B-række Efter ombrydning | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Petanque 2022 - Double
Turneringsansvarlige
Thomas Andersen Tlf: 30701319 / 30701319
Hanne Grauballe Tlf: 40354251 / 40354251

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120636

Komplet kampprogram


B-række Efter ombrydning

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 14-07-22 18:30 Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg 13 - 9
Torsdag 14-07-22 18:30 Heino - Hans, Agerbæk - Asger - Knud, Føvling - petanquebaner 13 - 6
Torsdag 14-07-22 18:30 Hanne - Hans, Føvling - Lisbeth - Charlotte, Læborg - Petanquebaner 13 - 7
Torsdag 14-07-22 18:30 Per - Gitte, Læborg - Marianne - Ole, Læborg - Petanquebaner 13 - 12
Torsdag 14-07-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Margit - Eva, Næsbjerg - fodbold 0 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Johannes - Mona, Hunderup - Gerda - Iver, Hunderup 13 - 6
Torsdag 14-07-22 18:30 Åse - Aksel, Føvling - Frede - Niels Jørn, Læborg - Petanquebaner 6 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Johannes - Mona, Hunderup - fodbold 10 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Frede - Niels Jørn, Læborg 10 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - petanquebaner 13 - 1
Torsdag 14-07-22 18:30 Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Hanne - Hans, Føvling 11 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg - Marianne - Ole, Læborg - Fodboldbane 13 - 9
Torsdag 14-07-22 18:30 Heino - Hans, Agerbæk - Per - Gitte, Læborg - petanquebaner 13 - 12
Torsdag 14-07-22 18:30 Asger - Knud, Føvling - Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 9 - 13
Torsdag 28-07-22 18:30 Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg - Heino - Hans, Agerbæk - Fodboldbane 8 - 13
Torsdag 28-07-22 18:30 Asger - Knud, Føvling - Hanne - Hans, Føvling - Petanquebaner 5 - 13
Torsdag 28-07-22 18:30 Lisbeth - Charlotte, Læborg - Per - Gitte, Læborg - Petanquebaner 13 - 10
Torsdag 28-07-22 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 13 - 7
Torsdag 28-07-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Johannes - Mona, Hunderup - petanquebaner 13 - 9
Torsdag 28-07-22 18:30 Gerda - Iver, Hunderup - Åse - Aksel, Føvling - Hal 1 13 - 6
Torsdag 28-07-22 18:30 Frede - Niels Jørn, Læborg - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 13 - 2
Torsdag 28-07-22 18:30 Gerda - Iver, Hunderup - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Hal 1 13 - 0
Torsdag 28-07-22 18:30 Frede - Niels Jørn, Læborg - Kirsten - Jesper, Grindsted - Petanquebaner 12 - 13
Torsdag 28-07-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Åse - Aksel, Føvling 13 - 6
Torsdag 28-07-22 18:30 Lisbeth - Charlotte, Læborg - Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 13 - 7
Torsdag 28-07-22 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Petanquebaner 13 - 0
Torsdag 28-07-22 18:30 Heino - Hans, Agerbæk - Hanne - Hans, Føvling - petanquebaner 7 - 13
Torsdag 28-07-22 18:30 Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg - Per - Gitte, Læborg - Fodboldbane 5 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Heino - Hans, Agerbæk 13 - 5
Torsdag 11-08-22 18:30 Hanne - Hans, Føvling - Per - Gitte, Læborg - Petanquebaner 1 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg 7 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Asger - Knud, Føvling - Lisbeth - Charlotte, Læborg - Petanquebaner 7 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Johannes - Mona, Hunderup - Åse - Aksel, Føvling 8 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Margit - Eva, Næsbjerg 1 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Gerda - Iver, Hunderup - petanquebaner 5 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Inger - Per, Agerbæk - fodbold 9 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Johannes - Mona, Hunderup 13 - 3
Torsdag 25-08-22 18:30 Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Åse - Aksel, Føvling 13 - 10
Torsdag 25-08-22 18:30 Frede - Niels Jørn, Læborg - Gerda - Iver, Hunderup - Petanquebaner 13 - 12
Torsdag 25-08-22 18:30 Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Asger - Knud, Føvling 13 - 6
Torsdag 25-08-22 18:30 Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg - Hanne - Hans, Føvling - Fodboldbane 13 - 10
Torsdag 25-08-22 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Per - Gitte, Læborg 13 - 5
Torsdag 25-08-22 18:30 Marianne - Ole, Læborg - Lisbeth - Charlotte, Læborg - Petanquebaner 7 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Per - Gitte, Læborg 4 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg - Lisbeth - Charlotte, Læborg - Fodboldbane 10 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Heino - Hans, Agerbæk - Alis - Inga, Stenderup/Krogager - petanquebaner 13 - 7
Torsdag 25-08-22 18:30 Asger - Knud, Føvling - Marianne - Ole, Læborg - Petanquebaner 7 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Åse - Aksel, Føvling - fodbold 12 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Gerda - Iver, Hunderup 13 - 6
Torsdag 25-08-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Frede - Niels Jørn, Læborg - petanquebaner 13 - 8
Torsdag 08-09-22 18:30 Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Johannes - Mona, Hunderup 4 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Gerda - Iver, Hunderup - fodbold 13 - 10
Torsdag 08-09-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Inger - Per, Agerbæk 13 - 2
Torsdag 08-09-22 18:30 Alis - Inga, Stenderup/Krogager - Hanne - Hans, Føvling 2 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Lisbeth - Charlotte, Læborg 13 - 7
Torsdag 08-09-22 18:30 Heino - Hans, Agerbæk - Marianne - Ole, Læborg - petanquebaner 3 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Inge - Egon, Agerbæk/Næsbjerg - Asger - Knud, Føvling - Fodboldbane 13 - 9
Torsdag 08-09-22 18:30 Carsten - Karen Margrethe, Grindsted - Alis - Inga, Stenderup/Krogager 13 - 6
Torsdag 08-09-22 18:30 Heino - Hans, Agerbæk - Lisbeth - Charlotte, Læborg - petanquebaner 13 - 8
Torsdag 08-09-22 18:30 Asger - Knud, Føvling - Per - Gitte, Læborg - Petanquebaner 13 - 9
Torsdag 08-09-22 18:30 Hanne - Hans, Føvling - Marianne - Ole, Læborg - Petanquebaner 13 - 6
Torsdag 08-09-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - fodbold 6 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Åse - Aksel, Føvling - petanquebaner 7 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Johannes - Mona, Hunderup - Frede - Niels Jørn, Læborg 13 - 12

Til toppen