Amager Sk Håndbold

Info

Hjemmeside:
Mail til forening: formand@amager-sk.dk
Aktivitetssteder:

Holdoversigt

Amager Sk Håndbold har ingen hold i DGI's turneringer lige nu.

Række søgning

Stævner

Hold Køn Stævne Række Pulje
Kalvebod Fælled Skole - 1 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 1 - 6.-10. plads -
Kalvebod Fælled Skole - 2 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 1 - 1 - 5. plads -
Kalvebod Fælled Skole - 3 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 2 - 6.-10. plads -
Kalvebod Fælled Skole - 4 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 2 - 1 - 5. plads -
Kalvebod Fælled Skole - 5 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 2 - 6.-10. plads -
Peder Lykke Skolen - 1 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 1 - 1 - 5. plads - Finale -
Peder Lykke Skolen - 2 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 1 - 1 - 5. plads - Finale -
Peder Lykke Skolen - 3 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 1 - 6.-10. plads -
Peder Lykke Skolen - 4 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 2 - 1 - 5. plads -
Peder Lykke Skolen - 5 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. Klasse - Drenge Pulje 2 - 6.-10. plads -
Kalvebod Fælled Skole - 1 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Kalvebod Fælled Skole - 2 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Kalvebod Fælled Skole - 3 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Kalvebod Fælled Skole - 4 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 - Slutspil -
Kalvebod Fælled Skole - 5 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 - Slutspil -
Peder Lykke Skolen - 1 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Peder Lykke Skolen - 2 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 - Slutspil -
Peder Lykke Skolen - 3 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Vest 4. klasse - Piger Pulje 1 - Slutspil -
Gerbrandskolen - 1 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 2 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 3 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 4 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 5 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 6 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 7 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 8 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 9 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 2 -
Landsbyskolen Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 1 -
Lergravparkens Skole - 1 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 1 -
Lergravparkens Skole - 2 Drenge/Herrer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. Klasse - Drenge Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 1 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 2 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 3 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 4 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Gerbrandskolen - 5 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 6 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 7 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 8 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 2 -
Gerbrandskolen - 9 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 2 -
Landsbyskolen Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Lergravparkens Skole - 1 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 1 -
Lergravparkens Skole - 2 Piger/Damer Amager SK Skolehåndboldstævne - Amager Øst 4. klasse - Piger Pulje 2 -
Amager SK 1 Drenge/Herrer Max. Totalhåndboldstævne U9 - Travbane hallen U9 Drenge Pulje 1 -
Amager SK 2 Drenge/Herrer Max. Totalhåndboldstævne U9 - Travbane hallen U9 Drenge Pulje 1 -
Amager SK 1 Piger/Damer Max. Totalhåndboldstævne U9 - Travbane hallen U9 Piger A Pulje 1 -
Amager SK 2 Piger/Damer Max. Totalhåndboldstævne U9 - Travbane hallen U9 Piger B Pulje 1 -
Amager SK 3 Piger/Damer Max. Totalhåndboldstævne U9 - Travbane hallen U9 Piger B Pulje 1 -
Amager SK 4 Piger/Damer Max. Totalhåndboldstævne U9 - Travbane hallen U9 Piger B Pulje 2 -
Amager SK 1 Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U6 Mix Pulje 1 -
Amager SK 2 Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U6 Mix Pulje 1 -
Amager SK 3 Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U6 Mix Pulje 1 -
Amager SK 4 Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U6 Mix Pulje 1 -
Amager SK 1 Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U7/U8 Uøvede Pulje 1 -
Amager SK 2 Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U7/U8 Uøvede Pulje 1 -
Amager SK 3 Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U7/U8 Uøvede Pulje 3 -
Amager SK Mix/Blandet Totalhåndboldstævne U6/U8 - Travbane hallen U7/U8 Øvede Pulje 1 -

