FC Storebælt Fodbold

Info

Hjemmeside:
Mail til forening: fcs@fcstorebaelt.dk
Aktivitetssteder: Korsør Ny Stadion, Korsør Gl. Stadion

Holdoversigt

FC Storebælt Fodbold har ingen hold i DGI's turneringer lige nu.

Række søgning

Stævner

FC Storebælt Fodbold har ingen hold i DGI's stævner lige nu.

Turnerings/stævne søgning

Foreningskampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
16-01-22 11:50 U11 drenge B - 4. kl. - Pulje 1 Dianalund IF - Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt 1 - Hal 1 1 - 3 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 12:04 U7 - Spilletid 1x8 min. - Pulje 2 FC Storebælt (meldt afbud) - Lynge-Broby IF - Benløse Hallen, Bane 2
16-01-22 12:10 U11 drenge B - 4. kl. - Pulje 1 Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt 1 - Ledig plads - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 12:22 U7 - Spilletid 1x8 min. - Pulje 2 Slagelse B&I 3 - FC Storebælt (meldt afbud) - Benløse Hallen, Bane 2
16-01-22 12:30 U11 drenge B - 4. kl. - Pulje 1 Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt 1 - Tuse IF 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 12:40 U7 - Spilletid 1x8 min. - Pulje 2 FC Storebælt (meldt afbud) - Slagelse B&I 2 - Benløse Hallen, Bane 2
16-01-22 12:50 U11 drenge B - 4. kl. - Pulje 1 St. Merløse - Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 12:58 U7 - Spilletid 1x8 min. - Pulje 2 Benløse IF - FC Storebælt (meldt afbud) - Benløse Hallen, Bane 2
16-01-22 13:10 U11 drenge C - 4. kl. - Pulje 1 Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt - Mørkøv IF - Hal 1 0 - 6 Gevninge Idrætsforening
16-01-22 13:30 U12 piger C - 5. kl. - Pulje 1 Fårevejle BK - FC Storebælt (kan ikke stille holde den 16/1 og heller ikke til finale) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 13:30 U14/15 piger C - Pulje 1 FC Storebælt 2 - Tuse IF 2 - Hal 1 Stenlille Idrætsforening
16-01-22 13:40 U11 drenge C - 4. kl. - Pulje 1 Gevninge - Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt - Hal 1 4 - 2 Gevninge Idrætsforening
16-01-22 13:50 U12 piger C - 5. kl. - Pulje 1 FC Storebælt (kan ikke stille holde den 16/1 og heller ikke til finale) - St. Merløse - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 13:50 U14/15 piger C - Pulje 1 FC Storebælt 1 (kan ikke stille den 16/1) - Tuse IF 1 - Hal 1 4 - 0 Stenlille Idrætsforening
16-01-22 14:10 U11 drenge C - 4. kl. - Pulje 1 Tuse IF - Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt - Hal 1 2 - 2 Gevninge Idrætsforening
16-01-22 14:10 U12 piger C - 5. kl. - Pulje 1 FC Storebælt (kan ikke stille holde den 16/1 og heller ikke til finale) - Kirke Helsinge IF (kan ikke stille hold den 16/1-2022) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 14:30 U14/15 piger C - Pulje 1 FC Storebælt 1 (kan ikke stille den 16/1) - Tuse IF 2 - Hal 1 Stenlille Idrætsforening
16-01-22 14:40 U11 drenge C - 4. kl. - Pulje 1 Holbæk stiller hold den 16/1 i stedet for FC Storebælt - Boeslunde Boldklub - Hal 1 3 - 1 Gevninge Idrætsforening
16-01-22 14:50 U12 piger C - 5. kl. - Pulje 1 Ledig plads - FC Storebælt (kan ikke stille holde den 16/1 og heller ikke til finale) - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
16-01-22 14:50 U14/15 piger C - Pulje 1 Tuse IF 1 - FC Storebælt 2 - Hal 1 Stenlille Idrætsforening
16-01-22 15:00 U14/15 piger C - Pulje 1 FC Storebælt 1 (kan ikke stille den 16/1) - Kirke Helsinge - Hal 1 3 - 0 Stenlille Idrætsforening
16-01-22 15:10 U14/15 piger C - Pulje 1 Stenlille Idrætsforening - FC Storebælt 2 - Hal 1 Stenlille Idrætsforening
16-01-22 15:20 U12 piger C - 5. kl. - Pulje 1 FC Storebælt (kan ikke stille holde den 16/1 og heller ikke til finale) - Tuse IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
23-01-22 09:10 U9 drenge B - 2. kl. - Pulje 1 Benløse IF - FC Storebælt 2 - Hal 1 St. Merløse Fodbold
23-01-22 09:30 U9 drenge B - 2. kl. - Pulje 1 FC Storebælt 2 - Mørkøv IF U9 Ø - Hal 1 St. Merløse Fodbold
23-01-22 10:00 U9 drenge B - 2. kl. - Pulje 1 Såby Fodbold - FC Storebælt 2 - Hal 1 St. Merløse Fodbold
23-01-22 10:30 U9 drenge B - 2. kl. - Pulje 1 Kværkeby IF - FC Storebælt 2 - Hal 1 St. Merløse Fodbold
23-01-22 11:05 Damesenior A/B +16 - Pulje 3 FC Storebælt C 2 - Knabstrup IF - Fårevejle Hallen
23-01-22 11:20 U9 drenge B - 2. kl. - Pulje 1 FC Storebælt 2 - B 73, Slagelse 1 - Hal 1 St. Merløse Fodbold
23-01-22 11:25 Damesenior A/B +16 - Pulje 3 Jyderup Boldklub - FC Storebælt C 2 - Fårevejle Hallen
23-01-22 11:55 Damesenior A/B +16 - Pulje 3 FC Storebælt C 2 - Hagested IF - Fårevejle Hallen
23-01-22 12:15 Damesenior A/B +16 - Pulje 3 Kirke Helsinge IF 3 - FC Storebælt C 2 - Fårevejle Hallen
23-01-22 12:40 Damesenior A/B +16 - Pulje 1 FC Storebælt C 1 - Lynge-Broby IF 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø
23-01-22 13:00 Damesenior A/B +16 - Pulje 1 Ørslev Bjerge If - FC Storebælt C 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø
23-01-22 13:20 Damesenior A/B +16 - Pulje 1 FC Storebælt C 1 - Fårevejle BK 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø
23-01-22 13:40 Damesenior A/B +16 - Pulje 1 Kirke Helsinge IF 1 - FC Storebælt C 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø

Til toppen