Roskilde Boldklub af 1906 Fodbold

Info

Hjemmeside:
Mail til forening: rb1906@rb1906.dk
Aktivitetssteder: Roskilde Idrætspark

Holdoversigt

Roskilde Boldklub af 1906 Fodbold har ingen hold i DGI's turneringer lige nu.

Række søgning

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
RB 06 - 1 Drenge/Herrer DM i Straffe 2018 U-8 Drenge B/C (2011) - 5 Mands Pulje 2 -
RB 06 - 2 Drenge/Herrer DM i Straffe 2018 U-8 Drenge B/C (2011) - 5 Mands Pulje 2 - Bronze -
RB 06 - A Drenge/Herrer DM i Straffe 2018 U-8 Drenge B/C (2011) - 5 Mands Pulje 1 - Bronze -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2018 U-10 Drenge A (2008) - 8 Mands Pulje 1 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2018 U-10 Drenge B/C (2008) - 5 Mands Pulje 1 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2019 - Pinsestævne U-10 Drenge B (2009) - 8 Mands Pulje 2 - Nr. 5-8 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2019 - Pinsestævne U-10 Drenge B/C (2009) - 5 Mands Pulje 1 - Nr. 6-10 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2019 - Pinsestævne U-11 Drenge B (2008) - 8 Mands Pulje 2 - Nr. 5-8 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2019 - Pinsestævne U-8 Drenge A (2011) - 5 Mands Pulje 1 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2019 - Pinsestævne U-8 Drenge B (2011) - 5 Mands Pulje 2 - Nr. 7-12 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2019 - Pinsestævne U-8 Drenge C (2011) - 5 Mands Pulje 2 - Nr. 1-6 -
RB 06 Drenge/Herrer Fjord Cup 2019 - Pinsestævne U-8 Drenge D (2011) - 5 Mands Pulje 1 - Bronze -
RB1906 1 Drenge/Herrer Horst Wein Stævne i Greve U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) Pulje 1 -
RB1906 2 Drenge/Herrer Horst Wein Stævne i Greve U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) Pulje 1 -
RB1906 Drenge/Herrer Horst Wein Stævne i Greve U10 drenge C/D (Spilletid: 2x7 min.) Pulje 1 -
Real Madrid (RB 06 ) Drenge/Herrer KM Sports Cup - Champions League U-9 Drenge (2010) Pulje 1 -

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
31-08-19 09:30 U10 drenge C/D (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 Greve Fodbold 1 - RB1906 - Bane 6
31-08-19 09:30 U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 RB1906 1 - RB1906 2 - Bane 9
31-08-19 09:50 U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 Greve Fodbold 2 - RB1906 1 - Bane 9
31-08-19 09:52 U10 drenge C/D (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 Greve Fodbold 2 - RB1906 - Bane 6
31-08-19 10:10 U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 RB1906 2 - Allerød FK - Bane 8
31-08-19 10:10 U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 RB1906 1 - Greve Fodbold 1 - Bane 9
31-08-19 10:14 U10 drenge C/D (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 RB1906 - Allerød FK - Bane 7
31-08-19 10:30 U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 RB1906 2 - Greve Fodbold 2 - Bane 8
31-08-19 10:30 U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 Allerød FK - RB1906 1 - Bane 9
31-08-19 10:36 U10 drenge C/D (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 RB1906 - Greve Fodbold 1 - Bane 6
31-08-19 10:50 U10 drenge A/B (Spilletid: 2x7 min.) - Pulje 1 Greve Fodbold 1 - RB1906 2 - Bane 8

Til toppen