GYM 1-3 - Drenge (valgfag)

Info

Stævne: L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=54667

Stilling L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Drenge (valgfag)
GYM 1-3

Hold Kampe V U T Score Point
1. Idrætsefterskolen Lægården 5 5 0 0 19-4 15
2. Hammerum Efterskole 5 4 0 1 13-8 12
3. Han Herred Efterskole 1 5 2 1 2 7-9 7
4. Gudenaadalens Efterskole 4 5 2 0 3 7-5 6
5. Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 5 1 1 3 7-12 4
6. Blåkilde Efterskole 2 5 0 0 5 2-17 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=54667

Komplet kampprogram
L2022 Fodbold: Efterskolernes turnering
Drenge (valgfag)
GYM 1-3

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Tirsdag 28-06-22 13:24 Han Herred Efterskole 1 - Hammerum Efterskole - Bane 1 1 - 3
Tirsdag 28-06-22 13:24 Blåkilde Efterskole 2 - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 2 0 - 6
Tirsdag 28-06-22 13:24 Gudenaadalens Efterskole 4 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 3 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 14:12 Hammerum Efterskole - Blåkilde Efterskole 2 - Bane 1 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:12 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Han Herred Efterskole 1 - Bane 2 2 - 2
Tirsdag 28-06-22 14:12 Idrætsefterskolen Lægården - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 3 3 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:00 Hammerum Efterskole - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 1 4 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:00 Blåkilde Efterskole 2 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 2 0 - 2
Tirsdag 28-06-22 15:00 Idrætsefterskolen Lægården - Han Herred Efterskole 1 - Bane 3 4 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:48 Gudenaadalens Efterskole 4 - Hammerum Efterskole - Bane 1 0 - 1
Tirsdag 28-06-22 15:48 Han Herred Efterskole 1 - Blåkilde Efterskole 2 - Bane 2 3 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:48 Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 3 0 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:36 Han Herred Efterskole 1 - Gudenaadalens Efterskole 4 - Bane 1 1 - 0
Tirsdag 28-06-22 16:36 Hammerum Efterskole - Idrætsefterskolen Lægården - Bane 2 2 - 3
Tirsdag 28-06-22 16:36 Blåkilde Efterskole 2 - Bramming Gymnastik- Og Idrætsefterskole 2 - Bane 3 0 - 3

Til toppen