TESTforening - DGI Sydøstjyllands medarbejdere Fodbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Sara Malling Andersen 79404428 92439024
Aktivitetssteder: Oversidder, Vesthallen Slagelse

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
Ammitsbøl Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 1 -
Bredballe IF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 2 -
Dalbys Drenge Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 1 -
Gauers Drenge Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 1 -
Hedensted IF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 2 -
Hover IF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 2 -
Stensballe Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 2 -
Team travtorBØF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 A Drenge Pulje 1 -
Ammitsbøl Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 1 -
Bredballe 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 1 -
Bredballe 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 2 -
Dalbys glade drenge Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 2 -
Dalbys seje drenge Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 1 -
Seest Boldklub Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 2 -
SIK/U9 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 2 -
Stensballe Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U10 B/C Drenge Pulje 1 -
Elfirmaet Damgaard Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 2 -
Hover IF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 1 -
JD Byg Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 2 -
Magic Boys Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 2 -
Skoringen Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 1 -
Team Starmark Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 1 -
The Old Friends Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 1 -
Vinding SF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 A/B Drenge Pulje 2 -
AEX Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 2 -
AEZ Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 1 -
B67 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 2 -
B67 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 1 -
De Kongeblå Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 1 -
Hover IF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 2 -
Sportigan OK Sport Hedensted Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 2 -
Sportigan Tørring Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U12 C Drenge Pulje 1 -
Dalum Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 2 -
Girlpower Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 2 -
Magic Girls Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 1 -
NBSIF 1 Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 2 -
NBSIF 2 Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 1 -
OKS Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 1 -
Uldum Pigerne Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 1 -
Vonsild 2 Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U12 Piger Pulje 2 -
A/E 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 1 -
A/E 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 2 -
De Kongeblå 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 2 -
De Kongeblå 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 1 -
Horsens Nord Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 1 -
Lem Boldklub Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 1 -
Magic Boys Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 2 -
Skagen Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U13 Drenge Pulje 2 -
AEX Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U14/U15 Piger Pulje 1 -
AEZ Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U14/U15 Piger Pulje 1 -
Fodbold & Event Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U14/U15 Piger Pulje 1 -
Vinding 1 Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U14/U15 Piger Pulje 1 -
Vinding 2 Piger/Damer Brunmose Cup 2022 U14/U15 Piger Pulje 1 -
Balle Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 1 -
De skøre Skildpadder Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 1 -
Dueholm Vognmandsforretning Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 2 -
Gesten Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 2 -
Lem Boldklub Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 2 -
Team Bonderøve Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 2 -
Team Dating Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 1 -
Vi Sparker hårdt Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U15 Drenge Pulje 1 -
Alminde Viuf 1 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U6 Mix Pulje 1 -
Alminde Viuf 2 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U6 Mix Pulje 1 -
Bredballe Pigerne Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U6 Mix Pulje 1 -
Dalby 1 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U6 Mix Pulje 1 -
Dalby 2 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U6 Mix Pulje 1 -
Dalby 3 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U6 Mix Pulje 1 -
Team Ødsted Warriors FC Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U6 Mix Pulje 1 -
Alminde Viuf Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Bredballe IF Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Dalby/Messi Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Dalby/Neymar Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Dalby/Ronaldo Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Gauerslund 1 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Gauerslund 2 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Gauerslund 3 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Gauerslund 4 Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Gutterne fra Skjern Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
MG&BK Piger Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Team O.C Mix/Blandet Brunmose Cup 2022 U7 Mix Pulje 1 -
Ammitsbøl Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 1 -
Gauerslund Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 2 -
Hover 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 1 -
Hover 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 2 -
Middelfart 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 2 -
Middelfart 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 1 -
Ribe 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 1 -
Ribe 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U8 Drenge Pulje 2 -
Ammitsbøl Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 1 -
Dalby GF Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 2 -
Egtved Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 2 -
Gårslev Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 1 -
MG&BK 1 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 2 -
MG&BK 2 Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 1 -
Uldums Drenge X Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 1 -
Uldums Drenge Z Drenge/Herrer Brunmose Cup 2022 U9 Drenge Pulje 2 -
Daugaard/Engum Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 1 -
Gedved IF Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 3 -
Lund IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 2 -
Lund IF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 1 -
Solbjerg IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 3 -
Solbjerg IF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 2 -
Team Cr7 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 2 -
Team Ways Sebo Jacobsen Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 3 -
TravtorBøf Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U10 Drenge Pulje 1 -
De Kongeblå Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 3 -