Turnerings/stævne søgning

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Række/Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
31-01-20 09:00 4. klasse - Piger - Pulje 1 Landsbyskolen - Lergravparkens Skole - 1 - Bane 1
31-01-20 09:00 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 1 - Gerbrandskolen - 2 - Bane 2
31-01-20 09:00 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 3 - Gerbrandskolen - 4 - Bane 3
31-01-20 09:10 4. klasse - Piger - Pulje 2 Lergravparkens Skole - 2 - Gerbrandskolen - 5 - Bane 1
31-01-20 09:10 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 6 - Gerbrandskolen - 7 - Bane 2
31-01-20 09:10 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 8 - Gerbrandskolen - 9 - Bane 3
31-01-20 09:20 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Landsbyskolen - Gerbrandskolen - 1 - Bane 1
31-01-20 09:20 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 2 - Gerbrandskolen - 3 - Bane 2
31-01-20 09:20 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 4 - Lergravparkens Skole - 1 - Bane 3
31-01-20 09:30 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 5 - Gerbrandskolen - 6 - Bane 1
31-01-20 09:30 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 7 - Gerbrandskolen - 8 - Bane 2
31-01-20 09:30 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 9 - Lergravparkens Skole - 2 - Bane 3
31-01-20 09:40 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 2 - Landsbyskolen - Bane 1
31-01-20 09:40 4. klasse - Piger - Pulje 1 Lergravparkens Skole - 1 - Gerbrandskolen - 3 - Bane 2
31-01-20 09:40 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 4 - Gerbrandskolen - 1 - Bane 3
31-01-20 09:50 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 7 - Lergravparkens Skole - 2 - Bane 1
31-01-20 09:50 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 5 - Gerbrandskolen - 8 - Bane 2
31-01-20 09:50 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 9 - Gerbrandskolen - 6 - Bane 3
31-01-20 10:00 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 3 - Landsbyskolen - Bane 1
31-01-20 10:00 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 1 - Gerbrandskolen - 4 - Bane 2
31-01-20 10:00 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Lergravparkens Skole - 1 - Gerbrandskolen - 2 - Bane 3
31-01-20 10:10 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 8 - Gerbrandskolen - 5 - Bane 1
31-01-20 10:10 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 6 - Gerbrandskolen - 9 - Bane 2
31-01-20 10:10 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Lergravparkens Skole - 2 - Gerbrandskolen - 7 - Bane 3
31-01-20 10:20 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 3 - Gerbrandskolen - 2 - Bane 1
31-01-20 10:20 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 1 - Landsbyskolen - Bane 2
31-01-20 10:20 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 4 - Lergravparkens Skole - 1 - Bane 3
31-01-20 10:30 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 8 - Gerbrandskolen - 7 - Bane 1
31-01-20 10:30 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 6 - Lergravparkens Skole - 2 - Bane 2
31-01-20 10:30 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 9 - Gerbrandskolen - 5 - Bane 3
31-01-20 10:40 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 4 - Gerbrandskolen - 3 - Bane 1
31-01-20 10:40 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 2 - Landsbyskolen - Bane 2
31-01-20 10:40 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Lergravparkens Skole - 1 - Gerbrandskolen - 1 - Bane 3
31-01-20 10:50 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 9 - Gerbrandskolen - 8 - Bane 1
31-01-20 10:50 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 7 - Gerbrandskolen - 5 - Bane 2
31-01-20 10:50 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Lergravparkens Skole - 2 - Gerbrandskolen - 6 - Bane 3
31-01-20 11:00 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 1 - Gerbrandskolen - 3 - Bane 1
31-01-20 11:00 4. klasse - Piger - Pulje 1 Landsbyskolen - Gerbrandskolen - 4 - Bane 2
31-01-20 11:00 4. klasse - Piger - Pulje 1 Lergravparkens Skole - 1 - Gerbrandskolen - 2 - Bane 3
31-01-20 11:10 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 6 - Gerbrandskolen - 8 - Bane 1
31-01-20 11:10 4. klasse - Piger - Pulje 2 Lergravparkens Skole - 2 - Gerbrandskolen - 9 - Bane 2
31-01-20 11:10 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 5 - Gerbrandskolen - 7 - Bane 3
