FC Storebælt Fodbold

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
23-11-19 09:30 U10 drenge B - Spilletid 2x18 min - Pulje 1 FC Storebælt - Vemmelev - 8 mands kunst - bane 1
23-11-19 11:00 U10 drenge B - Spilletid 2x18 min - Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - FC Storebælt - 8 mands kunst - bane 1
24-11-19 10:10 U10 piger C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 FC Storebælt - Raklev GI 2 - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 10:40 U10 piger C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Kirke Helsinge IF - FC Storebælt - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 10:40 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 1 Hvalsø IF 1 - FC Storebælt 1 - Bane 1
24-11-19 10:50 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 2 Hvalsø IF 2 - FC Storebælt 2 - Bane 1
NB!
Kamp aflyst
24-11-19 11:00 Super veteran +50 - Pulje 1 Bringstrup Sigersted If - FC Storebælt
24-11-19 11:00 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 1 Gevninge IF U7 - FC Storebælt 1 - Bane 1
24-11-19 11:10 U10 piger C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 FC Storebælt - Vipperød 2 - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 11:10 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 2 Sorø Freja - FC Storebælt 2 - Bane 1
24-11-19 11:20 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 1 FC Storebælt 1 - Slagelse B&I - Bane 2
24-11-19 11:30 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 2 FC Storebælt 2 - Skælskør B&I - Bane 2
24-11-19 11:40 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 1 FC Storebælt 1 - Hvalsø IF 1 - Bane 1
24-11-19 11:50 U10 piger C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020) - Pulje 1 Vipperød - FC Storebælt - Hal 1 Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
24-11-19 11:50 U7 drenge begyndet/letøvet (Spilletid: 9 min.) - Pulje 2 FC Storebælt 2 - Hvalsø IF 2 - Bane 1
24-11-19 16:10 U9 drenge C - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020) - Pulje 2 FC Storebælt - Lynge-Broby Idrætsforening - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:30 U9 drenge C - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020) - Pulje 2 Fk Odsherred 2 - FC Storebælt - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:40 Damesenior A/B +16 (Finalestævne 19/1-2020) - Pulje 1 FC Storebælt - Ørslev Bjerge If - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:50 U9 drenge C - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020) - Pulje 2 Vipperød - FC Storebælt - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 17:10 Damesenior A/B +16 (Finalestævne 19/1-2020) - Pulje 1 FC Storebælt - Lynge-Broby IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 17:20 U9 drenge C - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020) - Pulje 2 FC Storebælt - Tuse IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 18:00 Damesenior A/B +16 (Finalestævne 19/1-2020) - Pulje 1 Frufølge - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:20 Damesenior A/B +16 (Finalestævne 19/1-2020) - Pulje 1 FC Storebælt - Lynge-Broby IF 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 18:40 Damesenior A/B +16 (Finalestævne 19/1-2020) - Pulje 1 Greve Fodbold - FC Storebælt - Hal 1 Benløse Idrætsforening
25-11-19 19:00 Old Boys 32+ - Pulje 1 FC Storebælt (40+) - B 92 - Slagelse
26-11-19 19:00 Super veteran +50 - Pulje 1 FC Storebælt - B 92 - Slagelse 1

Til toppen