Hornsyld If Fodbold

Holdoversigt

Hornsyld If Fodbold har ingen hold i DGI's turneringer lige nu.

Række søgning

Stævner

Hornsyld If Fodbold har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
02-12-20 19:36 Damesenior + 15 år - 1 Hornsyld IF - As IF - Hal 1 Vinding SF
02-12-20 20:03 Damesenior + 15 år - 1 Hatting Motion 1 - Hornsyld IF - Hal 1 Vinding SF
02-12-20 20:30 Damesenior + 15 år - 1 Hornsyld IF - Hatting Motion 2 - Hal 1 Vinding SF
02-12-20 20:48 Damesenior + 15 år - 1 Hornsyld IF - Vinding SF - Hal 1 Vinding SF
02-12-20 21:24 Damesenior + 15 år - 1 Ølsted U&GF - Hornsyld IF - Hal 1 Vinding SF
02-12-20 21:51 Damesenior + 15 år - 1 Hornsyld IF - Løsning IF - Hal 1 Vinding SF
05-12-20 09:10 U8-9 drenge C - U8-9 Drenge C1 Hornsyld If U8 - Taulov-Skærbæk U8 2 - Uldum hallen
05-12-20 09:50 U8-9 drenge C - U8-9 Drenge C1 Taulov-Skærbæk U8 1 - Hornsyld If U8 - Uldum hallen
05-12-20 10:20 U8-9 drenge C - U8-9 Drenge C1 Hornsyld If U8 - SS Skjold - Uldum hallen
05-12-20 10:40 U8-9 drenge C - U8-9 Drenge C1 Hornsyld If U8 - Harte G & If - Uldum hallen
05-12-20 11:20 U7 mix - 0. klasse - Pulje 2 Hornsyld If - Gauerslund 3 - Bane 2
05-12-20 11:20 Piger U8-9 - U8-9 Piger Hornsyld If - Uldum Idrætsforening - Uldum hallen
05-12-20 11:40 U7 mix - 0. klasse - Pulje 2 Uldum Idrætsforening - Hornsyld If - Bane 2
05-12-20 11:55 Piger U8-9 - U8-9 Piger Hover Idrætsforening - Hornsyld If - Uldum hallen
05-12-20 12:10 U7 mix - 0. klasse - Pulje 2 Hornsyld If - Egebjerg If - Bane 2
05-12-20 12:10 Piger U8-9 - U8-9 Piger Hornsyld If - Juelsminde IF U9-10 - Uldum hallen
05-12-20 12:30 U7 mix - 0. klasse - Pulje 2 Lindved Gymnastikforening - Hornsyld If - Bane 2
05-12-20 12:30 U10-11 drenge B-C - Pulje 1 Gedved Idrætsforening - Sammenholdet X - Torsted hallen - hal 1
05-12-20 13:00 U10-11 drenge B-C - Pulje 1 Sammenholdet X - Horsens Freja 1 - Torsted hallen - hal 1
05-12-20 13:20 Piger U10-11 C - Pulje 1 Sammenholdet - Hover Idrætsforening 1 - Uldum hallen
05-12-20 13:30 U10-11 drenge B-C - Pulje 1 Galten Forenede Sportsklubber - Sammenholdet X - Torsted hallen - hal 1
05-12-20 13:40 Piger U10-11 C - Pulje 1 Uldum Idrætsforening - Sammenholdet - Uldum hallen
05-12-20 14:00 U10-11 drenge B-C - Pulje 1 Sammenholdet X - Egebjerg If - Torsted hallen - hal 1
05-12-20 14:10 Piger U10-11 C - Pulje 1 Sammenholdet - Juelsminde Idrætsforening 1 - Uldum hallen
05-12-20 14:30 Piger U10-11 C - Pulje 1 Hover Idrætsforening 2 - Sammenholdet - Uldum hallen
05-12-20 14:40 U8-9 drenge A-B - U8-9 Drenge B Hatting-Torsted Fodbold U8 - Hornsyld IF U9 - Hatting hallen
05-12-20 15:10 U8-9 drenge A-B - U8-9 Drenge B Hornsyld IF U9 - Horsens Freja - Hatting hallen
05-12-20 15:40 U8-9 drenge A-B - U8-9 Drenge B Hover Idrætsforening - Hornsyld IF U9 - Hatting hallen
05-12-20 16:10 U8-9 drenge A-B - U8-9 Drenge B Hornsyld IF U9 - Gedved Idrætsforening - Hatting hallen
05-12-20 16:20 U10-11 drenge B-C - Pulje 2 Horsens Freja 2 - Sammenholdet Y - Lindved hallen
05-12-20 16:50 U10-11 drenge B-C - Pulje 2 Sammenholdet Y - Juelsminde Idrætsforening - Lindved hallen
05-12-20 17:20 U10-11 drenge B-C - Pulje 2 Sammenholdet Y - SS Skjold - Lindved hallen
05-12-20 17:50 U10-11 drenge B-C - Pulje 2 Rask Mølle Oi - Sammenholdet Y - Lindved hallen

Til toppen