ØBG Silkeborg, Fodbold

Holdoversigt

Hold Køn Række Pulje
ØBG Silkeborg 1 Drenge/Herrer U10 drenge - 3. kl. 5m - efter ombrydning Pulje 11 - B-niveau
ØBG Silkeborg 2 Drenge/Herrer U10 drenge - 3. kl. 5m - efter ombrydning Pulje 13 - BC-niveau
ØBG Silkeborg 3 Drenge/Herrer U10 drenge - 3. kl. 5m - efter ombrydning Pulje 14 - C-niveau
ØBG Silkeborg 1 Piger/Damer U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning Pulje 11
ØBG Silkeborg 2 Piger/Damer U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning Pulje 12
ØBG Silkeborg 3 Piger/Damer U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning Pulje 13
ØBG Silkeborg (U10) Drenge/Herrer U11 drenge - 4. kl. 8m - efter ombrydning Pulje 11
ØBG Silkeborg 1 Drenge/Herrer U11 drenge - 4. kl. 8m - efter ombrydning Pulje 11
ØBG Silkeborg 2 Drenge/Herrer U11 drenge - 4. kl. 8m - efter ombrydning Pulje 13
ØBG Silkeborg 2 Drenge/Herrer U12 drenge - 5. kl. 8m - efter ombrydning Pulje 12
ØBG Silkeborg 3 Drenge/Herrer U12 drenge - 5. kl. 8m - efter ombrydning Pulje 14
ØBG Silkeborg Piger/Damer U12 piger - 5. kl. 8m Pulje 11
ØBG Silkeborg Drenge/Herrer U13 drenge - 6 kl. 8m - efter ombrydning Pulje 14
FC Silkeborg 2 (ØBG) Piger/Damer U13 piger - 6 kl. 8m - efter ombrydning Pulje 11
ØBG Balle 1 Drenge/Herrer U8 drenge - 1. kl. 5 m - efter ombrydning Pulje 12
ØBG Balle 2 Drenge/Herrer U8 drenge - 1. kl. 5 m - efter ombrydning Pulje 13
ØBG Buskelund 1 Drenge/Herrer U8 drenge - 1. kl. 5 m - efter ombrydning Pulje 11
ØBG Buskelund 2 Drenge/Herrer U8 drenge - 1. kl. 5 m - efter ombrydning Pulje 11
ØBG Balle (U7) Piger/Damer U8 piger - 1. kl. 5m Pulje 11
ØBG Balle 1 Piger/Damer U8 piger - 1. kl. 5m Pulje 11
ØBG Balle 2 Piger/Damer U8 piger - 1. kl. 5m Pulje 11
ØBG Balle 1 Drenge/Herrer U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning Pulje 12
ØBG Balle 2 Drenge/Herrer U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning Pulje 13
ØBG Buskelund 1 Drenge/Herrer U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning Pulje 12
ØBG Buskelund 2 Drenge/Herrer U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning Pulje 13
ØBG Buskelund 3 Drenge/Herrer U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning Pulje 14
ØBG Silkeborg 1 Piger/Damer U9 piger - 2. kl. 5m Pulje 11
ØBG Silkeborg 2 Piger/Damer U9 piger - 2. kl. 5m Pulje 12

Række søgning

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
ØBG Silkeborg 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U10 drenge B - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U10 drenge B - 5 mands Pulje 2 -
ØBG Silkeborg 3 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U10 drenge C - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg 1 Piger/Damer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U10 piger B/C - 5 mands Pulje 2 -
ØBG Silkeborg 2 Piger/Damer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U10 piger B/C - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg 3 Piger/Damer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U10 piger B/C - 5 mands Pulje 2 -
ØBG Silkeborg Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U11 drenge B/C - 8 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U12 drenge A/B - 8 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U12 drenge B/C - 8 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U12 drenge B/C - 8 mands Pulje 2 -
ØBG Silkeborg U11 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U12 drenge B/C - 8 mands Pulje 2 -
ØBG Silkeborg Piger/Damer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U12 piger B/C - 8 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg U11 Piger/Damer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U12 piger B/C - 8 mands Pulje 2 -
ØBG Buskelund 1 Mix/Blandet Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U6 mix - 4 vs. 4 Pulje 1 -
ØBG Buskelund 2 Mix/Blandet Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U6 mix - 4 vs. 4 Pulje 2 -
ØBG Buskelund 3 Mix/Blandet Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U6 mix - 4 vs. 4 Pulje 2 -
