Mejdal-Halgård GIK Fodbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Carsten Jakobsgaard Jespersen 97413442 23307054
Aktivitetssteder: Mejdal Hallen

Holdoversigt

Hold Køn Række Pulje
Mejdal-Halgård Drenge/Herrer Oldboys Nord B Efterår

Række søgning

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
Mejdal Drenge/Herrer Dagli' Brugsen Cup i Harboøre 2019 U12 Drenge Pulje 1 - B Mellemrunde 1 -
Mejdal-Halgård 1 Piger/Damer KUN for piger - Borbjerg Sparekasse Cup 2019 U7 Piger Pulje 1 - Slutspil -
Mejdal-Halgård 2 Piger/Damer KUN for piger - Borbjerg Sparekasse Cup 2019 U7 Piger Pulje 1 - Slutspil -
Mejdal-Halgaard U11 Piger/Damer KUN for piger - Landbobank Cup i Spjald 2019 U11/U12 Piger Pulje 1 - B Finalerunde -
Mejdal-Halgård Fodbold 1 Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U10 Drenge B/C Pulje 1 - C Slutspil -
Mejdal-Halgård Fodbold 2 Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U10 Drenge B/C Pulje 2 - C Slutspil -
Mejdal 1 Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U12 Drenge B/C Pulje 2 - B Mellemrunde 2 - B Finalerunde -
Mejdal 2 Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U12 Drenge B/C Pulje 3 - B Mellemrunde 1 - B Finalerunde -
Mejdal-Halgård Drengene Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U13 Drenge B/C Pulje 1 - B Slutspil -
Mejdal-Halgård Fodbold 1 Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U7 Mix Pulje 2 -
Mejdal-Halgård Fodbold 2 Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U7 Mix Pulje 3 -
Mejdal-Halgård Fodbold 3 Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U7 Mix Pulje 1 -
Holstebro Frugtlager Drenge/Herrer SB Cup i Struer 2019 U8 Drenge Pulje 2 - A Mellemrunde 2 - A Finalerunde -
Mejdal-Halgård X Drenge/Herrer VestRum Cup i Tim 2019 U10 Drenge Pulje 1 -
Mejdal-Halgård Y Drenge/Herrer VestRum Cup i Tim 2019 U10 Drenge Pulje 2 -
Mejdal 1 Drenge/Herrer VestRum Cup i Tim 2019 U12 Drenge Pulje 3 -
Mejdal 2 Drenge/Herrer VestRum Cup i Tim 2019 U12 Drenge Pulje 2 -
Mejdal-Halgård Drengene Drenge/Herrer VestRum Cup i Tim 2019 U13 Drenge Pulje 1 -

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
06-12-19 17:12 U12 Drenge - Pulje 2 Mejdal 2 - RLK - Bane 1
06-12-19 17:24 U12 Drenge - Pulje 3 Mejdal 1 - SLGU - Bane 1
06-12-19 17:48 U12 Drenge - Pulje 2 Team SydVest - Mejdal 2 - Bane 1
06-12-19 18:00 U12 Drenge - Pulje 3 FC Fri 2 - Mejdal 1 - Bane 1
06-12-19 18:30 U12 Drenge - Pulje 2 Mejdal 2 - Ringkøbing IF 1 - Bane 1
06-12-19 18:42 U12 Drenge - Pulje 3 Mejdal 1 - Ringkøbing IF 2 - Bane 1
06-12-19 19:06 U12 Drenge - Pulje 2 Team X Pro - Mejdal 2 - Bane 1
06-12-19 19:18 U12 Drenge - Pulje 3 Team X - Mejdal 1 - Bane 1
07-12-19 13:16 U13 Drenge - Pulje 1 Mejdal-Halgård Drengene - Brande 2 - Bane 1
07-12-19 13:40 U13 Drenge - Pulje 1 Lemvig GF C - Mejdal-Halgård Drengene - Bane 1
07-12-19 14:04 U13 Drenge - Pulje 1 Team X - Mejdal-Halgård Drengene - Bane 1
07-12-19 14:46 U13 Drenge - Pulje 1 Mejdal-Halgård Drengene - Team Tangen 2 - Bane 1
08-12-19 13:38 U10 Drenge - Pulje 1 Mejdal-Halgård X - Rindum SU 1 - Bane 1
08-12-19 13:50 U10 Drenge - Pulje 2 Mejdal-Halgård Y - SHN/Ulfborg - Bane 1
08-12-19 14:02 U10 Drenge - Pulje 1 Mejdal-Halgård X - Tim-Hee - Bane 1
08-12-19 14:14 U10 Drenge - Pulje 2 Mejdal-Halgård Y - Rindum SU 2 - Bane 1
08-12-19 14:32 U10 Drenge - Pulje 1 Bork FK - Mejdal-Halgård X - Bane 1
08-12-19 14:44 U10 Drenge - Pulje 2 RLK - Mejdal-Halgård Y - Bane 1

Til toppen