Pulje 2 - B-række Efter ombrydning

Info

Turnering: DGI Sydvest Petanque 2022 - Double
Turneringsansvarlige
Thomas Andersen Tlf: 30701319 / 30701319
Hanne Grauballe Tlf: 40354251 / 40354251

Stilling DGI Sydvest Petanque 2022 - Double
B-række Efter ombrydning
Pulje 2

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Margit - Eva, Næsbjerg 7 6 0 1 88-31 0-0 0 6
2. Frede - Niels Jørn, Læborg 7 4 0 3 84-69 0-0 0 4
3. Johannes - Mona, Hunderup 7 4 0 3 72-71 0-0 0 4
4. Inger - Per, Agerbæk 7 4 0 3 66-66 0-0 0 4
5. Gerda - Iver, Hunderup 7 3 0 4 73-63 0-0 0 3
6. Åse - Aksel, Føvling 7 3 0 4 67-79 0-0 0 3
7. Kirsten - Jesper, Grindsted 7 2 0 5 63-87 0-0 0 2
8. Bente - Elly, Stenderup/Krogager 7 2 0 5 34-81 0-0 0 2

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=54607

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Petanque 2022 - Double
B-række Efter ombrydning
Pulje 2

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 14-07-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Margit - Eva, Næsbjerg - fodbold 0 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Johannes - Mona, Hunderup - Gerda - Iver, Hunderup 13 - 6
Torsdag 14-07-22 18:30 Åse - Aksel, Føvling - Frede - Niels Jørn, Læborg - Petanquebaner 6 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Johannes - Mona, Hunderup - fodbold 10 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Frede - Niels Jørn, Læborg 10 - 13
Torsdag 14-07-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - petanquebaner 13 - 1
Torsdag 28-07-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Johannes - Mona, Hunderup - petanquebaner 13 - 9
Torsdag 28-07-22 18:30 Gerda - Iver, Hunderup - Åse - Aksel, Føvling - Hal 1 13 - 6
Torsdag 28-07-22 18:30 Frede - Niels Jørn, Læborg - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Petanquebaner 13 - 2
Torsdag 28-07-22 18:30 Gerda - Iver, Hunderup - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Hal 1 13 - 0
Torsdag 28-07-22 18:30 Frede - Niels Jørn, Læborg - Kirsten - Jesper, Grindsted - Petanquebaner 12 - 13
Torsdag 28-07-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Åse - Aksel, Føvling 13 - 6
Torsdag 11-08-22 18:30 Johannes - Mona, Hunderup - Åse - Aksel, Føvling 8 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Margit - Eva, Næsbjerg 1 - 13
Torsdag 11-08-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Gerda - Iver, Hunderup - petanquebaner 5 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Inger - Per, Agerbæk - fodbold 9 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Johannes - Mona, Hunderup 13 - 3
Torsdag 25-08-22 18:30 Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Åse - Aksel, Føvling 13 - 10
Torsdag 25-08-22 18:30 Frede - Niels Jørn, Læborg - Gerda - Iver, Hunderup - Petanquebaner 13 - 12
Torsdag 25-08-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Åse - Aksel, Føvling - fodbold 12 - 13
Torsdag 25-08-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Gerda - Iver, Hunderup 13 - 6
Torsdag 25-08-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Frede - Niels Jørn, Læborg - petanquebaner 13 - 8
Torsdag 08-09-22 18:30 Bente - Elly, Stenderup/Krogager - Johannes - Mona, Hunderup 4 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Gerda - Iver, Hunderup - fodbold 13 - 10
Torsdag 08-09-22 18:30 Margit - Eva, Næsbjerg - Inger - Per, Agerbæk 13 - 2
Torsdag 08-09-22 18:30 Kirsten - Jesper, Grindsted - Bente - Elly, Stenderup/Krogager - fodbold 6 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Inger - Per, Agerbæk - Åse - Aksel, Føvling - petanquebaner 7 - 13
Torsdag 08-09-22 18:30 Johannes - Mona, Hunderup - Frede - Niels Jørn, Læborg 13 - 12

Til toppen