Egebjerg If, Horsens Fodbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Jesper Degnebolig Rasmussen 60390813 60390813
Aktivitetssteder: Egebjerghallen, Horsens

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
Egebjerg IF Piger/Damer Damesenior indefodbold 2022/2023 - 2 runder 2023 Damesenior +15 år Pulje A -
Egebjerg If, Horsens 1 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U10 drenge Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 2 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U10 drenge Pulje 1 -
Egebjerg IF 1 (U5) Mix/Blandet Egebjerg Byfest Cup 2024 U5/U6 mix Pulje 1 -
Egebjerg IF 2 (U5) Mix/Blandet Egebjerg Byfest Cup 2024 U5/U6 mix Pulje 1 -
Egebjerg If 3 (U6) Mix/Blandet Egebjerg Byfest Cup 2024 U5/U6 mix Pulje 1 -
Egebjerg If 4 (U6) Mix/Blandet Egebjerg Byfest Cup 2024 U5/U6 mix Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 1 Piger/Damer Egebjerg Byfest Cup 2024 U6 piger Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 2 Piger/Damer Egebjerg Byfest Cup 2024 U6 piger Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 3 Piger/Damer Egebjerg Byfest Cup 2024 U6 piger Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 4 Piger/Damer Egebjerg Byfest Cup 2024 U6 piger Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 1 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U7 mix Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 2 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U7 mix Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 3 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U7 mix Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 1 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U8 drenge Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 2 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U8 drenge Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 3 Drenge/Herrer Egebjerg Byfest Cup 2024 U8 drenge Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 1 Drenge/Herrer Hovedgård IF Kunstgræsstævne U10 drenge Pulje 1 -
Egebjerg If, Horsens 2 Drenge/Herrer Hovedgård IF Kunstgræsstævne U10 drenge Pulje 1 -

Turnerings/stævne søgning

Foreningskampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
15-06-24 09:00 U6 piger - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 3 - Egebjerg If, Horsens 2 - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 09:00 U7 mix - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Egebjerg If, Horsens 2 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 09:00 U5/U6 mix - Pulje 1 Egebjerg If 3 (U6) - Hatting-Torsted 2 - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 09:00 U8 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Gedved Idrætsforening 1 - Bane A (5-mands)
15-06-24 09:00 U10 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Højvangskolen - Bane B (5-mands)
15-06-24 09:10 U6 piger - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Egebjerg If, Horsens 4 - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 09:10 U7 mix - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 3 - Nørremarkens forenede Sportsklubber 1 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 09:10 U5/U6 mix - Pulje 1 Egebjerg IF 1 (U5) - BUF Horsens - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 09:20 U7 mix - Pulje 1 Nørremarkens forenede Sportsklubber 2 - Egebjerg If, Horsens 1 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 09:20 U5/U6 mix - Pulje 1 Hatting-Torsted 1 - Egebjerg IF 2 (U5) - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 09:20 U5/U6 mix - Pulje 1 Egebjerg If 4 (U6) - Egebjerg If 3 (U6) - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 09:25 U8 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Egebjerg If, Horsens 3 - Bane A (5-mands)
15-06-24 09:25 U8 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Nørremarkens forenede Sportsklubber - Bane F (5-mands)
15-06-24 09:25 U10 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Hovedgård Idrætsforening - Bane B (5-mands)
15-06-24 09:30 U6 piger - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Egebjerg If, Horsens 1 - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 09:30 U7 mix - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Egebjerg If, Horsens 3 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 09:30 U5/U6 mix - Pulje 1 Hatting-Torsted 2 - Egebjerg IF 1 (U5) - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 09:40 U6 piger - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 4 - Egebjerg If, Horsens 3 - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 09:50 U7 mix - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 3 - Egebjerg If, Horsens 1 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 09:50 U5/U6 mix - Pulje 1 Egebjerg IF 2 (U5) - Egebjerg If 4 (U6) - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 09:50 U5/U6 mix - Pulje 1 Egebjerg If 3 (U6) - Egebjerg IF 1 (U5) - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 09:50 U8 drenge - Pulje 1 Gedved Idrætsforening 1 - Egebjerg If, Horsens 2 - Bane A (5-mands)
15-06-24 09:50 U8 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 3 - Gedved Idrætsforening 2 - Bane F (5-mands)
15-06-24 09:50 U10 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Egebjerg If, Horsens 1 - Bane B (5-mands)
15-06-24 10:00 U6 piger - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Egebjerg If, Horsens 3 - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 10:00 U7 mix - Pulje 1 Nørremarkens forenede Sportsklubber 1 - Egebjerg If, Horsens 2 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 10:10 U6 piger - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Egebjerg If, Horsens 4 - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 10:10 U7 mix - Pulje 1 Nørremarkens forenede Sportsklubber 2 - Egebjerg If, Horsens 3 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 10:10 U5/U6 mix - Pulje 1 Hatting-Torsted 1 - Egebjerg If 4 (U6) - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 10:15 U8 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Nørremarkens forenede Sportsklubber - Bane A (5-mands)
15-06-24 10:15 U8 drenge - Pulje 1 Gedved Idrætsforening 2 - Egebjerg If, Horsens 1 - Bane F (5-mands)
15-06-24 10:15 U10 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Hovedgård Idrætsforening - Bane B (5-mands)
15-06-24 10:15 U10 drenge - Pulje 1 Højvangskolen - Egebjerg If, Horsens 2 - Bane E (5-mands)
15-06-24 10:20 U7 mix - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Nørremarkens forenede Sportsklubber 1 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 10:20 U5/U6 mix - Pulje 1 Egebjerg IF 2 (U5) - Egebjerg If 3 (U6) - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 10:20 U5/U6 mix - Pulje 1 Egebjerg IF 1 (U5) - Hatting-Torsted 1 - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 10:30 U7 mix - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 2 - Nørremarkens forenede Sportsklubber 2 - Bane 3 (3-mands)
15-06-24 10:30 U5/U6 mix - Pulje 1 Hatting-Torsted 2 - Egebjerg If 4 (U6) - Bane 1 (3-mands)
15-06-24 10:30 U5/U6 mix - Pulje 1 BUF Horsens - Egebjerg IF 2 (U5) - Bane 2 (3-mands)
15-06-24 10:40 U8 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 3 - Gedved Idrætsforening 1 - Bane A (5-mands)
15-06-24 10:40 U8 drenge - Pulje 1 Gedved Idrætsforening 2 - Egebjerg If, Horsens 2 - Bane F (5-mands)
15-06-24 10:40 U10 drenge - Pulje 1 Højvangskolen - Egebjerg If, Horsens 1 - Bane B (5-mands)
15-06-24 11:05 U8 drenge - Pulje 1 Egebjerg If, Horsens 1 - Egebjerg If, Horsens 3 - Bane A (5-mands)
15-06-24 11:05 U10 drenge - Pulje 1 Hovedgård Idrætsforening - Egebjerg If, Horsens 2 - Bane B (5-mands)
19-06-24 19:00 DS/OG 7-mands - efterår 2024 - Pulje A Egebjerg IF 2 - Lund IF
20-06-24 19:00 DS/OG 7-mands - efterår 2024 - Pulje B Ø. Nykirke IF - Egebjerg IF 3

Til toppen