ØBG Balle 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U7 mix - 4 vs. 4 Pulje 2 - "Nybegynder" -
ØBG Balle 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U7 mix - 4 vs. 4 Pulje 3 - "Nybegynder" -
ØBG Balle U7 piger 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U7 mix - 4 vs. 4 Pulje 2 - "Nybegynder" -
ØBG Balle U7 piger 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U7 mix - 4 vs. 4 Pulje 3 - "Nybegynder" -
ØBG Buskelund 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U7 mix - 4 vs. 4 Pulje 1 - "Øvet" -
ØBG Buskelund 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U7 mix - 4 vs. 4 Pulje 3 - "Nybegynder" -
ØBG Buskelund 3 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U7 mix - 4 vs. 4 Pulje 2 - "Nybegynder" -
ØBG Balle 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U8 drenge B - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Buskelund 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U8 drenge B - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Buskelund 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U8 drenge B - 5 mands Pulje 2 -
ØBG Balle 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U8 drenge C - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Balle 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 drenge B,1 - 5 mands Pulje 2 -
ØBG Buskelund 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 drenge B,1 - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Buskelund 1 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 drenge B,2 - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Balle 2 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 drenge C - 5 mands Pulje 2 -
ØBG Balle 3 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 drenge C - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Buskelund 3 Drenge/Herrer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 drenge C - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg 1 Piger/Damer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 piger B/C - 5 mands Pulje 2 -
ØBG Silkeborg 2 Piger/Damer Afsluttende efterårsstævne hos ØBG Silkeborg U9 piger B/C - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Silkeborg Drenge/Herrer ELRO Mesterskaberne - Helsted U10 drenge A - 5 mands Pulje 1 -
ØBG Drenge/Herrer Holstebro Nytårscup 2020 - Drenge U10 drenge B Pulje 1 -
ØBG Silkeborg Drenge/Herrer Holstebro Nytårscup 2020 - Drenge U9 drenge A Pulje 1 -

Turnerings/stævne søgning

Foreningskampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
28-09-21 17:15 U8 piger - 1. kl. 5m - Pulje 11 ØBG Balle 2 - ØBG Balle 1 Silkeborg KFUM
28-09-21 17:15 U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning - Pulje 11 Funder GF - ØBG Silkeborg 1
28-09-21 17:15 U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning - Pulje 12 ØBG Silkeborg 2 - Virklund B. 1
28-09-21 17:45 U12 piger - 5. kl. 8m - Pulje 11 Mariehøj KS 1, disp - ØBG Silkeborg
28-09-21 17:50 U8 piger - 1. kl. 5m - Pulje 11 Silkeborg KFUM - ØBG Balle 1 Silkeborg KFUM
28-09-21 17:50 U8 piger - 1. kl. 5m - Pulje 11 ØBG Balle 2 - IF Centrum Silkeborg KFUM
28-09-21 18:15 U13 piger - 6 kl. 8m - efter ombrydning - Pulje 11 FC Silkeborg 2 (ØBG) - FC Silkeborg 1 (HA85)
29-09-21 18:00 U12 drenge - 5. kl. 8m - efter ombrydning - Pulje 12 Resenbro UIF, disp - ØBG Silkeborg 2
29-09-21 18:00 U12 drenge - 5. kl. 8m - efter ombrydning - Pulje 14 ØBG Silkeborg 3 - Mariehøj KS 3
29-09-21 18:00 U13 drenge - 6 kl. 8m - efter ombrydning - Pulje 14 ØBG Silkeborg - Gl. Rye IF
02-10-21 09:00 U11 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 Tjørring IF - ØBG Silkeborg - Bane 1 - 8 mands
02-10-21 09:00 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg U11 - Sportsklub LR 2018 - Bane 4 - 8 mands
02-10-21 09:00 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 ØBG Buskelund 1 - Mariehøj KS 1 - Bane 1 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 09:00 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" ØBG Balle U7 piger 1 - Thorning IF - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 09:00 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 1 Ry fodbold - ØBG Buskelund 1 - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 09:00 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 1 SIFolinos - ØBG Balle 1 - Bane 2 - 5 mands
