Terræn GrovPistol GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. april 2021 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 4 53.50
R160 R253 R351 R450
Sum214 Snit53.50
2. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 4 47.75
R155 R249 R345 R442
Sum191 Snit47.75
3. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 55.33
R165 R251 R350 R4-
Sum166 Snit55.33
4. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 42.67
R147 R242 R339 R4-
Sum128 Snit42.67
5. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 40.00
R148 R245 R327 R4-
Sum120 Snit40.00
6. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 3 38.33
R144 R238 R333 R4-
Sum115 Snit38.33
7. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 38.00
R144 R236 R334 R4-
Sum114 Snit38.00
8. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 3 36.00
R139 R237 R332 R4-
Sum108 Snit36.00
9. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 53.50
R155 R252 R3- R4-
Sum107 Snit53.50
10. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 35.33
R141 R238 R327 R4-
Sum106 Snit35.33
11. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 51.00
R151 R251 R3- R4-
Sum102 Snit51.00
12. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 50.00
R154 R246 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
13. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 49.50
R152 R247 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
14. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 48.00
R150 R246 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
15. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
16. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 47.50
R149 R246 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
17. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 47.00
R151 R243 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
18. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 31.33
R134 R232 R328 R4-
Sum94 Snit31.33
19. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 31.33
R135 R234 R325 R4-
Sum94 Snit31.33
20. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 46.00
R148 R244 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
21. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 45.50
R149 R242 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
22. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 2 44.50
R145 R244 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
23. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 3 29.67
R135 R229 R325 R4-
Sum89 Snit29.67
24. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 44.00
R145 R243 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
25. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 44.00
R145 R243 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
26. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
27. 132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 2 42.50
R143 R242 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
28. 125488 John Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 27.67
R135 R226 R322 R4-
Sum83 Snit27.67
29. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 41.00
R144 R238 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
30. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 40.50
R141 R240 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
31. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 40.00
R145 R235 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
32. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 26.00
R128 R227 R323 R4-
Sum78 Snit26.00
33. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 37.50
R141 R234 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
34. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 36.00
R138 R234 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
35. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 24.00
R126 R224 R322 R4-
Sum72 Snit24.00
36. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 34.50
R141 R228 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
37. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 34.00
R140 R228 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
38. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 33.50
R138 R229 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
39. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 32.50
R143 R222 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
40. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 32.50
R134 R231 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
41. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 2 32.00
R133 R231 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
42. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 63.00
R163 R2- R3- R4-
Sum63 Snit63.00
43. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 31.50
R141 R222 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
44. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 30.50
R134 R227 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
45. 135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 30.00
R138 R222 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
46. 142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 29.50
R133 R226 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
47. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 28.00
R133 R223 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
48. 134893 Hans Skjerning Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
49. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
50. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 18.33
R126 R224 R35 R4-
Sum55 Snit18.33
51. 127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 53.00
R153 R2- R3- R4-
Sum53 Snit53.00
52. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 26.50
R128 R225 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
53. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 52.00
R152 R2- R3- R4-
Sum52 Snit52.00
54. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 25.50
R132 R219 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
55. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 25.50
R130 R221 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
56. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 17.00
R120 R217 R314 R4-
Sum51 Snit17.00
57. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
58. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
59. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
60. 133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 24.50
R130 R219 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
61. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
62. 144371 Henning Egon Stich Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
63. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
64. 141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
65. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 23.00
R132 R214 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
66. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
67. 139100 Kim Johansen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
68. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
69. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 22.00
R123 R221 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
70. 90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
71. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
72. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
73. 128589 Thomas Viborg Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
74. 101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
75. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
76. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
77. 117024 Poul Mudmundsson Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
78. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
79. 110568 Nikolaj Wollenberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
80. 127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
81. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
82. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
83. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
84. 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
85. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
86. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
87. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
88. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
89. 29501 Niels Olesen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
90. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
91. 22274 Peter Ugilt Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
92. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
93. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
94. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
95. 142722 Oliver Benub Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
96. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
97. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
98. 142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
99. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
100. 137890 Simon Bo Pedersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
101. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
102. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
103. 133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 16.50
R128 R25 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
104. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
105. 126498 Ronny Erik Nielsen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
106. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
107. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
108. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
109. 139101 Mads Skovsted Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
110. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
111. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
112. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
113. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
114. 123557 Klaus Andersen Brædstrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
115. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
116. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
117. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
118. 130399 Jeppe Stjernholm Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
119. 129160 Jan Herløv Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
120. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
121. 51584 Palle Rosthøj Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
122. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
123. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
124. 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
125. 125379 Karsten Uglebjerg Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
126. 52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
127. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
128. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
129. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
130. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
131. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
132. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
133. 142719 Kai Hallmann Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
134. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
135. 111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
136. 137250 Peter Isaksen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
137. 52762 Daniel Knudsen Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
138. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
139. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
140. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
141. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
142. 26471 Torben V. Hansen Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
143. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
144. 142723 Damir Wenhadt Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
145. 144416 Morten Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
146. 144368 Lars Christophersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
147. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
148. 131684 Lars Trenessøn Nielsen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
149. 137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
150. 142223 Torben Dahl Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
151. 134205 John Wennerstrøm Rasmussen Svendborg Jagtforening
DGI Fyn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
152. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
153. 121177 Claus Skøtte Madsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
154. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
155. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
156. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
157. 139900 Klaus Sørensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
158. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
159. 137249 Peter Folke Pedersen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
160. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
161. 125050 Lars Rasmussen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
162. 138135 Brian Juulsmose Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
163. 142491 Erik Wennerstrøm Rasmussen Svendborg Jagtforening
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
164. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
165. 91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
166. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
167. 142258 Jesper Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
168. 142600 Peter Lindegaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
169. 142257 Hans Møller Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
170. 114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
171. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
172. 144367 Robert Binensztok Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
173. 129605 Karsten Blåklit Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
174. 114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
175. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
176. 129607 Morten O Nielsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
177. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
178. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
179. 142718 Dietmar Schlüter Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 0.00
R10 R2- R3- R4-
Sum0 Snit0.00

Til toppen