Luftpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. april 2021 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 4 287.75
R1292 R2287 R3287 R4285
Sum1151 Snit287.75
2. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 5 284.80
R1289 R2287 R3285 R4284
Sum1145 Snit286.25
3. 130936 Cecilie Hänsch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 8 279.13
R1283 R2283 R3282 R4282
Sum1130 Snit282.50
4. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 5 280.00
R1288 R2286 R3279 R4274
Sum1127 Snit281.75
5. 56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 7 275.57
R1278 R2278 R3278 R4278
Sum1112 Snit278.00
6. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 4 275.25
R1277 R2276 R3276 R4272
Sum1101 Snit275.25
7. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 1 4 272.25
R1277 R2272 R3271 R4269
Sum1089 Snit272.25
8. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 4 270.75
R1275 R2273 R3269 R4266
Sum1083 Snit270.75
9. 102595 Jan Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 4 265.75
R1270 R2269 R3267 R4257
Sum1063 Snit265.75
10. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 264.40
R1268 R2268 R3263 R4263
Sum1062 Snit265.50
11. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 261.20
R1266 R2263 R3260 R4260
Sum1049 Snit262.25
12. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 4 261.50
R1267 R2264 R3263 R4252
Sum1046 Snit261.50
13. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 260.50
R1266 R2262 R3257 R4257
Sum1042 Snit260.50
14. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 5 249.40
R1260 R2253 R3253 R4241
Sum1007 Snit251.75
15. 140769 Kim Ørtoft Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 4 247.00
R1254 R2251 R3243 R4240
Sum988 Snit247.00
16. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 241.50
R1243 R2241 R3241 R4241
Sum966 Snit241.50
17. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 233.50
R1239 R2239 R3228 R4228
Sum934 Snit233.50
18. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 287.67
R1293 R2287 R3283 R4-
Sum863 Snit287.67
19. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 287.33
R1290 R2286 R3286 R4-
Sum862 Snit287.33
20. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 287.33
R1292 R2285 R3285 R4-
Sum862 Snit287.33
21. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 285.67
R1290 R2287 R3280 R4-
Sum857 Snit285.67
22. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 284.33
R1286 R2284 R3283 R4-
Sum853 Snit284.33
23. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 284.00
R1286 R2286 R3280 R4-
Sum852 Snit284.00
24. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 282.33
R1284 R2282 R3281 R4-
Sum847 Snit282.33
25. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 281.67
R1287 R2281 R3277 R4-
Sum845 Snit281.67
26. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 3 281.00
R1287 R2280 R3276 R4-
Sum843 Snit281.00
27. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 3 280.67
R1284 R2280 R3278 R4-
Sum842 Snit280.67
28. 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 280.00
R1287 R2280 R3273 R4-
Sum840 Snit280.00
29. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 279.67
R1281 R2280 R3278 R4-
Sum839 Snit279.67
30. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 3 278.00
R1286 R2277 R3271 R4-
Sum834 Snit278.00
31. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 277.00
R1281 R2277 R3273 R4-
Sum831 Snit277.00
32. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 1 3 276.67
R1280 R2278 R3272 R4-
Sum830 Snit276.67
33. 103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 3 275.67
R1279 R2275 R3273 R4-
Sum827 Snit275.67
34. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 275.33
R1283 R2273 R3270 R4-
Sum826 Snit275.33
35. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 275.00
R1282 R2276 R3267 R4-
Sum825 Snit275.00
36. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 274.33
R1279 R2273 R3271 R4-
Sum823 Snit274.33
37. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 3 273.67
R1280 R2276 R3265 R4-
Sum821 Snit273.67
38. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 273.67
R1277 R2277 R3267 R4-
Sum821 Snit273.67
39. 137417 Anne Voss Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 268.33
R1276 R2270 R3259 R4-
Sum805 Snit268.33
40. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 267.67
R1274 R2268 R3261 R4-
Sum803 Snit267.67
41. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 267.33
R1270 R2266 R3266 R4-
Sum802 Snit267.33
42. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 266.33
R1275 R2264 R3260 R4-
Sum799 Snit266.33
43. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 266.33
R1269 R2265 R3265 R4-
Sum799 Snit266.33
44. 142913 Ole Andersen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 265.33
R1268 R2266 R3262 R4-
Sum796 Snit265.33
45. 122705 Rune Knudsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 263.67
R1269 R2261 R3261 R4-
Sum791 Snit263.67
46. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 263.67
R1274 R2263 R3254 R4-
Sum791 Snit263.67
47. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 263.33
R1269 R2262 R3259 R4-
Sum790 Snit263.33
48. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 263.33
R1265 R2263 R3262 R4-
Sum790 Snit263.33
49. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 262.67
R1270 R2261 R3257 R4-
Sum788 Snit262.67
50. 138291 Sabina Møller Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 261.00
R1264 R2262 R3257 R4-
Sum783 Snit261.00
51. 63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 261.00
R1263 R2261 R3259 R4-
Sum783 Snit261.00
52. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 3 260.00
R1265 R2258 R3257 R4-
Sum780 Snit260.00
53. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 258.00
R1262 R2257 R3255 R4-
Sum774 Snit258.00
54. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 255.33
R1265 R2255 R3246 R4-
Sum766 Snit255.33
55. 129215 Lis Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 3 250.33
R1255 R2250 R3246 R4-
Sum751 Snit250.33
56. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 3 249.67
R1263 R2244 R3242 R4-
Sum749 Snit249.67
57. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 246.00
R1249 R2247 R3242 R4-
Sum738 Snit246.00
58. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 3 244.00
R1249 R2242 R3241 R4-
Sum732 Snit244.00
59. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 232.67
R1239 R2238 R3221 R4-
Sum698 Snit232.67
60. 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 232.33
R1237 R2233 R3227 R4-
Sum697 Snit232.33
61. 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 291.50
R1292 R2291 R3- R4-
Sum583 Snit291.50
62. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 284.00
R1285 R2283 R3- R4-
Sum568 Snit284.00
63. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 283.00
R1284 R2282 R3- R4-
Sum566 Snit283.00
64. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 281.50
R1282 R2281 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
65. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 280.00
R1282 R2278 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
66. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 279.50
R1281 R2278 R3- R4-
Sum559 Snit279.50
67. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 2 279.50
R1281 R2278 R3- R4-
Sum559 Snit279.50
68. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 2 279.50
R1281 R2278 R3- R4-
Sum559 Snit279.50
69. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 279.00
R1279 R2279 R3- R4-
Sum558 Snit279.00
70. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 278.00
R1279 R2277 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
71. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 277.50
R1282 R2273 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
72. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 2 277.50
R1279 R2276 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
73. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 277.50
R1284 R2271 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
74. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 277.50
R1280 R2275 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
75. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 2 277.00
R1277 R2277 R3- R4-
Sum554 Snit277.00
76. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 2 276.50
R1280 R2273 R3- R4-
Sum553 Snit276.50
77. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 2 276.50