FC Horsens 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 3 -
FC Horsens 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 4 -
Hatting/Torsted Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 2 -
Lund IF 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 1 -
Lund IF 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 2 -
NBSIF 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 1 -
NBSIF 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 4 -
Næsby 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 2 -
Næsby 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 1 -
Sabro IF Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 3 -
Sabro IF 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 6 -
Stensballe IK 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 6 -
Stensballe IK 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 5 -
Stensballe IK 3 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 4 -
Uldum IF1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 5 -
Åbyhøj 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 5 -
Åbyhøj 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U10/U11 Piger Pulje 6 -
Bryrups Gule Drenge Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 3 -
Dalby GF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 3 -
Dalby GF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 2 -
Engum/Daugård Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 2 -
Fredericia KFUM 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 1 -
Fredericia KFUM 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 3 -
Lund IF Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 1 -
Rask Mølle Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 1 -
TMG Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U11 Drenge Pulje 2 -
De Kongeblå Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 2 -
Dinhos disciple Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 3 -
Dinhos Dregne Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 1 -
Engum/Daugård Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 3 -
Lund IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 1 -
Lund IF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 2 -
Nortec.dk Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 3 -
Skibets friske fyre Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 2 -
Skibets friske matroser Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U12 Drenge Pulje 1 -
Lund IF Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 1 -
Magic Girls Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 2 -
Sole IF 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 2 -
Sole IF 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 3 -
Team First Lease /Autohuset Vestergaard Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 1 -
Uldum Pigerne Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 1 -
Uldum Tøserne Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 3 -
Østbirk 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 3 -
Østbirk 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U12/U13 Piger Pulje 2 -
De Kongeblå 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 2 -
De Kongeblå 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 3 -
Gedved Stjernerne Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 3 -
Gutterne Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 1 -
Hasta La Victoria Siempre Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 2 -
Lund IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 1 -
Lund IF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 2 -
Snejbjerg SG&I Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 3 -
Stensballe IK Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U13 Drenge Pulje 1 -
Dalum 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 1 -
Dalum 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 2 -
Dalum 3 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 3 -
Gedved Ninjas Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 1 -
Hatting-Torsted 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 6 -
Hatting-Torsted 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 4 -
Hatting-Torsted 3 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 5 -
Lindved Lions Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 4 -
Lindved Tigers Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 2 -
Lund IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 1 -
Lund IF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 2 -
Lund IF 3 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 3 -
Skødstrup SF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 6 -
Skødstrup SF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 4 -
Skødstrup SF 3 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 5 -
Søften GF Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 6 -
Team 0.C Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 3 -
Åbyhøj IF Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U7 Drenge Pulje 5 -
Gauerslund IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 3 -
Hatting-Torsted Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 2 -
Hatting-Torsted 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 1 -
Hatting-Torsted 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 3 -
Hatting-Torsted 3 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 1 -
Horsens FS 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 3 -
Lund IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 2 -
Lund IF 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 1 -
Middelfart G&BK B Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U8 Drenge Pulje 2 -
Gauerslund IF Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 2 -
Hedensted IF Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 3 -
Mg & Bk Piger Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 3 -
Næsby Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 3 -
Skødstrup 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 1 -
Stensballe IK 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 1 -
Stensballe IK 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 2 -
Åbyhøj IF 1 Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 1 -
Åbyhøj IF 2 Piger/Damer Simon Kjær Cup U8/U9 Piger Pulje 2 -
BMI 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 3 -
BMI 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 4 -
FC Horsens 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 1 -
FC Horsens 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 6 -
Gedved IF Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 1 -
Hatting-Torsted 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 2 -
Hatting-Trosted 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 3 -
Helsted Fremad 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 2 -
Helsted Fremad 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 4 -
Herning Fremad Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 5 -
Horsens FS Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 4 -
Lund IF Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 1 -
Mg&Bk 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 2 -
Mg&Bk 2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 6 -
SIK Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 5 -
Skibet IF 1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 6 -
Solbjerg IF1 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 5 -
Solbjerg IF2 Drenge/Herrer Simon Kjær Cup U9 Drenge Pulje 3 -

Turnerings/stævne søgning

Foreningskampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
03-10-22 17:45 Senior oldboys +40, 11- mands - efterår 2022 - slutspil - 1. div. nord - oprykningsspil Hover IF 1 - Grejs-Dalen IK

Til toppen