Skælskør B&i Fodbold

Info

Hjemmeside:
Mail til forening: fodbold@sb-i.dk
Aktivitetssteder: Skælskør Hallen, Skælskør Stadion

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
17-11-19 10:40 U10 drenge C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 2 Lynge-Broby IF - Skælskør B&I - Hal A Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:10 U10 drenge C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 2 Skælskør B&I - Sørbymagle If - Hal A Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:30 U13 piger C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&i - Kirke Helsinge IF - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 11:40 U10 drenge C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 2 Vipperød Boldklu 1 - Skælskør B&I - Hal A Ringsted Pigefodbold
17-11-19 11:50 U13 piger C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Tuse IF 2 - Skælskør B&i - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 12:10 U10 drenge C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 2 Skælskør B&I - Vipperød Boldklu 2 - Hal A Ringsted Pigefodbold
17-11-19 12:10 U13 piger C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&i - FC Storebælt 1 - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 12:20 U10 drenge B - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&i 1 - Hg Fodbold Gevninge Idrætsforening
17-11-19 12:30 U13 piger C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Ledig plads - Skælskør B&i - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 12:40 U10 drenge B - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Mørkøv IF U-10 1 - Skælskør B&i 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 13:10 U10 drenge B - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Gevninge IF 1 - Skælskør B&i 1 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 13:10 U13 piger B - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&I - Boeslunde/Skælskør - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 13:40 U10 drenge B - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&i 1 - Tuse IF 2 Gevninge Idrætsforening
17-11-19 13:50 U13 piger B - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Ledig plads - Skælskør B&I - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 14:10 U11 piger C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&I - Stenlille If 1 - Hal A Ringsted Pigefodbold
17-11-19 14:10 U13 piger B - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&I - Kirke Helsinge IF 1 - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 14:30 U11 piger C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Stenlille If 2 - Skælskør B&I - Hal A Ringsted Pigefodbold
17-11-19 14:30 U13 piger B - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&I - Tuse IF 1 - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 14:50 U11 piger C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Mørkøv IF - Skælskør B&I - Hal A Ringsted Pigefodbold
17-11-19 15:10 U13 piger B - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Kirke Helsinge IF 2 - Skælskør B&I - Hal 1 Gørlev Idrætsforening
17-11-19 15:20 U11 piger C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Skælskør B&I - Svinninge IF - Hal A Ringsted Pigefodbold
23-11-19 09:30 U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min. - Pulje 1 Skælskør B&I - Sørbymagle If - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
23-11-19 10:02 U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min. - Pulje 1 Hg Fodbold - Skælskør B&I - 8-mands kunstgræsbane - bane 1
23-11-19 10:34 U10 drenge C/D - Spilletid 2x12 min. - Pulje 1 RIF Fodbold - Skælskør B&I - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
23-11-19 11:06 U11 drenge C/D - Spilletid 2x12 min - Pulje 1 Skælskør B&I - Fodboldklubben Sorø Freja - 8-mands kunstgræsbane - bane 1
23-11-19 11:38 U11 drenge C/D - Spilletid 2x12 min - Pulje 1 Skælskør B&I - Leidg plads - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
23-11-19 12:10 U11 drenge C/D - Spilletid 2x12 min - Pulje 1 Fuglebjerg If - Skælskør B&I - 8-mands kunstgræsbane - bane 2
23-11-19 12:42 U13 drenge B - Spilletid 2x18 min. - Pulje 1 Skælskør B&I - Team AS Fodbold - 8-mands kunstgræsbane - bane 1
23-11-19 14:17 U13 drenge B - Spilletid 2x18 min. - Pulje 1 Benløse If - Skælskør B&I - 8-mands kunstgræsbane - bane 1

Til toppen