30 Vinding UIF 1 - ROFI 5 3 - 1
(45 - 31)
Mandag 27-06-22 18:30 ROFI 5 - Aadum I&U 2 - 2
(38 - 39)
Mandag 27-06-22 18:30 Lyne 1 - Mejdal-Halgård 2 3 - 1
(48 - 24)
Mandag 27-06-22 18:30 Lem BK 3 - Vinding UIF 1 1 - 3
(32 - 48)
Mandag 01-08-22 18:30 Aadum I&U - Lem BK 3 1 - 3
(31 - 43)
Mandag 01-08-22 18:30 Vinding UIF 1 - Lyne 1 0 - 4
(18 - 52)
Mandag 01-08-22 18:30 Mejdal-Halgård 2 - ROFI 2 3 - 1
(46 - 20)
Mandag 08-08-22 18:30 Lem BK 3 - ROFI 5 1 - 3
(136 - 49)
Mandag 08-08-22 18:30 Lyne 1 - Aadum I&U 4 - 0
(52 - 6)
Mandag 08-08-22 18:30 ROFI 2 - Vinding UIF 1 4 - 0
(52 - 19)
Mandag 15-08-22 18:30 ROFI 5 - Lyne 1 3 - 1
(51 - 41)
Mandag 15-08-22 18:30 Aadum I&U - ROFI 2 2 - 2
(34 - 43)
Mandag 15-08-22 18:30 Vinding UIF 1 - Mejdal-Halgård 2 2 - 2
(36 - 38)

Til toppen