01-100 Hjemmebaneturnering 1. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
114439 Josefine Karlsen Hjallerup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
112251 Malthe Høver Rasmussen Pandrup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
92385 Tom Madsen Pandrup Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
16304 Per Wiberg Postens Skyttelaug, Ålborg V2 193.000 193.000 Hovedskydning
107033 Ole Rødtnes Postens Skyttelaug, Ålborg V3 184.000 184.000 Hovedskydning
17150 Henrik Wiberg Postens Skyttelaug, Ålborg 2 188.000 188.000 Hovedskydning
16679 Jørgen Kristensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 184.000 184.000 Hovedskydning
12923 Jørgen O. Madsen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 176.000 176.000 Hovedskydning
113922 Sandie Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
113918 Christian Lund Vadum Skytteforening af 1970 BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
113709 Signe Lykke Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
114438 Benjamin Christiansen Hjallerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
114435 Aksel Jellesen Hjallerup Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
113706 Phillip Ekman Johannesen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
112577 David Scheel Vadum Skytteforening af 1970 BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
90144 Linnea Dyrskjøt Vadum Skytteforening af 1970 BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
104490 Flemming Kokholm Sæby og omegns skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
106802 Flemming Krøll Asaa Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
103010 Jakob Bruun Pedersen Asaa Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
114444 Johan Vanggaard Nielsen Pandrup Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
114051 Magnus Kragh Toft Pandrup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
113808 Marcus Valentin L. K. Jensen Pandrup Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 198.000 198.000 Hovedskydning
109485 Mads Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
94918 Emil Malmkjær Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
109487 Nikolaj Andersen Asaa Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110518 Alexander Wimmelmann Asaa Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
112972 Mahdi Mir Hjallerup Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
16631 Verner Laursen Skytteforening Kimbrerne V3 183.000 183.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107281 Lars Ole Rimmen Ålbæk Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 195.000 195.000 Hovedskydning
114001 Anja Svindborg Vodskov Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11872 Mathias Levinsen Vilsted Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
114515 Victor Lund Pedersen Asaa Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
111032 Frederikke Juul Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
112174 Nicklas Dahl Assing Skytteforening Kimbrerne BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
114322 Thomas Pohl Skytteforening Kimbrerne BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
114356 Josephine M. Holm Skytteforening Kimbrerne BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
113693 Daniel H. G. Poulsen Skagen Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
114514 Line Pedersen Asaa Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
114517 Tobias R. W. Jensen Asaa Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
114518 Niklas R. W. Jensen Asaa Skytteforening BK4 157.000 157.000 Hovedskydning
111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening ÅK3 200.000 200.000 Hovedskydning
112396 Lene Billingsøe Dons Boldt Vodskov Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
114520 Silas Nymark Præsius Asaa Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
114522 Thomas Brix Nielsen Asaa Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
109415 Christian Spicniger Hjallerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
10192 Arne Jensen Ålbæk Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
13139 Henning Jensen Skytteforening Kimbrerne V2 186.000 186.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
110435 Tonny Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
16468 Knud Erik Kanstrup Skytteforening Kimbrerne V3 182.000 182.000 Hovedskydning
83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106370 Emil Walther Pedersen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
110079 Tobias Wiebenson Skytteforening Kimbrerne BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
110080 Kristoffer Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102021 Mads Bruun Nielsen Sæby og omegns skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112545 Nicoline Frankfurth Vodskov Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
110042 Frederik Christensen Hjallerup Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
112561 Claus Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
111666 Michael Løth Hjallerup Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
113702 Mads Nygaard Vadum Skytteforening af 1970 BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
99217 David B. V. Johansen Asaa Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107511 Brian Rovsing Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
112581 Lasse Bøgelund Madsen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
10253 Jørgen Buus Ålbæk Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
10261 Jette Jensen Ålbæk Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
10295 Anita Larsen Ålbæk Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
95005 Viggo Pedersen Ålbæk Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 189.000 189.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 199.000 199.000 Hovedskydning
15818 Nicoline Jensen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113921 Linette Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
14840 Dan Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
99181 Niels Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 184.000 184.000 Hovedskydning