02-10-21 09:00 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 2 Kristrup Boldklub 2 - ØBG Balle 2 - Bane 9 - 5 mands
02-10-21 09:00 U9 drenge B,2 - 5 mands - Pulje 1 ØBG Buskelund 1 - SIFolinos 2 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 09:12 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 Helsted Fremad 2 - ØBG Buskelund 2 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 09:12 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" SIFolinos - ØBG Balle 1 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 09:20 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 2 ØBG Buskelund 2 - Sejs-Svejbæk 1 - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 09:20 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Buskelund 3 - Gødvad GIF 1 - Bane 8 - 5 mands
02-10-21 09:20 U9 piger B/C - 5 mands - Pulje 1 Funder GF 1 - ØBG Silkeborg 2 - Bane 3 - 5 mands
02-10-21 09:20 U9 piger B/C - 5 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg 1 - Silkeborg KFUM - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 09:20 U9 drenge B,1 - 5 mands - Pulje 1 ØBG Buskelund 2 - Kristrup Boldklub 1 - Bane 6 - 5 mands
02-10-21 09:24 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 Mariehøj KS 2 - ØBG Buskelund 3 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 09:24 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 - "Øvet" ØBG Buskelund 1 - Mariehøj KS 1 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 09:24 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" Ikast FC 1 - ØBG Buskelund 3 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 09:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg 1 - Resenbro UIF - Bane 2 - 8 mands
02-10-21 09:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg 2 - Silkeborg IF - Bane 3 - 8 mands
02-10-21 09:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 2 Gødvad IF - ØBG Silkeborg U11 - Bane 4 - 8 mands
02-10-21 09:36 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 Helsted Fremad 1 - ØBG Buskelund 1 - Bane 1 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 09:36 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 ØBG Buskelund 2 - VRI 2 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 09:36 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" ØBG Buskelund 2 - Mariehøj KS 2 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 09:36 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" HEI 2 - ØBG Balle U7 piger 2 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 09:40 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 1 ØBG Buskelund 1 - SIFolinos - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 09:40 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 1 ØBG Balle 1 - Ry fodbold - Bane 2 - 5 mands
02-10-21 09:40 U8 drenge C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Balle 2 - HA85 2 - Bane 3 - 5 mands
02-10-21 09:40 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Balle 3 - Gjessø GUF - Bane 8 - 5 mands
02-10-21 09:40 U9 drenge B,1 - 5 mands - Pulje 2 Sejs-Svejbæk IF 2 - ØBG Balle 1 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 09:48 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" Gødvad GIF 3 - ØBG Balle U7 piger 1 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 09:48 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" Gødvad GIF 2 - ØBG Balle 2 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 10:00 U11 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg - Silkeborg IF - Bane 3 - 8 mands
02-10-21 10:00 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 ØBG Buskelund 3 - Helsted Fremad 2 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 10:00 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 2 Thorning IF - ØBG Buskelund 2 - Bane 2 - 5 mands
02-10-21 10:00 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 1 VRI Giganter - ØBG Buskelund 3 - Bane 8 - 5 mands
02-10-21 10:00 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 2 ØBG Balle 2 - SIFolinos 3 - Bane 9 - 5 mands
02-10-21 10:00 U9 piger B/C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg 2 - VRI Superstars - Bane 3 - 5 mands
02-10-21 10:00 U9 drenge B,2 - 5 mands - Pulje 1 VRI Pirater - ØBG Buskelund 1 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 10:12 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 Mariehøj KS 2 - ØBG Buskelund 2 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 10:12 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 - "Øvet" Engesvang B. 1 - ØBG Buskelund 1 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 10:12 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" ØBG Balle 1 - Ikast FC 1 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 10:20 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 1 ØBG Buskelund 1 - ØBG Balle 1 - Bane 2 - 5 mands
02-10-21 10:20 U8 drenge C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Balle 2 - HA85 1 - Bane 3 - 5 mands
02-10-21 10:20 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 1 Gødvad GIF 1 - ØBG Balle 3 - Bane 8 - 5 mands
02-10-21 10:20 U9 drenge B,1 - 5 mands - Pulje 1 Hatting-Torsted 1 - ØBG Buskelund 2 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 10:24 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 Sejs-Svejbæk IF 1 - ØBG Buskelund 1 - Bane 1 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 10:24 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" Ikast FC 2 - ØBG Buskelund 2 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 10:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 Silkeborg KFUM - ØBG Silkeborg 1 - Bane 1 - 8 mands
02-10-21 10:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 2 Sportsklub LR 2018 - ØBG Silkeborg 2 - Bane 3 - 8 mands
02-10-21 10:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg U11 - Silkeborg IF - Bane 4 - 8 mands
02-10-21 10:36 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 ØBG Buskelund 3 - Sejs-Svejbæk IF 2 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 10:36 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" ØBG Balle U7 piger 2 - Gødvad GIF 2 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 10:40 U8 drenge B - 5 mands - Pulje 2 Gødvad GIF 1 - ØBG Buskelund 2 - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 10:40 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Buskelund 3 - Gjessø GUF - Bane 8 - 5 mands
02-10-21 10:40 U9 piger B/C - 5 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg 1 - Funder GF 2 - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 10:40 U9 drenge B,1 - 5 mands - Pulje 2 ØBG Balle 1 - HA85 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 10:48 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 - "Øvet" ØBG Buskelund 1 - Galten FS - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 10:48 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" Gødvad GIF 3 - ØBG Buskelund 3 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 11:00 U11 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 Sejs-Svejbæk IF - ØBG Silkeborg - Bane 3 - 8 mands
02-10-21 11:00 U12 drenge A/B - 8 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg - Helsted Fremad - Bane 1 - 8 mands
02-10-21 11:00 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 ØBG Buskelund 1 - Sejs-Svejbæk IF 3 - Bane 1 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 11:00 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 VRI 2 - ØBG Buskelund 3 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 11:00 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" SIFolinos - ØBG Balle U7 piger 1 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 11:00 U8 drenge C - 5 mands - Pulje 1 Sejs-Svejbæk IF - ØBG Balle 2 - Bane 3 - 5 mands
02-10-21 11:00 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 2 HEI 2 - ØBG Balle 2 - Bane 9 - 5 mands
02-10-21 11:00 U9 drenge B,2 - 5 mands - Pulje 1 ØBG Buskelund 1 - Sejs-Svejbæk IF 1 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 11:12 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 Sejs-Svejbæk IF 2 - ØBG Buskelund 2 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 11:12 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" Thorning IF - ØBG Balle 1 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 11:20 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Balle 3 - ØBG Buskelund 3 - Bane 8 - 5 mands
02-10-21 11:20 U9 drenge B,1 - 5 mands - Pulje 1 SIFolinos 1 - ØBG Buskelund 2 - Bane 6 - 5 mands
02-10-21 11:24 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 ØBG Buskelund 1 - VRI 1 - Bane 1 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 11:24 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" Ikast FC 2 - ØBG Balle 2 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 11:24 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" Mariehøj KS 2 - ØBG Balle U7 piger 2 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 11:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg 1 - RHU/VIK U11 - Bane 1 - 8 mands
02-10-21 11:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg 2 - ØBG Silkeborg U11 - Bane 4 - 8 mands
02-10-21 11:36 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" HEI 2 - ØBG Buskelund 2 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 11:40 U8 drenge C - 5 mands - Pulje 1 Gødvad GIF 2 - mix - ØBG Balle 2 - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 11:40 U9 drenge B,1 - 5 mands - Pulje 2 HEI 1 - ØBG Balle 1 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 11:48 U6 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 ØBG Buskelund 2 - ØBG Buskelund 3 - Bane 2 - oppustelige baner (lille) 4 vs. 4
02-10-21 11:48 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 - "Øvet" Gødvad GIF 1 - ØBG Buskelund 1 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 11:48 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" ØBG Buskelund 3 - ØBG Balle 1 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 12:00 U11 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 HA85 - ØBG Silkeborg - Bane 5 - 8 mands (kunstgræs)
02-10-21 12:00 U12 drenge A/B - 8 mands - Pulje 1 Dalum IF - ØBG Silkeborg - Bane 2 - 8 mands
02-10-21 12:00 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 1 VRI Giganter - ØBG Balle 3 - Bane 8 - 5 mands
02-10-21 12:00 U9 drenge C - 5 mands - Pulje 2 ØBG Balle 2 - Mariehøj KS - Bane 9 - 5 mands
02-10-21 12:00 U9 drenge B,2 - 5 mands - Pulje 1 Funder GF - ØBG Buskelund 1 - Bane 7 - 5 mands
02-10-21 12:12 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" ØBG Balle 2 - ØBG Balle U7 piger 2 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 12:20 U10 drenge B - 5 mands - Pulje 1 Ry Fodbold 1 - ØBG Silkeborg 1 - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 12:24 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" ØBG Balle U7 piger 1 - Ikast FC 1 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 12:30 U12 drenge B/C - 8 mands - Pulje 2 Gødvad IF - ØBG Silkeborg 2 - Bane 4 - 8 mands
02-10-21 12:36 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 1 - "Øvet" HEI 1 - ØBG Buskelund 1 - Bane 3 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 12:36 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 2 - "Nybegynder" ØBG Buskelund 3 - SIFolinos - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 12:48 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" ØBG Buskelund 2 - Gødvad GIF 2 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 13:00 U11 drenge B/C - 8 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg - RHU/VIK 2 - Bane 5 - 8 mands (kunstgræs)
02-10-21 13:00 U12 drenge A/B - 8 mands - Pulje 1 Silkeborg IF - ØBG Silkeborg - Bane 1 - 8 mands
02-10-21 13:00 U10 piger B/C - 5 mands - Pulje 1 Sejs-Svejbæk IF - ØBG Silkeborg 2 - Bane 3 - 5 mands
02-10-21 13:00 U10 piger B/C - 5 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg 1 - Funder GF - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 13:00 U10 drenge B - 5 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg 1 - Vildbjerg SF - Bane 2 - 5 mands
