Præmievåben-terræn-riffel | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. januar 2021 - kl. 06:06
Periode: 16. august 2019 - 16. august 2020

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 2 bedste resultater
1. 80892 Casper Norup Bertelsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 3 47.00
R150 R246
Sum96 Snit48.00
2. 80892 Casper Norup Bertelsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 47.00
R150 R246
Sum96 Snit48.00
3. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 46.50
R151 R242
Sum93 Snit46.50
4. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 46.50
R151 R242
Sum93 Snit46.50
5. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 41.67
R147 R242
Sum89 Snit44.50
6. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 41.67
R147 R242
Sum89 Snit44.50
7. 28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 3 40.00
R145 R244
Sum89 Snit44.50
8. 28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 3 40.00
R145 R244
Sum89 Snit44.50
9. 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 3 38.00
R140 R238
Sum78 Snit39.00
10. 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 3 38.00
R140 R238
Sum78 Snit39.00
11. 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST2 2 38.00
R142 R234
Sum76 Snit38.00
12. 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST2 2 38.00
R142 R234
Sum76 Snit38.00
13. 30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 2 37.00
R140 R234
Sum74 Snit37.00
14. 30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 2 37.00
R140 R234
Sum74 Snit37.00
15. 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 26.25
R138 R225
Sum63 Snit31.50
16. 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 26.25
R138 R225
Sum63 Snit31.50
17. 56831 Mikkel Steen Andersen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 40.00
R140 R2-
Sum40 Snit40.00
18. 56831 Mikkel Steen Andersen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 40.00
R140 R2-
Sum40 Snit40.00
19. 97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 1 34.00
R134 R2-
Sum34 Snit34.00
20. 97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 1 34.00
R134 R2-
Sum34 Snit34.00
21. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 30.00
R130 R2-
Sum30 Snit30.00
22. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 30.00
R130 R2-
Sum30 Snit30.00
23. 83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 23.00
R123 R2-
Sum23 Snit23.00
24. 83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 23.00
R123 R2-
Sum23 Snit23.00
25. 53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 15.00
R115 R2-
Sum15 Snit15.00
26. 53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 15.00
R115 R2-
Sum15 Snit15.00

Til toppen