Senior oldboys +40, 11- mands - efterår 2022 - slutspil | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Udendørsturnering fodbold efterår 2022 - Senior
Turneringsansvarlige
Jesper Eskildsen Tlf: 79404381 / 23627416
André Velling (DGI) Tlf: 79404346 / 21562181
Dokumenter
Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=121760

Komplet kampprogram


Senior oldboys +40, 11- mands - efterår 2022 - slutspil

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 26-09-22 18:00 Vinding SF - Vejle B. - fodbold 6 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 26-09-22 18:00 Gauerslund IF OB - Hover IF 1 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 26-09-22 18:00 Bjert IF - Nr. Bjært S. IF 3 - 0
Mandag 26-09-22 18:00 Fredericia KFUM - Dalby GF - fodbold - bane 1 4 - 3
Mandag 26-09-22 19:00 Seest B 1. - Taulov-Skærbæk IF 2 - 2
Mandag 26-09-22 19:00 FB Fodbold - Ø. Nykirke IF - fodbold 1 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 26-09-22 19:00 Bredballe IF - Give Fremad 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 26-09-22 19:00 VV United ( Vamdrup & Vejen) - Fredericia ff 0 - 3
Mandag 26-09-22 19:00 Vejle Kammeraterne - Grejs-Dalen IK 1 - 0
Mandag 26-09-22 19:00 Jelling Fs - BPI 1 - 1
Mandag 26-09-22 19:00 Hover IF 2 +40 - Skibet IF 3 - 2
Mandag 26-09-22 19:35 Kolding If - Fodbold/old Boys - Skodborg IF 0 - 2
Mandag 03-10-22 17:45 Taulov-Skærbæk IF - Dalby GF - fodbold 2 - 5
Mandag 03-10-22 17:45 Give Fremad - Ø. Nykirke IF - fodbold 3 - 0
Mandag 03-10-22 17:45 Bjert IF - Kolding If - Fodbold/old Boys 4 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 03-10-22 17:45 Gauerslund IF OB - Vejle Kammeraterne 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 03-10-22 17:45 Hover IF 1 - Grejs-Dalen IK 0 - 3
Mandag 03-10-22 19:00 Hover IF 2 +40 - Jelling Fs 2 - 1
Mandag 03-10-22 19:00 Vejle B. - Fredericia ff - fodbold 0 - 1
Mandag 03-10-22 19:00 Seest B 1. - Fredericia KFUM 6 - 0
Mandag 03-10-22 19:30 Nr. Bjært S. IF - Skodborg IF 3 - 3
Mandag 03-10-22 19:30 Skibet IF - BPI 0 - 2
Mandag 03-10-22 20:00 Vinding SF - VV United ( Vamdrup & Vejen) 2 - 1
Mandag 03-10-22 20:00 Bredballe IF - FB Fodbold 3 - 1
Mandag 10-10-22 17:30 Ø. Nykirke IF - Bredballe IF 1 - 1
Mandag 10-10-22 17:30 Fredericia KFUM - Taulov-Skærbæk IF - fodbold - bane 1 0 - 2
Mandag 10-10-22 17:30 BPI - Hover IF 2 +40 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 10-10-22 17:30 Fredericia ff - Vinding SF - fodbold - bane 1 3 - 0
Mandag 10-10-22 18:15 Skodborg IF - Bjert IF 1 - 2
Mandag 10-10-22 19:00 Dalby GF - Seest B 1. 2 - 5
Mandag 10-10-22 19:00 FB Fodbold - Give Fremad 1 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 10-10-22 19:00 Vejle Kammeraterne - Hover IF 1 3 - 0
Mandag 10-10-22 19:00 Grejs-Dalen IK - Gauerslund IF OB 0 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 10-10-22 19:00 VV United ( Vamdrup & Vejen) - Vejle B. 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Mandag 10-10-22 19:00 Jelling Fs - Skibet IF 3 - 0
Mandag 10-10-22 19:35 Kolding If - Fodbold/old Boys - Nr. Bjært S. IF 4 - 5

Til toppen