Terrænskyttenål cal. 22 | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 03. august 2021 - kl. 06:07
Periode: 01. januar 2021 - 31. december 2021

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 3 bedste resultater
1. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 51.00
R152 R250 R3-
Sum102 Snit51.00
2. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 2 51.00
R153 R249 R3-
Sum102 Snit51.00
3. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
TP1 2 50.00
R150 R250 R3-
Sum100 Snit50.00
4. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP1 2 49.50
R151 R248 R3-
Sum99 Snit49.50
5. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP1 2 49.00
R152 R246 R3-
Sum98 Snit49.00
6. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP1 2 48.00
R151 R245 R3-
Sum96 Snit48.00
7. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP1 2 46.00
R148 R244 R3-
Sum92 Snit46.00
8. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 44.00
R149 R239 R3-
Sum88 Snit44.00
9. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP3 2 44.00
R145 R243 R3-
Sum88 Snit44.00
10. 141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 43.50
R144 R243 R3-
Sum87 Snit43.50
11. 45753 Lars Johannesen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP2 2 43.00
R145 R241 R3-
Sum86 Snit43.00
12. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 43.00
R146 R240 R3-
Sum86 Snit43.00
13. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 43.00
R146 R240 R3-
Sum86 Snit43.00
14. 90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 42.50
R145 R240 R3-
Sum85 Snit42.50
15. 127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 42.50
R144 R241 R3-
Sum85 Snit42.50
16. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP3 2 42.50
R146 R239 R3-
Sum85 Snit42.50
17. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 2 42.50
R148 R237 R3-
Sum85 Snit42.50
18. 127338 Anja Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP1 2 42.00
R144 R240 R3-
Sum84 Snit42.00
19. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 41.50
R143 R240 R3-
Sum83 Snit41.50
20. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP1 2 40.50
R144 R237 R3-
Sum81 Snit40.50
21. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 2 40.50
R141 R240 R3-
Sum81 Snit40.50
22. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP2 2 40.50
R141 R240 R3-
Sum81 Snit40.50
23. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 40.00
R147 R233 R3-
Sum80 Snit40.00
24. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 2 40.00
R140 R240 R3-
Sum80 Snit40.00
25. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 38.50
R141 R236 R3-
Sum77 Snit38.50
26. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
TP3 2 37.50
R139 R236 R3-
Sum75 Snit37.50
27. 51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 2 37.50
R141 R234 R3-
Sum75 Snit37.50
28. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 37.00
R138 R236 R3-
Sum74 Snit37.00
29. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 35.50
R141 R230 R3-
Sum71 Snit35.50
30. 52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 2 35.00
R136 R234 R3-
Sum70 Snit35.00
31. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
TP2 2 35.00
R140 R230 R3-
Sum70 Snit35.00
32. 142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
TP4 2 34.00
R136 R232 R3-
Sum68 Snit34.00
33. 142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
TP4 2 33.00
R135 R231 R3-
Sum66 Snit33.00
34. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP1 2 31.00
R142 R220 R3-
Sum62 Snit31.00
35. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP2 2 29.50
R135 R224 R3-
Sum59 Snit29.50
36. 135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 29.50
R143 R216 R3-
Sum59 Snit29.50
37. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 28.00
R129 R227 R3-
Sum56 Snit28.00
38. 101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 51.00
R151 R2- R3-
Sum51 Snit51.00
39. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP2 1 51.00
R151 R2- R3-
Sum51 Snit51.00
40. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 51.00
R151 R2- R3-
Sum51 Snit51.00
41. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
TP3 1 50.00
R150 R2- R3-
Sum50 Snit50.00
42. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 50.00
R150 R2- R3-
Sum50 Snit50.00
43. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 50.00
R150 R2- R3-
Sum50 Snit50.00
44. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
TP1 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
45. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP1 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
46. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP2 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
47. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
TP1 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
48. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
49. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP1 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
50. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP1 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
51. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP1 1 48.00
R148 R2- R3-
Sum48 Snit48.00
52. 127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP1 1 48.00
R148 R2- R3-
Sum48 Snit48.00
53. 37347 Ole Iversen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP1 1 47.00
R147 R2- R3-
Sum47 Snit47.00
54. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP2 1 47.00
R147 R2- R3-
Sum47 Snit47.00
55. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP1 1 47.00
R147 R2- R3-
Sum47 Snit47.00
56. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP1 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
57. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
58. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
59. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP2 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
60. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3-
Sum45 Snit45.00
61. 133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 22.50
R127 R218 R3-
Sum45 Snit22.50
62. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3-
Sum44 Snit44.00
63. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP3 1 43.00
R143 R2- R3-
Sum43 Snit43.00
64. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP4 1 43.00
R143 R2- R3-
Sum43 Snit43.00
65. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3-
Sum42 Snit42.00
66. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP2 1 42.00
R142 R2- R3-
Sum42 Snit42.00
67. 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 42.00
R142 R2- R3-
Sum42 Snit42.00
68. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3-
Sum42 Snit42.00
69. 144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 3 14.00
R124 R210 R38
Sum42 Snit14.00
70. 128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP3 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
71. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
72. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
TP3 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
73. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
74. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
75. 24686 Jan Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP4 1 41.00
R141 R2- R3-
Sum41 Snit41.00
76. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
77. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP2 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
78. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
79. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
80. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
81. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP1 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
82. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
83. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP3 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
84. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
85. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP2 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
86. 136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 40.00
R140 R2- R3-
Sum40 Snit40.00
87. 37911 Henrik Johansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP1 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
88. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
TP2 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
89. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP2 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
90. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
91. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
TP2 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
92. 144371 Henning Egon Stich Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
TP4 1 39.00
R139 R2- R3-
Sum39 Snit39.00
93. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
94. 31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
TP2 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
95. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 38.00
R138 R2- R3-
Sum38 Snit38.00
96. 107164 Keld Winther Andreasen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
97. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP2 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
98. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
99. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
100. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
TP3 1 37.00
R137 R2- R3-
Sum37 Snit37.00
101. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
TP3 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
102. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
103. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3-
Sum36 Snit36.00
104. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 18.00
R122 R214 R3-
Sum36 Snit18.00
105. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 35.00
R135 R2- R3-
Sum35 Snit35.00
106. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 35.00
R135 R2- R3-
Sum35 Snit35.00
107. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
108. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
109. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
110. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
111. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 34.00
R134 R2- R3-
Sum34 Snit34.00
112. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP3 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
113. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
114. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
115. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
TP2 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
116. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
117. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
118. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
119. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
120. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 32.00
R132 R2- R3-
Sum32 Snit32.00
121. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 32.00
R132 R2- R3-
Sum32 Snit32.00
122. 139900 Klaus Sørensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
TP3 1 32.00
R132 R2- R3-
Sum32 Snit32.00
123. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 16.00
R117 R215 R3-
Sum32 Snit16.00
124. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
125. 32302 Laura Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP3 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
126. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 31.00
R131 R2- R3-
Sum31 Snit31.00
127. 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
TP3 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
128. 100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
JUN 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
129. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
130. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
131. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP3 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
132. 144416 Morten Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
TP4 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
133. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP4 1 29.00
R129 R2- R3-
Sum29 Snit29.00
134. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP4 1 29.00
R129 R2- R3-
Sum29 Snit29.00
135. 46286 Trine Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP3 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
136. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
137. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP4 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
138. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
TP3 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
139. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP2 1 28.00
R128 R2- R3-
Sum28 Snit28.00
140. 87571 Anders Diget Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP4 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
141. 119080 Alexander Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP4 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
142. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
143. 131684 Lars Trenessøn Nielsen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 27.00
R127 R2- R3-
Sum27 Snit27.00
144. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
TP4 1 26.00
R126 R2- R3-
Sum26 Snit26.00
145. 129255 Dorthe Løvig Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP4 1 26.00
R126 R2- R3-
Sum26 Snit26.00
146. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP3 1 26.00
R126 R2- R3-
Sum26 Snit26.00
147. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
TP3 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
148. 102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
149. 139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP4 1 25.00
R125 R2- R3-
Sum25 Snit25.00
150. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 24.00
R124 R2- R3-
Sum24 Snit24.00
151. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 24.00
R124 R2- R3-
Sum24 Snit24.00
152. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP3 1 24.00
R124 R2- R3-
Sum24 Snit24.00
153. 133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
TP4 1 23.00
R123 R2- R3-
Sum23 Snit23.00
154. 144566 Alexander Johannessen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 23.00
R123 R2- R3-
Sum23 Snit23.00
155. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
156. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP3 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
157. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
TP2 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
158. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 22.00
R122 R2- R3-
Sum22 Snit22.00
159. 139831 Jan Ebdrup Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 21.00
R121 R2- R3-
Sum21 Snit21.00
160. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP4 1 21.00
R121 R2- R3-
Sum21 Snit21.00
161. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 20.00
R120 R2- R3-
Sum20 Snit20.00
162. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 19.00
R119 R2- R3-
Sum19 Snit19.00
163. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
TP4 1 19.00
R119 R2- R3-
Sum19 Snit19.00
164. 121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP4 1 19.00
R119 R2- R3-
Sum19 Snit19.00
165. 137477 Brian Juulsmose Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
166. 125379 Karsten Uglebjerg Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 16.00
R116 R2- R3-
Sum16 Snit16.00
167. 107842 Jens-Christian Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
JUN 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00
168. 45192 Bjarne Madsen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00
169. 144401 Albert Ahlmann-Ohlsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
JUN 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00
170. 144402 Nicolai Ahlmann-Ohlsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00
171. 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 13.00
R113 R2- R3-
Sum13 Snit13.00
172. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 13.00
R113 R2- R3-
Sum13 Snit13.00
173. 141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 11.00
R111 R2- R3-
Sum11 Snit11.00
174. 137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 10.00
R110 R2- R3-
Sum10 Snit10.00
175. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
TP4 1 3.00
R13 R2- R3-
Sum3 Snit3.00

Til toppen