01000 15m riffel hjemmebaneturnering 3. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14658 Louise Pedersen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
16304 Per Wiberg Postens Skyttelaug, Ålborg V3 188.000 188.000 Hovedskydning
12552 Jens Lund Hadsund Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
10922 Frank Skjoldager Hirtshals Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 200.000 200.000 Hovedskydning
16631 Verner Laursen Skytteforening Kimbrerne V3 186.000 186.000 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
103655 Gitte Christoffersen Hadsund Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
109040 Anna Pejs Wernich Thomsen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
107877 Johnny Holm Jensen Vilsted Skytteforening ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.000 197.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening ÅK3 200.000 200.000 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
99447 Freddy Andersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 195.000 195.000 Hovedskydning
107978 Christian Egetoft Sæby og omegns skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
10192 Arne Jensen Ålbæk Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
13139 Henning Jensen Skytteforening Kimbrerne V1 188.000 188.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 168.000 168.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15546 Marianne Vanggaard Asaa Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
86764 Møller Larsen Ulsted Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
102021 Mads Bruun Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108609 Kevin Møller Madsen Hadsund Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
109395 Jakob Houbach Sørensen Sæby og omegns skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
12923 Jørgen O. Madsen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 187.000 187.000 Hovedskydning
15622 Hjalte Kristensen Asaa Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
99217 David B. V. Johansen Asaa Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
99220 Rasmus Pedersen Asaa Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
102942 Mads Jakobsen Asaa Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
103010 Jakob Bruun Pedersen Asaa Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
106802 Flemming Krøll Asaa Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
109485 Mads Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
109487 Nikolaj Andersen Asaa Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
110518 Alexander Wimmelmann Asaa Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
103584 Jonas R. Jensen Brønderslev Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
106133 Patrick Bertelsen Brønderslev Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
109788 Mikkel Kotnis Brønderslev Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
107525 Christian Bæk Sæby og omegns skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
107979 Philip Ramlow Sæby og omegns skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
10206 Tom Jørgensen Ålbæk Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
84033 Simon Pedersen Pandrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
106997 Emil Vad Faarup Pandrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
88405 Flemming Christoffersen Hadsund Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 195.000 195.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 200.000 200.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
11872 Mathias Levinsen Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97303 Marie S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
97717 Emil Pedersen Vilsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
97718 Frederik Pedersen Vilsted Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
109663 Lone Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106982 Michael Mølvang Olesen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106983 Frederik Dammand Olesen Lindholm Sports Skytte Klub J2 182.000 182.000 Hovedskydning
109548 Daniel Sørensen Lindholm Sports Skytte Klub BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
110435 Tonny Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
16468 Knud Erik Kanstrup Skytteforening Kimbrerne V3 186.000 186.000 Hovedskydning
95688 Emma Houen Skytteforening Kimbrerne BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100401 Preben Toftelund Hirtshals Skytteforening V3 194.000 194.000 Hovedskydning
96408 Jørgen Nielsen Hirtshals Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
95626 Mads Rasmussen Hirtshals Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
10885 Karsten Juul Jensen Hirtshals Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
10848 Mathias Rasmussen Hirtshals Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
109405 Anne Jacobsen Ålbæk Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
107281 Lars Ole Rimmen Ålbæk Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
10295 Anita Larsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
10261 Jette Jensen Ålbæk Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
10253 Jørgen Buus Ålbæk Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
105715 Rasmus M. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
106370 Emil Walther Pedersen Skytteforening Kimbrerne BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
107944 Lene Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108218 Brian Dahl Skytteforening Kimbrerne ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
109041 Mikkel Weinkouff Skytteforening Kimbrerne BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
110079 Tobias Wiebenson Skytteforening Kimbrerne BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
110080 Kristoffer Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
110081 Tommy Peter Machon Harring Skytteforening Kimbrerne 3 164.000 164.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
103590 Oliver Bokelund Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109400 Helena Larsen-Coles Ulsted Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102414 Malene Brandi Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
