Slangerup Idræts- og kulturcenter

Information

Adresse: Idrætsvej 5
3550 Slangerup Rutevejledning
Tlf. Hovednr.: 47380553
Faciliteter: Bane 1, Bane 2, Bane 3, Bane 4, Bane 5, Bane 6, Bane 7, Bane 8, Bane 9, Bane 10, Bane 11, Bane 12, Bane 13, Bane 14, Hal 1, Hal 2
Foreninger: Slangerup Badminton Klub - Badminton, Slangerup Og Omegns IF Fodbold - Fodbold, Slangerup Petanque Club - Petanque

Program spillested

Fra dato: til dato:
Række Dato Tid Arrangement Arrangør Bane/hal Spilleform
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 14:00  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 14:10  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 14:20  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 14:30  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 14:40  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 14:50  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 15:00  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 15:10  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 15:20  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 15:30  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 15:40  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 15:50  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 16:10  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 16:20  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 16:30  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 16:40  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 16:50  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 17:00  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 17:10  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 17:20  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 17:30  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 17:40  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 17:50  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 29-11-20 18:00  -  KBK Hillerød - 2 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 14:00  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 14:10  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 14:20  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 14:30  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 14:40  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 14:50  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 15:00  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 15:10  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 15:20  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 15:30  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 15:40  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 15:50  -  KBK Hillerød - 1 Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 16:00  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 16:10  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 16:20  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 16:30  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 16:40  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 16:50  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 17:00  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 17:10  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 17:20  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 17:30  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 17:40  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-10 Drenge C (11) 05-12-20 17:50  -  Humlebæk BK Hal 1 4-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 09:00  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 09:10  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 09:20  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 09:30  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 09:40  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 09:50  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 10:00  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 10:10  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 10:20  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 10:30  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 10:40  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge B (13) 06-12-20 10:50  -  Ålholm IF - 2 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 11:30  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 11:40  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 11:50  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 12:00  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 12:10  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 12:20  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 12:30  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 12:40  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 12:50  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 13:00  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 13:10  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge D (13) 06-12-20 13:20  -  Ålholm IF Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 14:00  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 14:10  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 14:20  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 14:30  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 14:40  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 14:50  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 15:00  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 15:10  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 15:20  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 15:30  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 15:40  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-8 Drenge C (13) 06-12-20 15:50  -  Hundested IK 1 Hal 1 5-mands
Fodbold U-9 Piger C (12/13) 06-12-20 16:10  -  Allerød FK Hal 1 5-mands
Fodbold U-9 Piger C (12/13) 06-12-20 16:20  -  Allerød FK Hal 1 5-mands
Fodbold U-9 Piger C (12/13) 06-12-20 16:30  -  Allerød FK Hal 1 5-mands
Fodbold U-9 Piger C (12/13) 06-12-20 16:40  -  Allerød FK Hal 1 5-mands
Fodbold U-9 Piger C (12/13) 06-12-20 16:50  -  Allerød FK Hal 1 5-mands
Fodbold U-9 Piger C (12/13) 06-12-20 17:00  -  Allerød FK Hal 1 5-mands

Til toppen