Finpistol, 25m - Voksen 1-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. maj 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 7 380.00
R1388 R2387 R3383 R4380
Sum1538 Snit384.50
2. 115517 Gerhard Wirenfeldt Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 7 369.86
R1383 R2380 R3377 R4377
Sum1517 Snit379.25
3. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 4 375.50
R1381 R2376 R3376 R4369
Sum1502 Snit375.50
4. 80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H1 5 372.40
R1378 R2378 R3371 R4371
Sum1498 Snit374.50
5. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 7 368.00
R1377 R2376 R3372 R4371
Sum1496 Snit374.00
6. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 5 372.20
R1376 R2376 R3372 R4371
Sum1495 Snit373.75
7. 61536 Ib Gudbergsen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 5 369.60
R1378 R2374 R3369 R4366
Sum1487 Snit371.75
8. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 6 364.17
R1374 R2374 R3368 R4364
Sum1480 Snit370.00
9. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 8 359.25
R1373 R2370 R3368 R4367
Sum1478 Snit369.50
10. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H1 5 367.40
R1376 R2372 R3367 R4361
Sum1476 Snit369.00
11. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 7 362.57
R1370 R2370 R3369 R4367
Sum1476 Snit369.00
12. 55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 10 361.40
R1370 R2370 R3367 R4365
Sum1472 Snit368.00
13. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 8 357.75
R1371 R2371 R3368 R4361
Sum1471 Snit367.75
14. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H1 4 367.50
R1380 R2370 R3364 R4356
Sum1470 Snit367.50
15. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H1 6 360.33
R1370 R2369 R3367 R4364
Sum1470 Snit367.50
16. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 12 355.33
R1375 R2371 R3363 R4358
Sum1467 Snit366.75
17. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 5 363.40
R1375 R2364 R3364 R4362
Sum1465 Snit366.25
18. 61527 Jannik Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 5 364.00
R1368 R2367 R3365 R4360
Sum1460 Snit365.00
19. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 11 353.73
R1373 R2365 R3365 R4357
Sum1460 Snit365.00
20. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H1 4 364.50
R1373 R2364 R3361 R4360
Sum1458 Snit364.50
21. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 8 354.63
R1367 R2364 R3363 R4362
Sum1456 Snit364.00
22. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 11 350.27
R1368 R2364 R3364 R4360
Sum1456 Snit364.00
23. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 8 356.00
R1370 R2367 R3360 R4358
Sum1455 Snit363.75
24. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 7 355.43
R1369 R2368 R3359 R4354
Sum1450 Snit362.50
25. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 4 361.50
R1370 R2364 R3357 R4355
Sum1446 Snit361.50
26. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 4 361.50
R1370 R2369 R3364 R4343
Sum1446 Snit361.50
27. 61446 Per Steen Jensen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 4 360.50
R1369 R2365 R3356 R4352
Sum1442 Snit360.50
28. 101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 4 360.50
R1366 R2365 R3359 R4352
Sum1442 Snit360.50
29. 33961 Lars Bindesbøll Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H1 4 360.25
R1372 R2362 R3361 R4346
Sum1441 Snit360.25
30. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 5 355.80
R1365 R2359 R3356 R4352
Sum1432 Snit358.00
31. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 5 353.80
R1363 R2361 R3360 R4345
Sum1429 Snit357.25
32. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 5 351.20
R1372 R2356 R3344 R4344
Sum1416 Snit354.00
33. 85067 Karin Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 6 346.50
R1357 R2356 R3351 R4350
Sum1414 Snit353.50
34. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 6 342.00
R1364 R2351 R3349 R4341
Sum1405 Snit351.25
35. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 7 337.57
R1367 R2350 R3349 R4334
Sum1400 Snit350.00
36. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 8 341.38
R1356 R2349 R3349 R4342
Sum1396 Snit349.00
37. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 5 345.80
R1353 R2352 R3344 R4343
Sum1392 Snit348.00
38. 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 4 347.25
R1356 R2352 R3344 R4337
Sum1389 Snit347.25
39. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 4 345.50
R1363 R2350 R3338 R4331
Sum1382 Snit345.50
40. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 4 345.50
R1355 R2347 R3346 R4334
Sum1382 Snit345.50
41. 61465 Michael Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H2 4 341.75
R1348 R2348 R3346 R4325
Sum1367 Snit341.75
42. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 5 338.60
R1345 R2343 R3341 R4335
Sum1364 Snit341.00
43. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 7 329.00
R1353 R2342 R3340 R4329
Sum1364 Snit341.00
44. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 4 340.75
R1349 R2341 R3338 R4335
Sum1363 Snit340.75
45. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 4 340.25
R1368 R2352 R3344 R4297
Sum1361 Snit340.25
46. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 8 331.88
R1345 R2345 R3336 R4335
Sum1361 Snit340.25
47. 117503 Frank Harsanyi Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 5 331.40
R1358 R2343 R3332 R4328
Sum1361 Snit340.25
48. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 4 325.75
R1344 R2338 R3336 R4285
Sum1303 Snit325.75
49. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 4 312.75
R1337 R2325 R3315 R4274
Sum1251 Snit312.75
50. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 4 305.75
R1319 R2317 R3303 R4284