100541 Maria Jespersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
108495 Thea Key Hald Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 177.000 177.000 Hovedskydning
16042 Peter Kristensen Sæby og omegns skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
109414 Steen Spicniger Hjallerup Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
112185 Casper Ingvardsen Hjallerup Skytteforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
112973 Emil Alexander Jensen Hjallerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
114436 Anders Poulsen Hjallerup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
114440 Daniel Alkateb Hjallerup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
114546 Benjamin Grønbek Poulsen Hjallerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
111477 Marc Vegeberg Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
114524 Emma M Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
104213 Kirstine Dybdal Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 179.000 179.000 Hovedskydning
92787 Magnus Anderson Vilsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
12167 Kim Levisen Års Skytteforening 3 168.000 168.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK3 199.000 199.000 Hovedskydning
113919 Frederik Eisenhardt Vadum Skytteforening af 1970 BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
113920 Jeppe Lund Vadum Skytteforening af 1970 BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
16324 Marianne Wiberg Postens Skyttelaug, Ålborg V3 192.000 192.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
107524 Mathias Olesen Pandrup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
111134 Lukas Bundgaard Jensen Pandrup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
15236 Kirsten Stausgaard Hjallerup Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 194.000 194.000 Hovedskydning
113912 Mathias Hessellund Vodskov Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
113809 Nicolaj Nøhr Henriksen Pandrup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
16372 Bo Pedersen Postens Skyttelaug, Ålborg 3 186.000 186.000 Hovedskydning
114519 Jonas Larsen Asaa Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 177.000 177.000 Hovedskydning
95125 Marcus Søndergaard Ålbæk Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
98881 Christian Jakobsen Ålbæk Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
112550 Hannah Jensen Vodskov Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
14019 Lene Saugbjerg Pandrup Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
114437 Christian Jakobsen Hjallerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
109413 Tobias L. Jensen Hjallerup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 J1 192.000 192.000 Hovedskydning
113301 Carl Krogh Skytteforening Kimbrerne BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
112551 Oliver Andersen Vodskov Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
114427 Mikael Larsen Vilsted Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
112578 Gitte Ancher Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening 3 180.000 180.000 Hovedskydning
113999 Mathias Svindborg Vodskov Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
114430 Laurits Madsen Vilsted Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
111104 Martin Brovn Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
102217 Gustav Djernæs Brønderslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
114445 Lucas Bach Skytteforening Kimbrerne BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
109662 Lykke Villadsen Vilsted Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
107946 Peter Klit Christensen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
111030 Ida Juul Skytteforening Kimbrerne BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
109982 Christine Svindborg Vodskov Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
10269 Henrik Thomsen Ålbæk Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
90438 Markus Hjort Kristiansen Asaa Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
111031 Lars Juul Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
99218 Frederik Pedersen Asaa Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112173 Karin Dahl Assing Skytteforening Kimbrerne ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
99219 Emil Pedersen Asaa Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
99843 Christian Nielsen Asaa Skytteforening V3 179.000 179.000 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
114446 Timm Madsen Vilsted Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
112175 Michelle Dahl Assing Skytteforening Kimbrerne BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
113300 Gustav Thorup Lauridsen Skytteforening Kimbrerne BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
114028 Morten Thomsen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 198.000 198.000 Hovedskydning
110704 Mads Malik Olsen Sæby og omegns skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
15726 Hanne S. Knudsen Hjallerup Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
97295 Pernille Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
92202 Anders Pape Brønderslev Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening 3 162.000 162.000 Hovedskydning
105311 Reidun Rasmussen Skytteforening Kimbrerne V3 184.000 184.000 Hovedskydning
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
109785 Casper Andersen Brønderslev Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
113694 Andreas Madsen Skagen Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112287 Elin Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 195.000 195.000 Hovedskydning
11218 Anne Bach Levorsen Hjørring Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
12915 Karsten Halb. Møller Skytteforening Kimbrerne V1 195.000 195.000 Hovedskydning
24813 Karin Bendixen Hjørring Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
95150 Peter Vissing Hjørring Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
14090 Ejmund Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
15988 Bjarne Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen