Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
03000 DDS-VEST (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
Alle foreninger
Harboøre Skytteforening
Holstebro Skytteforening
Højmark Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Mejrup Skytteforening
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Sædding Skytteforening
Trehøje Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
30952
Bent Kruse
Trehøje Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
95161
Lasse Libak
Skjern Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
97393
Janni Hald Nielsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
98899
Glen Jørgensen
Højmark Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
37553
Camilla Nielsen
Videbæk Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
98938
Mads Pold
Trehøje Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
95160
Morten Libak
Skjern Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
88343
Tobias Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
94837
Anders Madsen
Trehøje Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
94656
Kini Ansbjerg
Trehøje Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
30774
Nicklas Hansen
Trehøje Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
30968
Anders Stræde
Trehøje Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
98010
Jeppe Larsen
Lemvig Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
29318
Lars B. Jensen
Lemvig Skytteforening
3
169.000
169.000
Mesterskab
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
3
171.000
171.000
Mesterskab
89844
Jeppe Hansen
Lemvig Skytteforening
BK1
182.000
182.000
Mesterskab
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
98623
Mathias Rohde
Højmark Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
88479
Mark Jørgensen
Højmark Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
31467
Karl Henrik Hamann
Trehøje Skytteforening
1
193.000
193.000
Mesterskab
36200
Jesper Andersen
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
98006
Martin Jepsen
Lemvig Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
98622
Jonas N. Nielsen
Højmark Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Mesterskab
98014
Mikkel Madsen
Lemvig Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
98902
William Jørgensen
Højmark Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
100043
Titina Christensen
Højmark Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
94671
Mia Meldgård
Højmark Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
98624
Jonas Rohde
Højmark Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
93378
Leander Fauerholt
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Mesterskab
37705
Morten Kjærside
Højmark Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
37638
Simon Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
29350
John Grauting
Lemvig Skytteforening
V2
186.000
186.000
Mesterskab
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
UNG
195.000
195.000
Mesterskab
29286
Niels Ingvad Gregersen
Lemvig Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
98935
Emil Fris Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Mesterskab
83944
Mathias Hedegård
Mejrup Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
99937
Daniel Poulsen
Struer Skyttekreds
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
99951
Marcus Dam Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
94376
Kasper Rørstrøm
Struer Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
37716
Mikkel Kollerup
Sædding Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
95434
Rune Toft Bjerg
Sædding Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
98930
Klaus Nielsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Mesterskab
97389
Stefen Pedersen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
81881
Martin Riis
Struer Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
88167
Thomas Thomsen
Skjern Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
90824
Lone Helene Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Mesterskab
82791
Henriette Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Mesterskab
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
100032
Kristoffer Thomsen
Skjern Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
94655
Lukas Ansbjerg
Trehøje Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
29507
Morten V. Smedegaard
Struer Skyttekreds
J1
196.000
196.000
Mesterskab
88544
Anton Lilleøre
Harboøre Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
94653
Benjamin Klaustrup
Trehøje Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
3
164.000
164.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
3
160.000
160.000
Mesterskab
88487
Rune Christensen
Højmark Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
90576
Poul Petersen
Holstebro Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
30337
Asger Carlsen
Mejrup Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
84327
Stine Bloch
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
90091
Svend Bang
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
V2
190.000
190.000
Mesterskab
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
98008
Christian Torp
Lemvig Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
98316
Emil Meiner Karstensen
Skjern Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
37330
Poul Erik Nielsen
Videbæk Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
98883
Lars Andersen
Videbæk Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
30787
Mikkel Madsen
Trehøje Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
36104
Chris Ahlers Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
29405
Børge Andersen
Lemvig Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
36105
Charlotte Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
37907
Ingolf Vinther
Skjern Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
94104
Anders Therkildsen
Videbæk Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
35895
Lene F. Høegsberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
3
176.000
176.000
Hovedskydning
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
3
173.000
173.000
Mesterskab
30200
Jeppe Almind
Holstebro Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
98715
Lise LotteLøger Pedersen
Sædding Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
29532
Marie Louise Jacobsen
Struer Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
36118
Annamarie Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Mesterskab
36689
Bianca Helene Nielsen Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
88031
Danni Ahlers Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
93379
Aage Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
93381
Kristian Kamp Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
94373
Lenni Fauerholt
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
99765
Lasse Meiner Karstensen
Skjern Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
94240
Knud Nohns
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
ÅK3
178.000
178.000
Mesterskab
97391
Jonas Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
97392
Karina Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
99938
Sebastian Andersen
Struer Skyttekreds
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
99941
Rasmus Bendix
Struer Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
37388
Martin Graversgaard
Videbæk Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
36798
Lærke Lauridsen
Højmark Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
37778
Mads Kjærsig
Skjern Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
81439
Jonas Mikkelsen
Skjern Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
89757
Jacob Thøger Jensen
Holstebro Skytteforening
UNG
180.000
180.000
Mesterskab
37001
Erik Tyrsted Toft
Højmark Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Mesterskab
84129
Bjarke Hestbæk
Struer Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
98011
Kasper Farbricius
Lemvig Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
96726
Nicklas Bjerg Mortensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
89022
Camilla Madsen
Mejrup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
82922
ESben Riis
Struer Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
88126
Johannes Michaelsen
Struer Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Mesterskab
96839
Rasmus Kure
Struer Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
99935
Allan Futtrup Brink
Struer Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
94839
Alexander Rohkjær
Videbæk Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
98001
Joakim Rokkjær
Videbæk Skytteforening
BK4
153.000
153.000
Mesterskab
98619
Line A. Gramhart
Videbæk Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
29268
Peter Arp-Jensen
Lemvig Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
29275
Peder Gregersen
Lemvig Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
29352
Johannes Bach
Lemvig Skytteforening
V3
162.000
162.000
Mesterskab
93738
Martin Ruby Nielsen
Sædding Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
90098
Kim Bloch
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
V3
189.000
189.000
Mesterskab
91155
Maria Birck Jensen
Mejrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
98270
Cecilie Birkholm
Mejrup Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
Til toppen