31-01-20 11:20 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 2 - Gerbrandskolen - 4 - Bane 1
31-01-20 11:20 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Landsbyskolen - Lergravparkens Skole - 1 - Bane 2
31-01-20 11:20 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 1 - Gerbrandskolen - 3 - Bane 3
31-01-20 11:30 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 7 - Gerbrandskolen - 9 - Bane 1
31-01-20 11:30 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 5 - Lergravparkens Skole - 2 - Bane 2
31-01-20 11:30 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 6 - Gerbrandskolen - 8 - Bane 3
31-01-20 11:40 4. klasse - Piger - Pulje 1 Landsbyskolen - Gerbrandskolen - 3 - Bane 1
31-01-20 11:40 4. klasse - Piger - Pulje 1 Lergravparkens Skole - 1 - Gerbrandskolen - 1 - Bane 2
31-01-20 11:40 4. klasse - Piger - Pulje 1 Gerbrandskolen - 2 - Gerbrandskolen - 4 - Bane 3
31-01-20 11:50 4. klasse - Piger - Pulje 2 Lergravparkens Skole - 2 - Gerbrandskolen - 8 - Bane 1
31-01-20 11:50 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 5 - Gerbrandskolen - 6 - Bane 2
31-01-20 11:50 4. klasse - Piger - Pulje 2 Gerbrandskolen - 7 - Gerbrandskolen - 9 - Bane 3
31-01-20 12:00 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Landsbyskolen - Gerbrandskolen - 4 - Bane 1
31-01-20 12:00 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 1 - Gerbrandskolen - 2 - Bane 2
31-01-20 12:00 4. Klasse - Drenge - Pulje 1 Gerbrandskolen - 3 - Lergravparkens Skole - 1 - Bane 3
31-01-20 12:10 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 5 - Gerbrandskolen - 9 - Bane 1
31-01-20 12:10 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 6 - Gerbrandskolen - 7 - Bane 2
31-01-20 12:10 4. Klasse - Drenge - Pulje 2 Gerbrandskolen - 8 - Lergravparkens Skole - 2 - Bane 3
01-02-20 09:00 U7/U8 Uøvede - Pulje 1 Tårnby HK 1 - Amager SK 2 - Bane 2
01-02-20 09:00 U6 Mix - Pulje 1 Amager SK 3 - Amager SK 2 - Bane 1
01-02-20 09:00 U7/U8 Øvede - Pulje 1 Amager SK - Tårnby HK - Bane 3
01-02-20 09:15 U7/U8 Uøvede - Pulje 1 Amager SK 1 - Tårnby HK 2 - Bane 2
01-02-20 09:15 U6 Mix - Pulje 1 Amager SK 1 - Amager SK 4 - Bane 1
01-02-20 09:30 U7/U8 Uøvede - Pulje 1 Amager SK 2 - Amager SK 1 - Bane 2
01-02-20 09:30 U6 Mix - Pulje 1 Amager SK 2 - Amager SK 1 - Bane 1
01-02-20 09:30 U7/U8 Øvede - Pulje 1 Tårnby HK - Amager SK - Bane 3
01-02-20 09:45 U6 Mix - Pulje 1 Amager SK 4 - Amager SK 3 - Bane 1
01-02-20 09:45 U7/U8 Uøvede - Pulje 3 Amager SK 3 - Tårnby HK 4 - Bane 3
01-02-20 10:00 U7/U8 Uøvede - Pulje 1 Amager SK 1 - Tårnby HK 1 - Bane 2
01-02-20 10:00 U6 Mix - Pulje 1 Amager SK 1 - Amager SK 3 - Bane 1
01-02-20 10:00 U7/U8 Øvede - Pulje 1 Amager SK - Tårnby HK - Bane 3
01-02-20 10:15 U7/U8 Uøvede - Pulje 1 Amager SK 2 - Tårnby HK 2 - Bane 2
01-02-20 10:15 U6 Mix - Pulje 1 Amager SK 2 - Amager SK 4 - Bane 1
01-02-20 10:15 U7/U8 Uøvede - Pulje 3 Tårnby HK 3 - Amager SK 3 - Bane 3
01-02-20 10:30 U7/U8 Uøvede - Pulje 3 Tårnby HK 4 - Amager SK 3 - Bane 3
01-02-20 10:45 U7/U8 Uøvede - Pulje 3 Amager SK 3 - Tårnby HK 3 - Bane 3
01-02-20 11:15 U9 Piger B - Pulje 1 Hareskov Håndbold 1 - Amager SK 2 - Bane 1
01-02-20 11:30 U9 Piger B - Pulje 1 Amager SK 3 - BK Ydun 2 - Bane 1
01-02-20 12:00 U9 Piger B - Pulje 1 BK Ydun 2 - Amager SK 2 - Bane 1
01-02-20 12:15 U9 Piger B - Pulje 1 Københavns Håndboldklub 1 - Amager SK 3 - Bane 1
01-02-20 12:45 U9 Piger B - Pulje 1 Amager SK 2 - Københavns Håndboldklub 1 - Bane 1
01-02-20 13:00 U9 Piger B - Pulje 1 Amager SK 3 - Hareskov Håndbold 1 - Bane 1
01-02-20 13:15 U9 Piger B - Pulje 2 Amager SK 4 - Københavns Håndboldklub 2 - Bane 1
01-02-20 13:45 U9 Piger B - Pulje 2 AG Håndbold - Amager SK 4 - Bane 1
01-02-20 14:30 U9 Piger B - Pulje 2 Tårnby HK 3 - Amager SK 4 - Bane 1
01-02-20 15:30 U9 Piger A - Pulje 1 Amager SK 1 - BK Ydun 1 - Bane 1
01-02-20 15:45 U9 Piger A - Pulje 1 Tårnby HK 1 - Amager SK 1 - Bane 1
01-02-20 16:15 U9 Piger A - Pulje 1 Amager SK 1 - Tårnby HK 2 - Bane 1
01-02-20 16:45 U9 Drenge - Pulje 1 Københavns Håndboldklub - Amager SK 2 - Bane 1
01-02-20 17:00 U9 Drenge - Pulje 1 Amager SK 1 - HIK 1 - Bane 1
01-02-20 17:30 U9 Drenge - Pulje 1 Amager SK 1 - Københavns Håndboldklub - Bane 1
01-02-20 18:00 U9 Drenge - Pulje 1 HIK 2 - Amager SK 2 - Bane 1
01-02-20 18:30 U9 Drenge - Pulje 1 HIK 2 - Amager SK 1 - Bane 1
01-02-20 18:45 U9 Drenge - Pulje 1 Amager SK 2 - SMUT BG - Bane 1

Til toppen