Vestermose Idrætsforening Fodbold

Holdoversigt

Hold Køn Række Pulje
Vestermose If Drenge/Herrer Senior Oldboys +40/ B Pulje 1

Række søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
27-09-20 10:00 5-mands - U13 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Tuse IF - Vestermose If - Himmelev-Veddelev, Bane 2
27-09-20 10:00 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Vestermose If U10 - Buerup/Reerslev 1 - Buerup, Bane 4
27-09-20 10:00 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 4 Tømmerup 1 - Vestermose If - Tømmerup Hallen, Bane 2
27-09-20 10:00 3-mands - U6 drenge spilletid 2x7min - Pulje 2 Kalundborg G&B - Vestermose If - Vetsermose skole, Bane 1
27-09-20 10:20 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 4 Vestermose If - Raklev G&I 1 - Tømmerup Hallen, Bane 2
27-09-20 10:20 3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 6 Høng 2 - Vestermose If - Høng Hallen, Bane 1
27-09-20 10:25 3-mands - U6 drenge spilletid 2x7min - Pulje 2 Hashøj If - Vestermose If - Vetsermose skole, Bane 1
27-09-20 10:40 5-mands - U13 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Vestermose If - Lynge-Broby If - Himmelev-Veddelev, Bane 1
27-09-20 10:40 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Vestermose If U10 - Team AS Fodbold - Buerup, Bane 3
27-09-20 10:45 3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 6 Vestermose If - FS Hashøj 2 - Høng Hallen, Bane 2
27-09-20 10:50 3-mands - U6 drenge spilletid 2x7min - Pulje 2 Vestermose If - FS Hashøj - Vetsermose skole, Bane 2
27-09-20 11:00 5-mands - U13 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Vestermose If - HTI - fodbold - Himmelev-Veddelev, Bane 1
27-09-20 11:05 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 4 Rørby-Værslev - Vestermose If - Tømmerup Hallen, Bane 1
27-09-20 11:15 3-mands - U6 drenge spilletid 2x7min - Pulje 2 Vestermose If - Kalundborg G&B - Vetsermose skole, Bane 1
27-09-20 11:20 5-mands - U13 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Himmelev-Veddelev Boldklub HVB - Vestermose If - Himmelev-Veddelev, Bane 1
27-09-20 11:20 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Jyderup Boldklub - Vestermose If U10 - Buerup, Bane 3
27-09-20 11:30 3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 6 Vestermose If - FS Hashøj 1 - Høng Hallen, Bane 1
27-09-20 11:50 5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 4 Raklev G&I 2 - Vestermose If - Tømmerup Hallen, Bane 2
27-09-20 11:50 3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 6 Høng 1 - Vestermose If - Høng Hallen, Bane 1
27-09-20 12:00 5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) Spilletid 2x7min. - Pulje 1 Buerup/Reerslev 1 - Vestermose If U10 - Buerup, Bane 4

Til toppen