Terrænskyttenål cal. 32 | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. maj 2020 - kl. 06:07
Periode: 01. januar 2020 - 31. december 2020

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 3 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 72.00
R172 R2- R3-
Sum72 Snit72.00
2. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 66.00
R166 R2- R3-
Sum66 Snit66.00
3. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 64.00
R164 R2- R3-
Sum64 Snit64.00
4. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 63.00
R163 R2- R3-
Sum63 Snit63.00
5. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 60.00
R160 R2- R3-
Sum60 Snit60.00
6. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 60.00
R160 R2- R3-
Sum60 Snit60.00
7. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 59.00
R159 R2- R3-
Sum59 Snit59.00
8. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 58.00
R158 R2- R3-
Sum58 Snit58.00
9. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 55.00
R155 R2- R3-
Sum55 Snit55.00
10. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 50.00
R150 R2- R3-
Sum50 Snit50.00
11. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
12. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
13. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 49.00
R149 R2- R3-
Sum49 Snit49.00
14. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 47.00
R147 R2- R3-
Sum47 Snit47.00
15. 90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
16. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 46.00
R146 R2- R3-
Sum46 Snit46.00
17. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 45.00
R145 R2- R3-
Sum45 Snit45.00
18. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
19. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 33.00
R133 R2- R3-
Sum33 Snit33.00
20. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 30.00
R130 R2- R3-
Sum30 Snit30.00
21. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 29.00
R129 R2- R3-
Sum29 Snit29.00
22. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 26.00
R126 R2- R3-
Sum26 Snit26.00
23. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 23.00
R123 R2- R3-
Sum23 Snit23.00
24. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 19.00
R119 R2- R3-
Sum19 Snit19.00
25. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 14.00
R114 R2- R3-
Sum14 Snit14.00

Til toppen