Drenge Valgfag | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: L2022 Efterskole Beachhåndbold - Valgfag
Stævneansvarlige
Lars Lynge Larsen Tlf: 20954307
Kristian Olsen Tlf: 24410507

Bemærkninger

Pulje oversigt

Drenge Valgfag
Grundspil 2 Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro - Vivild G&I - Lyngs 1 -
Grundspil 3 Lyngs 2 - Vandel 1 - Rebild E -
Grundspil 4 Vojens GIE - Han Herred E - Balle+Elbøl+Hørby -
Grundspil 5 IES Lægården 1 - Vrigsted - Farsø +Gudenådalens -
Grundspil 6 Dejbjerglund Efterskole - Lyngs 3 - Vandel 2 -
Grundspil 7 Brøruphus Efterskole - Bramming - IES Lægården 2 -
Grundspil 1 Skyum 1 - Skyum 2 - Skyum 4 - Skyum 3 - Dejbjerglund + Ågård -
Mellemspil A1 Vivild G&I - IES Lægården 2 -
Mellemspil A2 Vandel 2 - Vandel 1 -
Mellemspil A3 Vojens GIE - Farsø +Gudenådalens -
Mellemspil A4 Han Herred E - IES Lægården 1 -
Mellemspil A5 Lyngs 2 - Dejbjerglund Efterskole -
Mellemspil A6 Lyngs 1 - Brøruphus Efterskole -
Mellemspil A7 Skyum 1 - Skyum 3 -
Mellemspil B2 Rebild E - Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro -
Mellemspil B3 Vrigsted - Balle+Elbøl+Hørby -
Mellemspil B4 Bramming - Lyngs 3 -
Mellemspil B+C Skyum 2 - Skyum 4 - Dejbjerglund + Ågård -
Slutspil A1 Vandel 1 - Vivild G&I -
Slutspil A2 Vojens GIE - IES Lægården 1 -
Slutspil A3 Dejbjerglund Efterskole - Skyum 1 -
Slutspil A4 Skyum 3 - Brøruphus Efterskole -
Slutspil B1 Vandel 2 - IES Lægården 2 -
Slutspil B2 Han Herred E - Farsø +Gudenådalens -
Slutspil B3 Skyum 4 - Lyngs 2 -
Slutspil B4 Skyum 2 - Lyngs 1 -
Slutspil C Balle+Elbøl+Hørby - Lyngs 3 - Rebild E - Dejbjerglund + Ågård - Vrigsted - Bramming - Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro -
Finalerunde A Skyum 3 - Vojens GIE - Dejbjerglund Efterskole - Vivild G&I -
Slutspil A Taber 1 Vandel 1 - IES Lægården 1 -
Slutspil A Taber 2 Skyum 1 - Brøruphus Efterskole -
Slutspil B Vinder 1 Han Herred E - IES Lægården 2 -
Slutspil B Vinder 2 Lyngs 2 - Skyum 2 -
Slutspil B Taber 1 Vandel 2 - Farsø +Gudenådalens -
Slutspil B Taber 2 Skyum 4 - Lyngs 1 -
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=120544

