Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
01505 Nørresundby skf. pokalskydning (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Lindholm Sports Skytte Klub
Nørresundby Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vodskov Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
14658
Louise Pedersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
14658
Louise Pedersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
97291
Per Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
97291
Per Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
180.000
180.000
Hovedskydning
92563
Rasmus Mikkelsen
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
92563
Rasmus Mikkelsen
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
189.000
189.000
Mesterskab
95145
Johannes Mortensen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
188.000
188.000
Mesterskab
95145
Johannes Mortensen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
100082
Mathias B. Larsen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
188.000
188.000
Mesterskab
100082
Mathias B. Larsen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
14643
Markus Hierzmann
Nørresundby Skytteforening
V2
176.000
176.000
Hovedskydning
92898
Mads Hansen
Nørresundby Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
92898
Mads Hansen
Nørresundby Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
104216
Esther Rømer
Nørresundby Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
104216
Esther Rømer
Nørresundby Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
104224
Susanne Lykke Pedersen
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
181.000
181.000
Mesterskab
104224
Susanne Lykke Pedersen
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
104225
Henriette Pragler
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
175.000
175.000
Hovedskydning
105948
Lars Rose Svendsen
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
180.000
180.000
Mesterskab
105948
Lars Rose Svendsen
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
182.000
182.000
Hovedskydning
97292
Jonas Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
190.000
190.000
Mesterskab
97292
Jonas Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
177.000
177.000
Hovedskydning
92897
Kjeld Nielsen
Nørresundby Skytteforening
3
182.000
182.000
Mesterskab
92897
Kjeld Nielsen
Nørresundby Skytteforening
3
186.000
186.000
Hovedskydning
99492
Andreas Lennø
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
99492
Andreas Lennø
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
104375
Freja Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
104375
Freja Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
93388
Jonas Holm
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
93388
Jonas Holm
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
104219
Frederik Hjelm Pedersen
Nørresundby Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
104219
Frederik Hjelm Pedersen
Nørresundby Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Mesterskab
105944
Nicklas Sørensen
Nørresundby Skytteforening
BK3
142.000
142.000
Hovedskydning
105944
Nicklas Sørensen
Nørresundby Skytteforening
BK3
128.000
128.000
Mesterskab
105950
Jacob Degn
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
157.000
157.000
Mesterskab
105950
Jacob Degn
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
159.000
159.000
Hovedskydning
105952
Søren-Emil Svendsen
Nørresundby Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
105952
Søren-Emil Svendsen
Nørresundby Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Mesterskab
14525
Svend Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
167.000
167.000
Mesterskab
14525
Svend Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
177.000
177.000
Hovedskydning
105786
Jonas Ø. Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
105786
Jonas Ø. Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
105942
Patrick Nielsen
Nørresundby Skytteforening
BK3
143.000
143.000
Hovedskydning
105942
Patrick Nielsen
Nørresundby Skytteforening
BK3
150.000
150.000
Mesterskab
106723
Victor Kløve
Nørresundby Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Mesterskab
106723
Victor Kløve
Nørresundby Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
105949
Per Nielsen
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
162.000
162.000
Mesterskab
105949
Per Nielsen
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
163.000
163.000
Hovedskydning
97539
Inger Hierzman
Nørresundby Skytteforening
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
97539
Inger Hierzman
Nørresundby Skytteforening
V2
175.000
175.000
Mesterskab
14807
Gorm Østergaard
Nørresundby Skytteforening
3
147.000
147.000
Mesterskab
14807
Gorm Østergaard
Nørresundby Skytteforening
3
154.000
154.000
Hovedskydning
Til toppen