R1277 R2276 R3- R4-
Sum553 Snit276.50
78. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 275.00
R1275 R2275 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
79. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 274.50
R1276 R2273 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
80. 31020 Povl Jakobsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 274.00
R1275 R2273 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
81. 127006 Iben Hald Nørgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 273.00
R1273 R2273 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
82. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 272.50
R1273 R2272 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
83. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 272.50
R1281 R2264 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
84. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 2 272.00
R1273 R2271 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
85. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 271.50
R1273 R2270 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
86. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 2 271.50
R1276 R2267 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
87. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 271.00
R1274 R2268 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
88. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 2 2 269.50
R1271 R2268 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
89. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 269.00
R1275 R2263 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
90. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 268.50
R1276 R2261 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
91. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 268.00
R1268 R2268 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
92. 141928 Astrid Guldborg Jensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 267.00
R1269 R2265 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
93. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 267.00
R1273 R2261 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
94. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 2 266.50
R1268 R2265 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
95. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 266.50
R1270 R2263 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
96. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 266.00
R1270 R2262 R3- R4-
Sum532 Snit266.00
97. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 265.00
R1270 R2260 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
98. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 264.50
R1265 R2264 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
99. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 264.00
R1270 R2258 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
100. 132651 Lærke Bertelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 263.50
R1266 R2261 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
101. 134587 Kim Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 262.00
R1264 R2260 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
102. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 261.00
R1263 R2259 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
103. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 261.00
R1262 R2260 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
104. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 259.50
R1260 R2259 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
105. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 259.00
R1269 R2249 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
106. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 259.00
R1264 R2254 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
107. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 2 257.50
R1260 R2255 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
108. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 2 257.00
R1258 R2256 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
109. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 2 252.00
R1252 R2252 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
110. 140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 2 251.50
R1261 R2242 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
111. 143437 Flemming Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 246.50
R1254 R2239 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
112. 140494 Di Peng Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 242.00
R1244 R2240 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
113. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 238.00
R1244 R2232 R3- R4-
Sum476 Snit238.00
114. 110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 233.50
R1241 R2226 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
115. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 227.50
R1241 R2214 R3- R4-
Sum455 Snit227.50
116. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 207.00
R1207 R2207 R3- R4-
Sum414 Snit207.00
117. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 285.00
R1285 R2- R3- R4-
Sum285 Snit285.00
118. 140160 Mathias Christensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
119. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
120. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
121. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
122. 125443 Lars A. G. Lauridsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
123. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
124. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
125. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
126. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
127. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
128. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
129. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
130. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
131. 57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
132. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
133. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
134. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
135. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
136. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
137. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
138. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
139. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
140. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
141. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
142. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
143. 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
144. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
145. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
146. 95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
147. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
148. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
149. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
150. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
151. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
152. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
153. 30371 Verner Madsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
154. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
155. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
156. 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
157. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
158. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
159. 143412 Tonny Jørgensen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
160. 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
161. 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
162. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
163. 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 227.00
R1227 R2- R3- R4-
Sum227 Snit227.00
164. 143565 Thomas L. Tranberg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
165. 139451 Leon Bach Nielsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 213.00
R1213 R2- R3- R4-
Sum213 Snit213.00
166. 127468 Helle Bjørslev Papuga Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00

Til toppen