Sum1223 Snit305.75
51. 92900 Mogens Danielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 4 304.25
R1321 R2306 R3297 R4293
Sum1217 Snit304.25
52. 132166 Gert Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 4 289.50
R1308 R2301 R3289 R4260
Sum1158 Snit289.50
53. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 3 378.33
R1379 R2379 R3377 R4-
Sum1135 Snit378.33
54. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 3 371.00
R1381 R2371 R3361 R4-
Sum1113 Snit371.00
55. 60946 Jens Håkonsson Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 3 368.67
R1371 R2369 R3366 R4-
Sum1106 Snit368.67
56. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 3 367.00
R1370 R2369 R3362 R4-
Sum1101 Snit367.00
57. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 366.67
R1377 R2366 R3357 R4-
Sum1100 Snit366.67
58. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 3 362.33
R1363 R2363 R3361 R4-
Sum1087 Snit362.33
59. 65060 Per C. Madsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H1 3 361.67
R1366 R2365 R3354 R4-
Sum1085 Snit361.67
60. 126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 3 360.00
R1374 R2358 R3348 R4-
Sum1080 Snit360.00
61. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 3 358.33
R1378 R2357 R3340 R4-
Sum1075 Snit358.33
62. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 358.00
R1370 R2353 R3351 R4-
Sum1074 Snit358.00
63. 57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 358.00
R1362 R2360 R3352 R4-
Sum1074 Snit358.00
64. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H1 3 357.33
R1364 R2359 R3349 R4-
Sum1072 Snit357.33
65. 137652 Fabrizio Bottaro Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
1H2 3 356.67
R1368 R2351 R3351 R4-
Sum1070 Snit356.67
66. 57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 356.67
R1360 R2360 R3350 R4-
Sum1070 Snit356.67
67. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 3 355.67
R1362 R2360 R3345 R4-
Sum1067 Snit355.67
68. 75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 354.33
R1359 R2359 R3345 R4-
Sum1063 Snit354.33
69. 57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 353.67
R1357 R2356 R3348 R4-
Sum1061 Snit353.67
70. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 3 353.00
R1361 R2354 R3344 R4-
Sum1059 Snit353.00
71. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 3 352.00
R1359 R2359 R3338 R4-
Sum1056 Snit352.00
72. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H2 3 351.33
R1363 R2349 R3342 R4-
Sum1054 Snit351.33
73. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 3 347.33
R1355 R2351 R3336 R4-
Sum1042 Snit347.33
74. 33974 Jens Peter Bindesbøll Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H2 3 347.00
R1366 R2341 R3334 R4-
Sum1041 Snit347.00
75. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H2 3 342.67
R1362 R2351 R3315 R4-
Sum1028 Snit342.67
76. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 3 326.33
R1335 R2331 R3313 R4-
Sum979 Snit326.33
77. 130181 Max Reichle Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H2 3 324.67
R1340 R2326 R3308 R4-
Sum974 Snit324.67
78. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 324.00
R1335 R2330 R3307 R4-
Sum972 Snit324.00
79. 135310 Finn Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 3 323.67
R1339 R2321 R3311 R4-
Sum971 Snit323.67
80. 129700 Simon Lorenzen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 3 313.33
R1335 R2303 R3302 R4-
Sum940 Snit313.33
81. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H2 3 313.00
R1325 R2311 R3303 R4-
Sum939 Snit313.00
82. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 3 305.67
R1319 R2309 R3289 R4-
Sum917 Snit305.67
83. 78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 5 216.80
R1245 R2239 R3239 R4191
Sum914 Snit228.50
84. 39067 Troels Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H2 3 297.00
R1318 R2310 R3263 R4-
Sum891 Snit297.00
85. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 3 296.33
R1314 R2300 R3275 R4-
Sum889 Snit296.33
86. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H1 2 376.50
R1389 R2364 R3- R4-
Sum753 Snit376.50
87. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 2 372.00
R1373 R2371 R3- R4-
Sum744 Snit372.00
88. 10602 Bo Bæk Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 2 371.00
R1376 R2366 R3- R4-
Sum742 Snit371.00
89. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
1H1 2 369.50
R1370 R2369 R3- R4-
Sum739 Snit369.50
90. 61218 Steffen Hansen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 2 367.00
R1371 R2363 R3- R4-
Sum734 Snit367.00
91. 119496 Ole Dejgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 2 363.00
R1370 R2356 R3- R4-
Sum726 Snit363.00
92. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
1H2 2 358.00
R1359 R2357 R3- R4-
Sum716 Snit358.00
93. 30665 Carl Johnsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 2 357.50
R1369 R2346 R3- R4-
Sum715 Snit357.50
94. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 2 357.00
R1361 R2353 R3- R4-
Sum714 Snit357.00
95. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 353.00
R1359 R2347 R3- R4-
Sum706 Snit353.00
96. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 2 348.00
R1358 R2338 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
97. 54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 347.00
R1348 R2346 R3- R4-
Sum694 Snit347.00
98. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 344.50
R1346 R2343 R3- R4-
Sum689 Snit344.50
99. 86247 Claus Olsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 344.00
R1346 R2342 R3- R4-
Sum688 Snit344.00
100. 137167 Jeanett Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H2 2 343.00
R1349 R2337 R3- R4-
Sum686 Snit343.00