Komplet kampprogram


Drenge Valgfag

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Skyum 4 - Skyum 2 2 - 0
Skyum 1 - Skyum 3 2 - 0
Skyum 2 - Dejbjerglund + Ågård 2 - 0
Skyum 4 - Dejbjerglund + Ågård 2 - 0
Tirsdag 28-06-22 15:00 Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro - Rebild E - Bane 3 2 - 0
(4 - 2)
Tirsdag 28-06-22 16:00 Vivild G&I - IES Lægården 2 - Bane 1 0 - 0
Tirsdag 05-07-22 08:30 Skyum 1 - Skyum 2 - Bane 1 0 - 2
(21 - 36)
Tirsdag 05-07-22 08:30 Skyum 3 - Skyum 4 - Bane 2 2 - 0
(39 - 33)
Tirsdag 05-07-22 09:15 Dejbjerglund + Ågård - Skyum 1 - Bane 1 0 - 2
(15 - 21)
Tirsdag 05-07-22 09:15 Skyum 2 - Skyum 3 - Bane 2 0 - 2
(19 - 28)
Tirsdag 05-07-22 10:00 Skyum 4 - Dejbjerglund + Ågård - Bane 1 2 - 0
(33 - 26)
Tirsdag 05-07-22 10:00 Skyum 3 - Skyum 1 - Bane 2 0 - 2
(38 - 44)
Tirsdag 05-07-22 10:45 Skyum 4 - Skyum 2 - Bane 1 2 - 1
(51 - 48)
Tirsdag 05-07-22 10:45 Dejbjerglund + Ågård - Skyum 3 - Bane 2 0 - 2
(22 - 41)
Tirsdag 05-07-22 11:30 Skyum 1 - Skyum 4 - Bane 1 2 - 1
(32 - 30)
Tirsdag 05-07-22 11:30 Skyum 2 - Dejbjerglund + Ågård - Bane 2 2 - 1
(44 - 36)
Tirsdag 05-07-22 13:00 Lyngs 1 - Vivild G&I - Bane 1 0 - 2
(16 - 47)
Tirsdag 05-07-22 13:00 Vandel 1 - Lyngs 2 - Bane 2 2 - 0
(45 - 32)
Tirsdag 05-07-22 13:00 IES Lægården 1 - Vrigsted - Bane 4 2 - 1
(31 - 23)
Tirsdag 05-07-22 13:00 Vojens GIE - Han Herred E - Bane 3 2 - 0
(55 - 35)
Tirsdag 05-07-22 13:30 Han Herred E - Balle+Elbøl+Hørby - Bane 3 2 - 1
(28 - 27)
Tirsdag 05-07-22 13:30 Vrigsted - Farsø +Gudenådalens - Bane 4 1 - 2
(25 - 32)
Tirsdag 05-07-22 13:30 Lyngs 2 - Rebild E - Bane 2 2 - 0
(33 - 20)
Tirsdag 05-07-22 13:30 Vivild G&I - Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro - Bane 1 2 - 0
(35 - 21)
Tirsdag 05-07-22 14:00 Lyngs 1 - Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro - Bane 1 2 - 0
(26 - 15)
Tirsdag 05-07-22 14:00 Vandel 1 - Rebild E - Bane 2 2 - 0
(36 - 4)
Tirsdag 05-07-22 14:00 IES Lægården 1 - Farsø +Gudenådalens - Bane 4 2 - 0
(52 - 31)
Tirsdag 05-07-22 14:00 Vojens GIE - Balle+Elbøl+Hørby - Bane 3 2 - 0
(38 - 19)
Tirsdag 05-07-22 14:30 Brøruphus Efterskole - Bramming - Bane 2 2 - 0
(47 - 22)
Tirsdag 05-07-22 14:30 Vojens GIE - Farsø +Gudenådalens - Bane 3 2 - 0
(19 - 3)
Tirsdag 05-07-22 14:30 IES Lægården 1 - Han Herred E - Bane 4 2 - 0
Tirsdag 05-07-22 14:30 Dejbjerglund Efterskole - Vandel 2 - Bane 1 2 - 0
(38 - 14)
Tirsdag 05-07-22 15:00 Balle+Elbøl+Hørby - Vrigsted - Bane 4 2 - 0
(30 - 23)
