Pulje 2 - U-9 Drenge C (2014) - 5 mands

Info

Turnering: DGI Junior League - Efterår 2022
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

Spilletiden er 2 X 7 min.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=55262

Stilling DGI Junior League - Efterår 2022
U-9 Drenge C (2014) - 5 mands
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point
1. KBK Hillerød 10 8 0 2 35-8 24
2. FC Rudersdal - 2 10 7 1 2 18-8 22
3. LSF 10 5 1 4 16-19 16
4. Frederiksværk FK 10 5 0 5 22-18 15
5. Allerød FK 10 4 0 6 18-16 12
6. Alsønderup S, G & I 10 0 0 10 0-40 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=55262

Komplet kampprogram

DGI Junior League - Efterår 2022
U-9 Drenge C (2014) - 5 mands
Pulje 2

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Søndag 25-09-22 10:00 Frederiksværk FK - Allerød FK 2 - 3 Allerød FK
Søndag 25-09-22 10:00 LSF - Alsønderup S, G & I 4 - 0 Allerød FK
Søndag 25-09-22 10:20 KBK Hillerød - FC Rudersdal - 2 2 - 0 Allerød FK
Søndag 25-09-22 10:20 Alsønderup S, G & I - Frederiksværk FK 0 - 6 Allerød FK
Søndag 25-09-22 10:40 Allerød FK - KBK Hillerød 0 - 3 Allerød FK
Søndag 25-09-22 10:40 FC Rudersdal - 2 - LSF 1 - 1 Allerød FK
Søndag 25-09-22 11:00 Allerød FK - Alsønderup S, G & I 7 - 0 Allerød FK
Søndag 25-09-22 11:00 Frederiksværk FK - FC Rudersdal - 2 0 - 2 Allerød FK
Søndag 25-09-22 11:20 LSF - KBK Hillerød 2 - 1 Allerød FK
Søndag 25-09-22 11:20 FC Rudersdal - 2 - Allerød FK 2 - 1 Allerød FK
Søndag 25-09-22 11:40 KBK Hillerød - Alsønderup S, G & I 3 - 0 Allerød FK
Søndag 25-09-22 11:40 Frederiksværk FK - LSF 1 - 3 Allerød FK
Søndag 25-09-22 12:00 Alsønderup S, G & I - FC Rudersdal - 2 0 - 2 Allerød FK
Søndag 25-09-22 12:00 LSF - Allerød FK 2 - 0 Allerød FK
Søndag 25-09-22 12:20 KBK Hillerød - Frederiksværk FK 5 - 1 Allerød FK
Søndag 02-10-22 12:00 Allerød FK - Frederiksværk FK - Bane 6 0 - 1
Søndag 02-10-22 12:18 Alsønderup S, G & I - LSF - Bane 6 0 - 4
Søndag 02-10-22 12:36 FC Rudersdal - 2 - KBK Hillerød - Bane 6 2 - 1
Søndag 02-10-22 12:54 Frederiksværk FK - Alsønderup S, G & I - Bane 6 2 - 0
Søndag 02-10-22 13:12 KBK Hillerød - Allerød FK - Bane 6 5 - 1
Søndag 02-10-22 13:30 LSF - FC Rudersdal - 2 - Bane 6 0 - 3
Søndag 02-10-22 13:48 Alsønderup S, G & I - Allerød FK - Bane 6 0 - 3
Søndag 02-10-22 14:06 FC Rudersdal - 2 - Frederiksværk FK - Bane 6 0 - 3
Søndag 02-10-22 14:24 KBK Hillerød - LSF - Bane 6 6 - 0
Søndag 02-10-22 14:42 Allerød FK - FC Rudersdal - 2 - Bane 6 0 - 1
Søndag 02-10-22 15:00 Alsønderup S, G & I - KBK Hillerød - Bane 6 0 - 4
Søndag 02-10-22 15:18 LSF - Frederiksværk FK - Bane 6 0 - 4
Søndag 02-10-22 15:36 FC Rudersdal - 2 - Alsønderup S, G & I - Bane 6 5 - 0
Søndag 02-10-22 15:54 Allerød FK - LSF - Bane 6 3 - 0
Søndag 02-10-22 16:12 Frederiksværk FK - KBK Hillerød - Bane 6 2 - 5

Til toppen