101. 52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 2 340.00
R1346 R2334 R3- R4-
Sum680 Snit340.00
102. 97206 Peter Gade Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 2 328.50
R1346 R2311 R3- R4-
Sum657 Snit328.50
103. 136833 Patrick Ritter Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 318.50
R1334 R2303 R3- R4-
Sum637 Snit318.50
104. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 2 306.00
R1329 R2283 R3- R4-
Sum612 Snit306.00
105. 99179 Ib Ejgil Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 2 262.00
R1307 R2217 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
106. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 2 243.50
R1244 R2243 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
107. 24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H1 1 384.00
R1384 R2- R3- R4-
Sum384 Snit384.00
108. 134758 Svajunas Lekstutis Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 1 384.00
R1384 R2- R3- R4-
Sum384 Snit384.00
109. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 1 375.00
R1375 R2- R3- R4-
Sum375 Snit375.00
110. 29893 Jan Mortensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
111. 31309 Keld Jeppesen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
112. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
113. 127943 Max Bo Larsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
114. 62737 Michael Krumholt Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
1H1 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
115. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 370.00
R1370 R2- R3- R4-
Sum370 Snit370.00
116. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
117. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
118. 83224 Flemming Jensen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H1 1 366.00
R1366 R2- R3- R4-
Sum366 Snit366.00
119. 11094 Lars Peter Høgh Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
120. 107857 Anders Kaa Bach Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H1 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
121. 34292 Klaus Engebæk Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
122. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
123. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
124. 33401 Anders Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
125. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
126. 138454 Jørgen Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
127. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
128. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
129. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
130. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
131. 27669 Jens Martin Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
132. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
133. 11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
134. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
135. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H2 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
136. 90306 Annette Winther Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
137. 134057 Jimmi Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
1H2 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
138. 30093 Michael Stephensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
139. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
140. 137966 Isak Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
141. 134210 Anders Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
142. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
143. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
144. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
145. 30371 Verner Madsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
146. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H2 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
147. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
148. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 1 331.00
R1331 R2- R3- R4-
Sum331 Snit331.00
149. 47012 Lars Krumholt Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
150. 137747 Dennis Nielsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H2 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
151. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
152. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H2 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
153. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
154. 135276 Alex Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 317.00
R1317 R2- R3- R4-
Sum317 Snit317.00
155. 22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
156. 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
157. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
158. 138879 Rasmus Bjørn Jeppesen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
159. 139109 Michael Larsen Fredericia Garnisons Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
1H2 1 307.00
R1307 R2- R3- R4-
Sum307 Snit307.00
160. 101227 Per Albert Hektoft Nørre Alslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 301.00
R1301 R2- R3- R4-
Sum301 Snit301.00
161. 124009 Sarah Fahnøe Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 297.00
R1297 R2- R3- R4-
Sum297 Snit297.00
162. 71379 Bjarke Rosenborg Winther Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
163. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H2 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
164. 80587 Mathias Lyngsø Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 1 289.00
R1289 R2- R3- R4-
Sum289 Snit289.00
165. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00

Til toppen