Tirsdag 05-07-22 15:00 Bramming - IES Lægården 2 - Bane 2 1 - 2
(30 - 36)
Tirsdag 05-07-22 15:00 Vandel 2 - Lyngs 3 - Bane 1 2 - 1
(5 - 3)
Tirsdag 05-07-22 15:30 Dejbjerglund Efterskole - Lyngs 3 - Bane 1 2 - 0
(37 - 18)
Tirsdag 05-07-22 15:30 Brøruphus Efterskole - IES Lægården 2 - Bane 2 2 - 0
Tirsdag 05-07-22 16:00 Dejbjerglund Efterskole - Lyngs 2 - Bane 3 2 - 0
(47 - 24)
Tirsdag 05-07-22 16:00 Brøruphus Efterskole - Lyngs 1 - Bane 4 2 - 1
(35 - 32)
Tirsdag 05-07-22 16:00 Vandel 1 - Vandel 2 - Bane 2 2 - 0
(40 - 25)
Tirsdag 05-07-22 16:30 Lyngs 3 - Bramming - Bane 1 0 - 0
Torsdag 07-07-22 10:30 Vivild G&I - Vandel 1 - Bane 1 2 - 0
(30 - 22)
Torsdag 07-07-22 10:30 Vojens GIE - IES Lægården 1 - Bane 2 2 - 0
(34 - 27)
Torsdag 07-07-22 10:30 Dejbjerglund Efterskole - Skyum 1 - Bane 3 2 - 0
(34 - 22)
Torsdag 07-07-22 10:30 Brøruphus Efterskole - Skyum 3 - Bane 4 1 - 2
(31 - 35)
Torsdag 07-07-22 11:00 IES Lægården 2 - Vandel 2 - Bane 1 2 - 0
(23 - 9)
Torsdag 07-07-22 11:00 Farsø +Gudenådalens - Han Herred E - Bane 2 0 - 2
(22 - 27)
Torsdag 07-07-22 11:00 Skyum 4 - Lyngs 2 - Bane 3 0 - 2
(24 - 27)
Torsdag 07-07-22 11:00 Skyum 2 - Lyngs 1 - Bane 4 2 - 0
(31 - 14)
Torsdag 07-07-22 11:30 Vivild G&I - Vojens GIE - Bane 1 2 - 0
Torsdag 07-07-22 11:30 Dejbjerglund Efterskole - Skyum 3 - Bane 2 2 - 0
(37 - 29)
Torsdag 07-07-22 11:30 Vandel 1 - IES Lægården 1 - Bane 3 2 - 1
(40 - 28)
Torsdag 07-07-22 11:30 Skyum 1 - Brøruphus Efterskole - Bane 4 1 - 2
(31 - 31)
Torsdag 07-07-22 12:00 IES Lægården 2 - Han Herred E - Bane 1 2 - 0
(29 - 24)
Torsdag 07-07-22 12:00 Lyngs 2 - Skyum 2 - Bane 2 0 - 2
(14 - 22)
Torsdag 07-07-22 12:00 Vandel 2 - Farsø +Gudenådalens - Bane 3 1 - 2
(41 - 35)
Torsdag 07-07-22 12:00 Skyum 4 - Lyngs 1 - Bane 4 2 - 0
(30 - 24)
Torsdag 07-07-22 12:30 Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro - Dejbjerglund + Ågård - Bane 1 0 - 0
Torsdag 07-07-22 12:30 Rebild E - Bramming - Bane 2 0 - 2
(4 - 10)
Torsdag 07-07-22 12:30 Balle+Elbøl+Hørby - Lyngs 3 - Bane 3 0 - 2
(16 - 30)
Torsdag 07-07-22 13:00 Vrigsted - Hammerum+Lomborg+Nordfyns+Aabybro - Bane 2 0 - 0
Torsdag 07-07-22 13:00 Lyngs 3 - Rebild E - Bane 3 2 - 0
(25 - 11)
Torsdag 07-07-22 13:00 Skyum 3 - Vojens GIE - Bane 1 0 - 2
(36 - 39)
Torsdag 07-07-22 13:30 Dejbjerglund + Ågård - Balle+Elbøl+Hørby - Bane 2 0 - 2
(21 - 31)
Torsdag 07-07-22 13:30 Bramming - Vrigsted - Bane 3 0 - 0
Torsdag 07-07-22 13:30 Vivild G&I - Dejbjerglund Efterskole - Bane 1 1 - 2
(41 - 38)

Til toppen