U11 D drenge (absolut begynder) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / 21158554
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809

Bemærkninger

D-niveau er absolut begynderniveau

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=119612

Komplet kampprogram


U11 D drenge (absolut begynder)

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 24-08-22 17:30 Fårevejle Boldklub - Svinninge IF
Onsdag 24-08-22 18:00 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 3 - Vestermose If
Torsdag 25-08-22 17:30 Jernløse - Hørve IF
Lørdag 27-08-22 10:00 Fuglebjerg If - Kundby IF
Torsdag 01-09-22 17:30 Vestermose If - Jernløse
Torsdag 01-09-22 18:00 Hørve IF - Fuglebjerg If
Torsdag 01-09-22 18:30 Svinninge IF - Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 3
Lørdag 03-09-22 11:00 Kundby IF - Fårevejle Boldklub
Onsdag 07-09-22 17:30 Fårevejle Boldklub - Hørve IF
Onsdag 07-09-22 18:00 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 3 - Jernløse
Torsdag 08-09-22 18:30 Svinninge IF - Kundby IF
Lørdag 10-09-22 10:00 Fuglebjerg If - Vestermose If
Torsdag 15-09-22 17:30 Vestermose If - Fårevejle Boldklub
Torsdag 15-09-22 17:30 Jernløse - Fuglebjerg If
Torsdag 15-09-22 18:00 Hørve IF - Svinninge IF
Lørdag 17-09-22 11:00 Kundby IF - Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 3
Onsdag 21-09-22 17:30 Fårevejle Boldklub - Jernløse
Onsdag 21-09-22 18:00 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 3 - Fuglebjerg If
Torsdag 22-09-22 18:30 Svinninge IF - Vestermose If
Lørdag 24-09-22 11:00 Kundby IF - Hørve IF
Torsdag 29-09-22 17:30 Vestermose If - Kundby IF
Torsdag 29-09-22 17:30 Jernløse - Svinninge IF
Torsdag 29-09-22 18:00 Hørve IF - Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 3
Lørdag 01-10-22 10:00 Fuglebjerg If - Fårevejle Boldklub
Onsdag 05-10-22 17:30 Fårevejle Boldklub - Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 3
Torsdag 06-10-22 18:00 Hørve IF - Vestermose If
Torsdag 06-10-22 18:30 Svinninge IF - Fuglebjerg If
Lørdag 08-10-22 11:00 Kundby IF - Jernløse

Til toppen