102416 Fie Brandi Nielsen Vodskov Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
110835 Nicklas Jensen Vodskov Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 200.000 200.000 Hovedskydning
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
110182 Victor Brandt Sæby og omegns skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
110436 Oliver Sørensen Vodskov Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
88233 Jan Kristian Nielsen Hadsund Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening 3 180.000 180.000 Hovedskydning
10269 Henrik Thomsen Ålbæk Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99850 Simon Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
10281 Finn Rasmussen Ålbæk Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
16372 Bo Pedersen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 177.000 177.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
15220 Line Birkeholm Johansen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15669 Peter B. Johansen Asaa Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
90231 Allan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
106567 Adam Wermelin Sæby og omegns skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
109396 Tobias Oldager Sæby og omegns skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
110704 Mads Malik Olsen Sæby og omegns skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Vodskov Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
16324 Marianne Wiberg Postens Skyttelaug, Ålborg V3 188.000 188.000 Hovedskydning
85255 Jonas Johansen Asaa Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
99218 Frederik Pedersen Asaa Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
99219 Emil Pedersen Asaa Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
99843 Christian Nielsen Asaa Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
109486 Christopher Hjort Pedersen Nebelund Asaa Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
92202 Anders Pape Brønderslev Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
109785 Casper Andersen Brønderslev Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
109786 Emil Hansen Brønderslev Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
109787 Emil Andersen Brønderslev Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
109789 Frederik H. Hansen Brønderslev Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
110437 Victoria Severinsen Sæby og omegns skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
110439 Jakob Thirup Mehl Sæby og omegns skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
110440 Christian Thirup Mehl Sæby og omegns skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
10247 Knud E. Søndergaard Ålbæk Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
98448 Theis Rasmussen Ålbæk Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
98881 Christian Jakobsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
109404 Sarah Aarre Ålbæk Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
10872 Lars Larsen Hirtshals Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
88328 Birger Rasmussen Hirtshals Skytteforening ÅK3 171.000 171.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V3 193.000 193.000 Hovedskydning
11218 Anne Bach Levorsen Hjørring Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
24813 Karin Bendixen Hjørring Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
95150 Peter Vissing Hjørring Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
99238 Mathias Stevn Hjørring Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
81850 Patrick Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
107524 Mathias Olesen Pandrup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
17459 Eli Christoffersen Hadsund Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
102402 Kasper Sejersen Christoffersen Hadsund Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 200.000 200.000 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
11687 Hanne Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
108493 Jeppe M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
109661 Jimmy Poulsen Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 200.000 200.000 Hovedskydning
17095 Jørgen Aaen Lindholm Sports Skytte Klub V2 196.000 196.000 Hovedskydning
106969 Frederik Maribo Jensen Lindholm Sports Skytte Klub J2 184.000 184.000 Hovedskydning
106972 Jeppe W. Johansen Lindholm Sports Skytte Klub J2 189.000 189.000 Hovedskydning
106973 Lene W. Johansen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106974 Bo W. Johansen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
109549 Chrestine Stenild Andersen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
12915 Karsten Halb. Møller Skytteforening Kimbrerne V1 200.000 200.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
83440 Daniel Sørensen Skytteforening Kimbrerne J1 195.000 195.000 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
104848 Svavar Sigurkarlsson Skytteforening Kimbrerne ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
105311 Reidun Rasmussen Skytteforening Kimbrerne V3 173.000 173.000 Hovedskydning
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
15444 Kirsten Kvistgaard Ulsted Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
15472 Inger Pedersen Ulsted Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
109399 Rikke Bjørnager Krebs Ulsted Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
109401 Frederik Kirk Ulsted Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
109547 Christian Kirk Ulsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
109763 Daniel Haverslev Ulsted Skytteforening BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 2 178.000 178.000 Hovedskydning
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
15988 Bjarne Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
102413 Nicklas Cardel Vodskov Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
103694 Peter Sudergaard Vodskov Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
109982 Christine Svindborg Vodskov Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
14090 Ejmund Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen