Høng Gymnastikforening Fodbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Rasmus Larsen 60542104
Formand: Lars Bang Pedersen 41309349
Aktivitetssteder: Høng Hallen, Høng Hallen, Løve Skole, Gørlev-Hallen

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
25-04-21 10:00 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Høng 1 - Team AS Fodbold - Buerup Skole, Bane 2
25-04-21 10:00 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 2 Høng GF - Hg Fodbold - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2
25-04-21 10:00 5-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 RB 1906 u7 - Høng GF - Roskilde Idrætspark, Bane 1
25-04-21 10:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 4 Raklev G&I 3 - Høng 2 - Røsnæshallen, Bane 1
25-04-21 10:20 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Buerup/Reerslev 2 - Høng 1 - Buerup Skole, Bane 2
25-04-21 10:20 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 2 Vestermose If U11 - Høng GF - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2
25-04-21 10:20 5-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Høng GF - Skælskør B&I - Roskilde Idrætspark, Bane 2
25-04-21 10:30 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 4 Svebølle - Høng 2 - Røsnæshallen, Bane 1
25-04-21 10:40 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Høng 1 - Buerup/Reerslev 1 - Buerup Skole, Bane 2
25-04-21 10:40 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 2 Høng GF - Lynge-Broby If - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2
25-04-21 11:00 6-mands - U10 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Boeslunde - Høng 1 - Buerup Skole, Bane 2
25-04-21 11:00 5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 2 Ledig plads - Høng GF - Frederiksberg Hallen, Sorø, Bane 2
25-04-21 11:00 5-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Lynge-Broby If - Høng GF - Roskilde Idrætspark, Bane 1
25-04-21 11:00 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 4 Høng 2 - Jernløse Bk - Røsnæshallen; Bane 2
25-04-21 11:20 5-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Høng GF - Tuse IF - Roskilde Idrætspark, Bane 2
25-04-21 11:30 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 4 Høng 2 - Raklev G&I 3 - Røsnæshallen, Bane 1
25-04-21 12:00 6-mands - U9 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Lynge-Broby If - Høng 2 - Firhøjhallen, Bane 2
25-04-21 12:15 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 3 Høng 1 - Buerup/Reerslev - Røsnæshallen; Bane 2
25-04-21 12:35 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 3 Raklev G&I 2 - Høng 1 - Røsnæshallen; Bane 2
25-04-21 12:40 6-mands - U9 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Høng 2 - Føllenslev-S. - Firhøjhallen, Bane 1
25-04-21 12:55 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 3 Høng 1 - Raklev G&I 1 - Røsnæshallen; Bane 2
25-04-21 13:00 6-mands - U9 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Høng 2 - Benløse IF - Firhøjhallen, Bane 1
25-04-21 13:15 5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 3 Ledig plads - Høng 1 - Røsnæshallen; Bane 2
25-04-21 13:20 6-mands - U9 drenge (begynder/let øvet) - Spilletid 2x7 min. - Pulje 1 Sorø Freja 1 - Høng 2 - Firhøjhallen, Bane 1

Til toppen