02-10-21 13:12 U7 mix - 4 vs. 4 - Pulje 3 - "Nybegynder" ØBG Balle 2 - HEI 2 - Bane 4 - oppustelige baner (stor) 4 vs. 4
02-10-21 13:20 U10 drenge C - 5 mands - Pulje 1 If Centrum - ØBG Silkeborg 3 - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 13:20 U10 drenge B - 5 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg 2 - Gødvad GIF 1 - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 13:30 U12 piger B/C - 8 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg U11 - Helsted Fremad - Bane 5 - 8 mands (kunstgræs)
02-10-21 13:40 U10 piger B/C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg 2 - Virklund Boldklub - Bane 3 - 5 mands
02-10-21 13:40 U10 piger B/C - 5 mands - Pulje 2 Funder GF - ØBG Silkeborg 3 - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 14:00 U10 drenge C - 5 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg 3 - Fårvang IF - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 14:00 U10 drenge B - 5 mands - Pulje 2 Silkeborg IF - ØBG Silkeborg 2 - Bane 2 - 5 mands
02-10-21 14:15 U12 piger B/C - 8 mands - Pulje 1 Them GF - ØBG Silkeborg - Bane 8 - 8 mands (træningsbaner)
02-10-21 14:15 U12 piger B/C - 8 mands - Pulje 2 HA85 - ØBG Silkeborg U11 - Bane 5 - 8 mands (kunstgræs)
02-10-21 14:20 U10 piger B/C - 5 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg 1 - ØBG Silkeborg 3 - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 14:20 U10 drenge B - 5 mands - Pulje 1 VRI Young Guns - ØBG Silkeborg 1 - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 14:40 U10 drenge C - 5 mands - Pulje 1 Silkeborg IF - ØBG Silkeborg 3 - Bane 4 - 5 mands
02-10-21 14:40 U10 drenge B - 5 mands - Pulje 2 Ry Fodbold 2 - ØBG Silkeborg 2 - Bane 1 - 5 mands
02-10-21 15:00 U10 drenge B - 5 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg 1 - HA85 - Bane 2 - 5 mands
02-10-21 15:00 U12 piger B/C - 8 mands - Pulje 1 Mariehøj KS, disp - ØBG Silkeborg - Bane 7 - 8 mands (træningsbaner)
02-10-21 15:00 U12 piger B/C - 8 mands - Pulje 2 ØBG Silkeborg U11 - Virklund Boldklub - Bane 6 - 8 mands (kunstgræs)
02-10-21 15:45 U12 piger B/C - 8 mands - Pulje 1 ØBG Silkeborg - Sportsklub LR 2018 - Bane 7 - 8 mands (træningsbaner)
02-10-21 15:45 U12 piger B/C - 8 mands - Pulje 2 Galten FS U11/U12 - ØBG Silkeborg U11 - Bane 6 - 8 mands (kunstgræs)
04-10-21 17:15 U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning - Pulje 12 ØBG Buskelund 1 - Gjern IF 1, disp
04-10-21 17:15 U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning - Pulje 12 Them GF - ØBG Balle 1
04-10-21 17:15 U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning - Pulje 13 ØBG Balle 2 - ØBG Buskelund 2
04-10-21 17:15 U9 drenge - 2. kl 5m - efter ombrydning - Pulje 14 ØBG Buskelund 3 - Lemming IF (mix)
04-10-21 17:15 U8 drenge - 1. kl. 5 m - efter ombrydning - Pulje 11 SIFolinos - Silkeborg IF - ØBG Buskelund 1
04-10-21 17:15 U8 drenge - 1. kl. 5 m - efter ombrydning - Pulje 12 ØBG Balle 1 - HA85 1 (mix)
04-10-21 17:15 U8 drenge - 1. kl. 5 m - efter ombrydning - Pulje 13 Thorning IF - ØBG Balle 2
04-10-21 18:00 U10 drenge - 3. kl. 5m - efter ombrydning - Pulje 13 - BC-niveau ØBG Silkeborg 2 - IF Centrum
04-10-21 18:00 U10 drenge - 3. kl. 5m - efter ombrydning - Pulje 14 - C-niveau ØBG Silkeborg 3 - Funder GF 2
04-10-21 18:00 U11 drenge - 4. kl. 8m - efter ombrydning - Pulje 11 ØBG Silkeborg (U10) - ØBG Silkeborg 1
04-10-21 18:00 U11 drenge - 4. kl. 8m - efter ombrydning - Pulje 13 Gødvad GIF - ØBG Silkeborg 2
05-10-21 17:15 U8 piger - 1. kl. 5m - Pulje 11 ØBG Balle (U7) - ØBG Balle 2 IF Centrum
05-10-21 17:15 U8 piger - 1. kl. 5m - Pulje 11 IF Centrum - ØBG Balle 1 IF Centrum
05-10-21 17:15 U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning - Pulje 11 ØBG Silkeborg 1 - Mariehøj KS 1
05-10-21 17:15 U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning - Pulje 12 Mariehøj KS 2 - ØBG Silkeborg 2
05-10-21 17:15 U10 piger - 3. kl. 5m - efter ombrydning - Pulje 13 Gl. Rye IF - ØBG Silkeborg 3
05-10-21 17:50 U8 piger - 1. kl. 5m - Pulje 11 ØBG Balle (U7) - IF Centrum IF Centrum
05-10-21 17:50 U8 piger - 1. kl. 5m - Pulje 11 ØBG Balle 2 - ØBG Balle 1 IF Centrum

Til toppen