GYM 1-1 - Drenge (valgfag)

Info

Stævne: L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=54665

Stilling L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Drenge (valgfag)
GYM 1-1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Idrætsefterskolen Ubby 2 5 5 0 0 12-3 15
2. Balle Musik- & Idrætsefterskole 5 3 1 1 18-5 10
3. Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 5 3 0 2 9-9 9
4. Gudenaadalens Efterskole 2 5 2 0 3 10-15 6
5. Hørby Efterskole 1 5 0 2 3 4-10 2
6. Agerskov 5 0 1 4 4-15 1

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=54665

Komplet kampprogram
L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Drenge (valgfag)
GYM 1-1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Tirsdag 28-06-22 13:00 Agerskov - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bane 1 0 - 6
Tirsdag 28-06-22 13:00 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Gudenaadalens Efterskole 2 - Bane 2 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 13:00 Hørby Efterskole 1 - Idrætsefterskolen Ubby 2 - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:48 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 1 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:48 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Agerskov - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 13:48 Gudenaadalens Efterskole 2 - Hørby Efterskole 1 - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:36 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Ubby 2 - Bane 1 1 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:36 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Hørby Efterskole 1 - Bane 2 3 - 1
Tirsdag 28-06-22 14:36 Gudenaadalens Efterskole 2 - Agerskov - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:24 Hørby Efterskole 1 - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Bane 1 1 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:24 Agerskov - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Bane 2 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 15:24 Idrætsefterskolen Ubby 2 - Gudenaadalens Efterskole 2 - Bane 3 2 - 1
Tirsdag 28-06-22 16:12 Agerskov - Hørby Efterskole 1 - Bane 1 0 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:12 Balle Musik- & Idrætsefterskole - Gudenaadalens Efterskole 2 - Bane 2 7 - 2
Tirsdag 28-06-22 16:12 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 3 - Idrætsefterskolen Ubby 2 - Bane 3 1 - 2

Til toppen