Årby GIF Fodbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Thomas Klejs Mortensen 40187363 40187363
Aktivitetssteder: Årby Fritidscenter

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
24-09-19 17:45 U13D drenge (absolut begynder) - Pulje 1 Asnæs - Årby
24-09-19 18:30 Oldboys +32/ C - Pulje 2 Årby - Røsnæs Sg&i
26-09-19 19:00 Damesenior +15/ C - Pulje 4 Kirke Helsinge IF - Årby
29-09-19 10:00 3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 1 Tuse IF 2 - Årby - Rørby Bane 2 - 3-mands
29-09-19 10:00 5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Årby - Hørve IF - Mørkøv Bane 2 - 5-mands
29-09-19 10:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Årby - Raklev G&I - Tømmerup Bane 2 - 5-mands
29-09-19 10:00 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Årby - Gevninge IF - FK Odsherred(Vig) Bane 2 - 5-mands
29-09-19 10:20 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Årby - Mørkøv IF U-10 - Asnæs Bane 1 - 5-mands
29-09-19 10:20 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Tømmerup - Årby - Tømmerup Bane 2 - 5-mands
29-09-19 10:20 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Fk Odsherred 1 - Årby - FK Odsherred(Vig) Bane 2 - 5-mands
29-09-19 10:25 3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 1 Årby - Tuse IF 1 - Rørby Bane 2 - 3-mands
29-09-19 10:25 5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Årby - Mørkøv IF U7 - Mørkøv Bane 1 - 5-mands
29-09-19 10:40 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Føllenslev-S. - Årby - Asnæs Bane 1 - 5-mands
29-09-19 10:40 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Årby - Hørve IF - Tømmerup Bane 2 - 5-mands
29-09-19 10:40 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Årby - Rørby-Værslev - FK Odsherred(Vig) Bane 2 - 5-mands
29-09-19 10:50 3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 1 Rørby-Værslev - Årby - Rørby Bane 2 - 3-mands
29-09-19 10:50 5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Gevninge - Årby - Mørkøv Bane 1 - 5-mands
29-09-19 11:00 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Årby - Kalundborg GB - Asnæs Bane 2 - 5-mands
29-09-19 11:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Asnæs - Årby - Tømmerup Bane 2 - 5-mands
29-09-19 11:00 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Fk Odsherred 2 - Årby - FK Odsherred(Vig) Bane 2 - 5-mands
29-09-19 11:15 3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 1 Årby - Tuse IF 2 - Rørby Bane 2 - 3-mands
29-09-19 11:15 5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Pulje 2 Hørve IF - Årby - Mørkøv Bane 2 - 5-mands
29-09-19 11:20 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. - Pulje 2 Asnæs - Årby - Asnæs Bane 2 - 5-mands
30-09-19 17:45 Oldboys +32/ C - Pulje 2 Buerup/reerslev If - Årby - Fodbold, 8-mands
30-09-19 18:00 U13D drenge (absolut begynder) - Pulje 1 Årby - Raklev 3
30-09-19 19:00 Damesenior +15/ C - Pulje 4 Dianalund If - Årby

Til toppen