Terræn Grovpistol cal. 32 | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. maj 2020 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 6 52.67
R172 R252 R351 R450
Sum225 Snit56.25
2. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 51.50
R154 R252 R350 R450
Sum206 Snit51.50
3. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 5 50.00
R163 R250 R347 R446
Sum206 Snit51.50
4. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 6 48.50
R159 R250 R350 R446
Sum205 Snit51.25
5. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 6 48.00
R158 R249 R349 R446
Sum202 Snit50.50
6. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 4 49.25
R166 R250 R342 R439
Sum197 Snit49.25
7. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 6 47.83
R152 R250 R348 R446
Sum196 Snit49.00
8. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 48.75
R150 R250 R349 R446
Sum195 Snit48.75
9. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 6 45.33
R160 R248 R346 R441
Sum195 Snit48.75
10. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 6 45.83
R151 R249 R346 R444
Sum190 Snit47.50
11. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 4 47.00
R148 R248 R346 R446
Sum188 Snit47.00
12. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 45.75
R160 R245 R339 R439
Sum183 Snit45.75
13. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 6 42.50
R149 R247 R344 R441
Sum181 Snit45.25
14. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 5 43.60
R149 R249 R342 R440
Sum180 Snit45.00
15. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 4 43.00
R148 R244 R342 R438
Sum172 Snit43.00
16. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 43.00
R150 R245 R341 R436
Sum172 Snit43.00
17. 127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 4 43.00
R149 R248 R342 R433
Sum172 Snit43.00
18. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 4 42.25
R148 R246 R339 R436
Sum169 Snit42.25
19. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 42.00
R150 R243 R342 R433
Sum168 Snit42.00
20. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 4 41.00
R146 R246 R343 R429
Sum164 Snit41.00
21. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 38.60
R142 R242 R338 R438
Sum160 Snit40.00
22. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 4 38.00
R144 R240 R338 R430
Sum152 Snit38.00
23. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 4 37.75
R145 R239 R334 R433
Sum151 Snit37.75
24. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 49.67
R151 R249 R349 R4-
Sum149 Snit49.67
25. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 4 36.00
R139 R238 R335 R432
Sum144 Snit36.00
26. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 47.00
R150 R246 R345 R4-
Sum141 Snit47.00
27. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 3 46.33
R155 R243 R341 R4-
Sum139 Snit46.33
28. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 4 34.75
R138 R238 R334 R429
Sum139 Snit34.75
29. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 46.00
R148 R247 R343 R4-
Sum138 Snit46.00
30. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 3 44.67
R146 R246 R342 R4-
Sum134 Snit44.67
31. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 3 43.33
R145 R243 R342 R4-
Sum130 Snit43.33
32. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 3 43.33
R147 R242 R341 R4-
Sum130 Snit43.33
33. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 42.00
R145 R243 R338 R4-
Sum126 Snit42.00
34. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 3 41.67
R144 R241 R340 R4-
Sum125 Snit41.67
35. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 41.33
R146 R243 R335 R4-
Sum124 Snit41.33
36. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 3 41.33
R145 R243 R336 R4-
Sum124 Snit41.33
37. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 4 31.00
R137 R233 R332 R422
Sum124 Snit31.00
38. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 3 41.00
R145 R244 R334 R4-
Sum123 Snit41.00
39. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 3 40.67
R146 R238 R338 R4-
Sum122 Snit40.67
40. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 40.33
R144 R240 R337 R4-
Sum121 Snit40.33
41. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 3 40.00
R146 R246 R328 R4-
Sum120 Snit40.00
42. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 40.00
R141 R240 R339 R4-
Sum120 Snit40.00
43. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 40.00
R145 R238 R337 R4-
Sum120 Snit40.00
44. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 38.33
R142 R240 R333 R4-
Sum115 Snit38.33
45. 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 38.33
R143 R237 R335 R4-
Sum115 Snit38.33
46. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 36.67
R141 R237 R332 R4-
Sum110 Snit36.67
47. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 3 36.33
R146 R232 R331 R4-
Sum109 Snit36.33
48. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 53.00
R164 R242 R3- R4-
Sum106 Snit53.00
49. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 3 35.00
R141 R234 R330 R4-
Sum105 Snit35.00
50. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 4 26.25
R135 R229 R325 R416
Sum105 Snit26.25
51. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 3 34.33
R138 R234 R331 R4-
Sum103 Snit34.33
52. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 2 51.00
R154 R248 R3- R4-
Sum102 Snit51.00
53. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 2 50.00
R151 R249 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
54. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 49.00
R150 R248 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
55. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 49.00
R151 R247 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
56. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 2 48.50
R149 R248 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
57. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 32.33
R137 R232 R328 R4-
Sum97 Snit32.33
58. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 48.00
R150 R246 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
59. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 3 31.00
R136 R232 R325 R4-
Sum93 Snit31.00
60. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 44.50
R147 R242 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
61. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 3 29.67
R134 R229 R326 R4-
Sum89 Snit29.67
62. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 44.00
R148 R240 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
63. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 43.50
R144 R243 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
64. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 43.50
R149 R238 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
65. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 3 29.00
R135 R230 R322 R4-
Sum87 Snit29.00
66. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
67. 90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 42.00
R146 R238 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
68. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 41.50
R142 R241 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
69. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GP 2 41.50
R142 R241 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
70. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 40.00
R147 R233 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
71. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
72. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.50
R142 R237 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
73. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
74. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.00
R141 R237 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
75. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
76. 133359 Peter Lindequist Madsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 2 38.50
R142 R235 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
77. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 3 25.67
R129 R226 R322 R4-
Sum77 Snit25.67
78. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 2 36.50
R140 R233 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
79. 126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GP 2 36.00
R138 R234 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
80. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 36.00
R138 R234 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
81. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 2 35.00
R141 R229 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
82. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 2 34.00
R136 R232 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
83. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 33.00
R137 R229 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
84. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 2 32.50
R139 R226 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
85. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 4 15.75
R120 R218 R316 R49
Sum63 Snit15.75
86. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 31.00
R136 R226 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
87. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GP 2 31.00
R134 R228 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
88. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
89. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
90. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 54.00
R154 R2- R3- R4-
Sum54 Snit54.00
91. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 2 25.50
R128 R223 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
92. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
93. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
94. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
95. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
96. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GP 2 25.00
R129 R221 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
97. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
98. 135747 Lennart Gustafsson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
99. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
100. 139370 Rune Hammer Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
101. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
102. 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
103. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
104. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
105. 135741 Klas Svensson Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
106. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
107. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
108. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
109. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
110. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
111. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
112. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
113. 37347 Ole Iversen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
114. 135748 Mona Rundquist DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
115. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
116. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
117. 36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 20.50
R127 R214 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
118. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
119. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
120. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
121. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
122. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
123. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
124. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
125. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
126. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
127. 32302 Laura Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
128. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
129. 25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
130. 30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
131. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
132. 121745 Karsten Hornshøj Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
133. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
134. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
135. 111883 Stine Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
136. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
137. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
138. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
139. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
140. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
141. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
142. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
143. 39817 Jesper B Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
144. 138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
145. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
146. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
147. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
148. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
149. 137208 Jesper Liberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
150. 98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
151. 128893 Sebastian Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
152. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
153. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
154. 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
155. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
156. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
157. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
158. 50300 Asbjørn Christensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
159. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
160. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
161. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
162. 132732 Lene Rønfeldt Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
163. 107555 Ina Frahm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
164. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
165. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
166. 71901 Tony Nobis Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GP 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
167. 120383 Mads Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00

Til toppen